[Naročil sem] 1/256

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Štromar
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 1. Avg 2006 ob 12:43
T-2: Še nimam
Paket: nekoc 1/256
Kraj: Zagorje ob Savi

[Naročil sem] 1/256

Odgovor Napisal/-a Štromar » 1. Avg 2006 ob 12:52

Moja zgodba je takšna: 10.06. sem za potrebe strica poslal pogodbo za internet s paketom 1/256. Priključen bi bil na centralo v Zagorju, od katere je stric oddaljen cca. 800m, zaenkrat pa bi ISDN telefon obdržal pri Telekomu.
Od takrat pa do danes ni bilo nobenega odgovora, zato sem jih danes poklical (na splošne informacije) ter povprašal kako in kaj, kje se je ustavilo. Za odgovor dobim, da nimajo več modemov, nove naj bi dobili 15. avgusta. Češko. Potem sem povprašal če so vsaj na Telekom že poslali povpraševanje, pa sem dobil odgovor, da ne, ker pač ni modemov. Ko bodo dobili modeme, bodo pa naprej ukrepali. Cel smeh. Že vidim scenarij: konec avgusta dobijo modeme, do konca septembra Telekom ne odgovori, potem se bo pa mogoče kaj premaknilo (ni rečeno da na bolje).

Ampak, na tem forumu sem zasledl, da je u2fan oddal pogodbo 9 dni kasneje, pa so ga priključili v roku desetih dni - torej so modeme le še imeli. Vam je kaj znano, da jim je zmanjkalo modemov? :?
Slika

Heks
Uporabnik
Prispevkov: 49
Pridružen: 28. Jul 2006 ob 08:25
T-2: Še nimam
Paket: 20/20
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Heks » 1. Avg 2006 ob 16:30

Ja, tudi meni so omenli, da je zmanjkalo modemov in mi zato niso se sporocili datuma priklopa. To je bilo nekje sredi julija. Cez par dni, ko sem jih spet klical, pa ni bilo vec govora o modemih, ampak je bil telekom kriv, ker se ni sporocil datuma, kdaj bo "omogocil preklop".

Kdo ve, kaj je res...

Shrek
Model
Prispevkov: 210
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:46
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 1 Mbps
Kraj: Izola

Odgovor Napisal/-a Shrek » 1. Avg 2006 ob 18:39

Strele klestijo po Slo, bo treba naredit zalogo modem-ov :)
Slika
čakal 200 dni

Uporabniški avatar
lumpmuck
Faca
Prispevkov: 164
Pridružen: 25. Mar 2006 ob 19:49
T-2: Že imam
Kraj: primorska

Odgovor Napisal/-a lumpmuck » 2. Avg 2006 ob 21:02

kmalu bodo dobili novo zalogo modemov, le potrpite malo.Povpraševanje je veliko in morate razumeti, da se pri T2 zelo trudijo, da bi čim prej vse povezali.Tudi modeme bodo zrihtali, če so trenutno nižje zaloge.Verjetno pa zdaj zaradi dopustov tečejo dobave počasneje.

Uporabniški avatar
Štromar
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 1. Avg 2006 ob 12:43
T-2: Še nimam
Paket: nekoc 1/256
Kraj: Zagorje ob Savi

Odgovor Napisal/-a Štromar » 17. Avg 2006 ob 20:10

Ker smo 15.08. že bili, sem jih danes zopet poklical ter agentko povprašal, kakšno je kaj stanje glede priklopa (to, da so mi rekli da ni bilo modemov, nisem omenjal). Dečva pogleda, pravi da so do 07.07. priklapljali samo do 700m, ta priključek je pa oddaljen malo manj od 800m, ampak da sedaj pa že priklapljajo do 900m. Nato še reče, da bo glede na to sedaj posredovala zadevo naprej, da se pošlje povpraševanje na Telekom. Meni se seveda nad glavo pojavita ? ter !, češ kako da do sedaj tega niso avtomatično posredovali naprej, pa mi reče ker nisem nič poklical. Sedaj se nad glavo pridruži še en ! in ji rečem, da sem 2 tedna tega klical, ter da mi je njen kolega dejal, da nimajo modemov. Ona reče, da to ni res, da ni bila težava v modemih, ampak da se pač ni posredovalo povpraševanje naprej in, kot rečeno, bo to sedaj storila ona. Seveda sem jo moral vprašati, če potem predlaga da kličem na vsaka dva do tri dni ter sprašujem, kakšno je stanje, pa je dejala, da to ravno ni potrebno, naj pa le pokličem prihodnji teden da vidim kako in kaj.

Tako da še moj nasvet vsem, ki čakate: kličite. Sami od sebe očitno ne naredijo nič. Češki peki :roll: .

@lumpmuck: vidim, da se res zelo trudijo, da bi nas čim hitreje povezali...
Slika

MrJerry
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 18. Avg 2006 ob 09:49
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a MrJerry » 18. Avg 2006 ob 10:53

Meni obicajno recejo, da `upajo, da me bo kdo poklical'.

Danes sem znorel in postavil ultimat, da se bo do konca naslednjega tedna zgodila nekaj od naslednjega:
1. Internet in TV bosta delala.
2. Dobil bom natancno porocilo s strani T2, zakaj mi ne morejo vzpostaviti povezave in kaj bi bilo potrebno storiti za to, da bi povezava delovala.
3. T2 bo odpeljal svojo opremo nazaj, jaz pa narocam ADSL2 pri konkurenci.

(T2 narocil nekje konec junija, potem pa stalno resujejo neke tehnicne probleme, sem in tja pa pride kdo mal posraufat po stanovanju)


Moram rect, da sem s tehnicnimi ekipami T2 zelo zadovoljen. Fantje so tocni, pridejo pripravljeni, stvari stimajo. Zatakne pa se pri `glavi'. Recimo, nemogoce se je dogovoriti za datum 2 tedna v naprej, naj kdo pride. Niti toliko niso, da bi po 2 tednih (sem bil na dopustu, kar sem jim pred in med dopustom povedal trikrat!) sami poklicali in se cimprej oglasili. Vem, da nisem edini, ampak odgovori v stilu `upam, da bo kdo poklical' in `uredilo se bo, ne vemo pa, kdaj' kazejo na katastrofalno organizacijo. In to me moti!

Odgovori