Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a killah bee » 11. Apr 2008 ob 19:41

Bolje bi bilo ukint tale kvazi Zen in kvazi HD :D Na Anixe sem lahko vsaj gledal fuzbal v HDju. Zdaj bom mogu pa spet po trgovskih centrih hodt gledat posnetke fuzbala v HD :lol:

Samo drugače pa res. Anixe HD je velik boljši kot tale Zen. :namrec:
Megane 225 Renault Sport

autmigec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 11. Apr 2008 ob 22:37
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a autmigec » 11. Apr 2008 ob 22:45

lep pozdrav.

danes so tudi mene priklopili na t-2 in po pregledu programske sheme imam nekaj predlogov (za začetek):

- nemški eurosport
- fox televizija srbija (ne vem koliko je možnosti za to)
- š1 (kasneje seveda tudi š2, ko bo le ta začel oddajati) - NUJNO!

našlo bi se še precej tujih športnih kanalov (italijanskih, španskih,...), ampak o tem kdaj drugič...

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 11. Apr 2008 ob 22:49

nemški eurosport že je neke cajta, glede ŠK pa še boš precej čakal
LP Robert

autmigec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 11. Apr 2008 ob 22:37
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a autmigec » 12. Apr 2008 ob 10:33

jaz nemškega eurosporta nimam, imam le nemški eurosport2 (zdej ne vem ali sem jaz tako smotan, da ne najdem ali...)

glede šport tv-ja pa mislim, da bodo morali pri t-2 nekaj ukreniti, saj je povpraševanje izjemno veliko. seveda se ne more urediti takoj, ampak če se ne bo nič naredilo v tej smeri sem prepričan, da se bo ogromno uporabnikov poslovilo od t-2 in odšlo h konkurenci.

mrto
Znanec
Prispevkov: 53
Pridružen: 16. Feb 2008 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: t4 tera preko optike ts

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mrto » 12. Apr 2008 ob 10:39

eurosport(nemški)imaš na kanalu 86

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 12. Apr 2008 ob 13:00

autmigec napisal/-a:lep pozdrav.

danes so tudi mene priklopili na t-2 in po pregledu programske sheme imam nekaj predlogov (za začetek):

- nemški eurosport
- fox televizija srbija (ne vem koliko je možnosti za to)
- š1 (kasneje seveda tudi š2, ko bo le ta začel oddajati) - NUJNO!

našlo bi se še precej tujih športnih kanalov (italijanskih, španskih,...), ampak o tem kdaj drugič...
Ali si se ti ravnokar zbudil? Pejt spat naprej! :mrgreen:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

autmigec
Novinec
Prispevkov: 7
Pridružen: 11. Apr 2008 ob 22:37
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a autmigec » 12. Apr 2008 ob 13:40

Cobane napisal/-a:
autmigec napisal/-a:lep pozdrav.

danes so tudi mene priklopili na t-2 in po pregledu programske sheme imam nekaj predlogov (za začetek):

- nemški eurosport
- fox televizija srbija (ne vem koliko je možnosti za to)
- š1 (kasneje seveda tudi š2, ko bo le ta začel oddajati) - NUJNO!

našlo bi se še precej tujih športnih kanalov (italijanskih, španskih,...), ampak o tem kdaj drugič...
Ali si se ti ravnokar zbudil? Pejt spat naprej! :mrgreen:
ne razumem, kaj imajo moji predlogi s spancem, a ni ta tema namenjena prav temu... :? ampak očitno maš ti neke probleme, zato te bom pustil na miru...(vsako tele...)

in ne, na kanalu 86 imam ARD in ne nemškega eurosporta (EHF liga prvakov in te zadeve).

