Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
igi
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Jan 2008 ob 01:28
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a igi » 22. Mar 2008 ob 00:18

andrejs napisal/-a:
Sadarj79 napisal/-a:Ja samo, da ne bojo slučajno taki paketi, da bo v enem samo 1 program za 5EUR :jao:
Pri HBO in HBO Comedy lahko računaš 2 za ceno 10€ vsaj pri konkorenci je tako (Trieri in LJ Kabel 10.51€, UPC 11.68€) sicer mi ni jasno zakaj na prospektu piše pri UPC drugačna cena kot na njihovi internetni strani.
Zakaj se cene med ponudniki razlikujejo tudi meni dolgo časa ni bilo jasno. Če vzameš HBO direktno čez satelit prek TOTAL TV plačaš na mesec 7,9 EUR; pri UPC pa 11,68 (toliko sem plačeval ko sem imel HBO pri UPC). Mislim pa, da je finta v podnaslovih. HBO preko TOTAL TV ima samo srbske podnaslove medtem ko ima UPC slovenske podnaslove (ne vem za ostale ponudnike, ki jih omenjaš zgoraj). Zdi se mi, da pri UPC-ju dodatno zaračunavajo to storitev.

***V digitalni ponudbi od UPC-ja, je zraven prisoten signal za preprečevanje snemanja.

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a iaasm » 22. Mar 2008 ob 08:35

Asterix napisal/-a:
scarecrow napisal/-a:Sam sem si "za vsak slučaj" obdržal še kabelsko. Ko sem danes na novo skeniral digitalne programe, sem zasledil nekaj novosti - France 4, TF6 in pa najbolj zanimivo - C CINEMA 16/9. .
tud jst bom malček zatežil s "francozi"
:car:
a je možno dobiti :?:
France4
France5
Arte

in še dva, verjetno nekje v oblakih (TF1 in M6)
mogoče v plačljivem paketu :?:
:roll:
Se pridružujem predlogu.

Sedaj bo že eno leto, odkar je T-2 ukinil skupino francoskih programov in bi bilo lepo, če bi dali kakšnega nazaj (Escales, Encyclopedia, Arte, MCM). Poleg tega ste kot kaže pred enim tednom ukinili še Animaux in bi bilo prav, če bi ga vrnili.

Novi predlogi: L'histoire, France24.

Nekaterim programom bi lahko dodali poleg angleškega še francoski zvok (Eurosport, Euronews).

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a joel » 22. Mar 2008 ob 09:41

Se pridružujem željam za še kak francoski program! Animaux je pa res v izpadu, ali lahko kdo pojasni, če je to le začasno?

Sicer pa, da ne bomo le kritizirali, sedaj imam dosti večjo izbir francozov kot prej pri kablašu. Kolikor vem, smo v prednosti tudi pred Siolom, ki nima francoskih nacionalnih, niti nemškega ARD. Seveda, super bi bili TF1, France24, M6, vendar so privatni in najbrž predragi...

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 22. Mar 2008 ob 10:32

Glede Animaux: prejšnji teden je odletela kartica, kjer so bili 4 programi. 3 najbolj gledane smo lahko pokrili iz rezervnega sklada. Dokler ne pride zamenjava + dodaten material, bo Animaux v izpadu. Ni ukinjen in ne bo.

Baje pa pride že drugi teden (ni 100%, ker ni vse od nas odvisno) tudi že Arte HD (Francoska verzija). Nemška pa šele pozno poleti, če bo vse po sreči.
Optika 100/10

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 22. Mar 2008 ob 12:37

andrejs napisal/-a:Turej odgovor iz strani HBO Slovenija zakaj T2 nima HBO programov. Torej še druga plat o temi HBO.
Žal vam je T-2 posredoval napačen odgovor na vaše vprašanje. Operaterju T-2 smo posredovali ponudbo za prenašanje programov HBO (HBO, HBO Comedy in HBO Digital) že decembra 2007.
Vendar se na našo ponudbo še niso odzvali. Pravijo, da jo proučujejo. Operater T-2 je prejel ponudbo s pogoji, ki jih imajo tudi drugi operaterji v Sloveniji. Upam, da se bodo na T-2 kmalu odločili, saj želimo HBO ponuditi tudi naročnikom T-2 televizije.

Lep pozdrav,

Branko Čakarmiš
Fonetika d.o.o.
Predstavnik HBO Slovenija
Tole je pa res dokaz za prst v oko uporabnikov T2, ki ga očitno povzroča vodstvo T2...
Človek jim res težko še kaj sploh verjame na besedo...

Tudi za športklub(po novem šport TV) bi se lahko zdilali, samo če bi se le potrudili...

Sicer pa kaj nam bodo HBO, HBO Comedy, HBO Digital in športklub, ko pa so nam v shemo ponudili takšen "fenomenalen" program kot je Supreme master TV, ki ga gleda 0,0000001% uporabnikov...

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 22. Mar 2008 ob 12:40

Nehaj,Supreme master je zakon!!!
Smo si pač različni. :shock:

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 22. Mar 2008 ob 12:54

Pa TV Ljubljana in TV Kranjska gora sta tudi zakon, kajneda?

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 22. Mar 2008 ob 13:04

A,ha,ha.. ja.. Vsako tele naj ima svoje vesele ! :pivo:
Verjetno so komu všeč(če ti po pravici povem,sem jih pogledal samo takrat,ko sem jih dal nekam "od 120 gor",ha).

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a iaasm » 22. Mar 2008 ob 13:07

Navadni Nimda napisal/-a:Glede Animaux: prejšnji teden je odletela kartica, kjer so bili 4 programi. 3 najbolj gledane smo lahko pokrili iz rezervnega sklada. Dokler ne pride zamenjava + dodaten material, bo Animaux v izpadu. Ni ukinjen in ne bo.

Baje pa pride že drugi teden (ni 100%, ker ni vse od nas odvisno) tudi že Arte HD (Francoska verzija). Nemška pa šele pozno poleti, če bo vse po sreči.
Hvala za pojasnilo glede Animaux.

Ali skupaj s HD tudi navadni Arte pride nazaj (posebej me zanima fr. verzija)? Za HD imam preslabo linijo.

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a joel » 22. Mar 2008 ob 15:55

Navadni Nimda napisal/-a: Baje pa pride že drugi teden (ni 100%, ker ni vse od nas odvisno) tudi že Arte HD (Francoska verzija). Nemška pa šele pozno poleti, če bo vse po sreči.
NN, hvala tudi v mojem imenu. Torej se na področju HD le obeta nekaj dobrega. Potem pa kar brž po HD motorolco...

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 22. Mar 2008 ob 19:05

http://slo.satelitv.net/jumpto.asp?ref= ... 66&id=2328

Morda je kaj povezano z novimi programi, ki bi jih naj kmalu dodal T2 v svojo shemo.
T2 in omenjena firma že sodelujeta (oba Sportkluba).
Slika

Andrej767
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 24. Dec 2007 ob 11:52
T-2: Že imam
Paket: komplet

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Andrej767 » 23. Mar 2008 ob 17:49

Ma ne se tolk razburjat saj bodo novi programi,pa če kakšnega ne pogledate nikdar še ne pomeni da je vsem nezanimiv.Za tolikšno naročnino nikjer ne dobiš toliko dobrih programov. ;-)

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 23. Mar 2008 ob 18:47

maxmagnus napisal/-a:Sicer pa kaj nam bodo HBO, HBO Comedy, HBO Digital in športklub, ko pa so nam v shemo ponudili takšen "fenomenalen" program kot je Supreme master TV, ki ga gleda 0,0000001% uporabnikov...
Ma dej si HBO nekam zar... pa Šport TV tud! :twisted: HBO ma že 100x videne filme, nč posebnega, športa mate pa še preveč, na vsakem drugem kanalu ga je kot dreka, pa kaj skoz "gnijete" pred tv in gledate neke "loleke", ki se podijo za žogo... kr neki :roll: Eni pa "sovražmo" šport @ TV, pač "100 ljudi, 100 čudi"! :hudicek: Če so v shemi neki turbo ex. yugo kanali, pa video strani od lokalcev, je tud Supreme master TV čist ok, je pač tv recimo za vegetarijance, pa opozarja na globalno segrevanje, pa kul novice iz področja znanosti in odkritij itd, čedalje več ljudi, vsaj mladih to zanima... mogoče bo pa tvoj otork vegetarijanec al maš pa že koga med prjatli al v žlahti, tega je čedalje več! Sam nisem za nobeno skrajnost, sam da se pa neki teži kako je nek program "gnil", pa se ga sploh ne pogleda, za kaj se gre... :aa:

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 24. Mar 2008 ob 00:18

Mogoče pa bo tvoj otrok nogometaš ... :plosk:
In Če bo hotel gledati Serie A? Ali pa Premier ligo,Primera division? :hmm:
Je pač pri 350-ih programih ne bo mogel gledati! :grrpc:
Zadnjič spremenil mlevaz, dne 24. Mar 2008 ob 09:42, skupaj popravljeno 1 krat.

sheva
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 10. Dec 2007 ob 08:54
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a sheva » 24. Mar 2008 ob 08:28

Kaj pa govoriš ne... Serie a imaš vsak vikend na OBN!!!!!!!
Prejšnji teden so bile 3 tekme! In ob nedeljah ob 22 vedno prenašajo eno NBA tekmo!! Športa je kolko želite samo treba ga je poiskat!! Vse kar potrebujemo je kak dobr filmski kanal....

Zaklenjeno