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 12. Apr 2008 ob 14:33

Brez zamere... samo če bi samo malo bolje prebral tole temo bi lahko opazil, da je en kup predlogov, ki so enaki tvojim... imaš pa tudi odgovore zraven, zakaj se nekaterih programov ne da dobiti. Upam, da sedaj razumeš, kaj sem mislil s tem, da pejt nazaj smrčat! ;-)

Škoda pisanja... razen, če ne misliš tega stiskat in uporabit na WCju! :mrgreen:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a ally12 » 12. Apr 2008 ob 15:51

autmigec napisal/-a:jaz nemškega eurosporta nimam, imam le nemški eurosport2 (zdej ne vem ali sem jaz tako smotan, da ne najdem ali...)

glede šport tv-ja pa mislim, da bodo morali pri t-2 nekaj ukreniti, saj je povpraševanje izjemno veliko. seveda se ne more urediti takoj, ampak če se ne bo nič naredilo v tej smeri sem prepričan, da se bo ogromno uporabnikov poslovilo od t-2 in odšlo h konkurenci.
Js sm pa prepričan, da sam Š1 ne bo in ni razlog prestopa. Ker - ta vikend LIVE na T-2 IP TV: Juve-Milan, Detroit-Nashville, Man UTD-Arsenal, Bayern-Dortmund. Definitivno preveč športa za en vikend. Prej bo(jo) razlog odhodov filmski kanal(i)...
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 12. Apr 2008 ob 18:07

ally12 napisal/-a:
autmigec napisal/-a:jaz nemškega eurosporta nimam, imam le nemški eurosport2 (zdej ne vem ali sem jaz tako smotan, da ne najdem ali...)

glede šport tv-ja pa mislim, da bodo morali pri t-2 nekaj ukreniti, saj je povpraševanje izjemno veliko. seveda se ne more urediti takoj, ampak če se ne bo nič naredilo v tej smeri sem prepričan, da se bo ogromno uporabnikov poslovilo od t-2 in odšlo h konkurenci.
Js sm pa prepričan, da sam Š1 ne bo in ni razlog prestopa. Ker - ta vikend LIVE na T-2 IP TV: Juve-Milan, Detroit-Nashville, Man UTD-Arsenal, Bayern-Dortmund. Definitivno preveč športa za en vikend. Prej bo(jo) razlog odhodov filmski kanal(i)...
Pri meni je bil! Poznam pa vsaj še tri kolege, ki bodo pravatako do septembra spokali iz T2-ja, prav zavoljo tega kanala.V bistvu se tu ne gre toliko za količno športnih prenosev , tu se gre bolj za določene vsebine , ki jih na T2 nikakor ne moreš spremlajti in to bo razlog, da se je ljudje ne bodo več brezglavo zaletavali, ker dejansko T-2 vsaj kar se tiče IPTV postaja nizkocenovni ponudnik, brez pravih vsebin in absolutno preveč balasta.
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

rockytmin
Faca
Prispevkov: 131
Pridružen: 31. Jul 2006 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant FTTH
Kraj: Tolmin

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a rockytmin » 12. Apr 2008 ob 18:18

Če ima hrvaški telekom možnost doplačila za paket, ki vsebuje tudi Manchester United TV in Chelsea TV, zakaj se tega ne spomni nobeden v Sloveniji????

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 12. Apr 2008 ob 22:21

Mogoče zato, ker je premalo naročnikov? lol
Zadnjič spremenil Sadarj79, dne 13. Apr 2008 ob 11:37, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
igi
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Jan 2008 ob 01:28
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a igi » 13. Apr 2008 ob 00:32

Ja, in če bodo tko delal še naprej v programskem smislu, jih bo še manj! lol

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 13. Apr 2008 ob 14:48

Predlagam, da se ustvari nov TV program s strani T2.In sicer nov plačljiv program, kjer bi se vrteli filmi iz T2 videoteke 24 ur dnevno. Cena bi morala biti normalno dostopna in ne preveč nabita vsem filmskim navdušencem.Takšna poteza bi bila navdušojoča in razveseljiva za T2 uporabnike.To bi bila res dobra poteza s strani T2..T2 oziroma Nimda, a ste že kaj razmišljali v tej smeri ? Hvala in LP

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 13. Apr 2008 ob 15:06

Hehe! :pivo:
Optika 100/10

Zaklenjeno