 in potrpi, da se objavijo informacije, takoj ko bodo 100% in znani vsaj okvirni roki.
 in potrpi, da se objavijo informacije, takoj ko bodo 100% in znani vsaj okvirni roki. Do takrat se pa NE VEZATI, če ti je vezava potekla!

 in potrpi, da se objavijo informacije, takoj ko bodo 100% in znani vsaj okvirni roki.
 in potrpi, da se objavijo informacije, takoj ko bodo 100% in znani vsaj okvirni roki. 
 . Sedaj imamo hvala bogu v samem Črnomlju poslovalnico in notri T-2 in centralni računalnik z povezavo 5/5.
. Sedaj imamo hvala bogu v samem Črnomlju poslovalnico in notri T-2 in centralni računalnik z povezavo 5/5.  Lahko pa vam povem da se Telekom ogreva za novo lokacijo v Kanižarici, kjer naj bi postavil hudo centralo. Pa tudi optika je položena iz kanižarice do Črnomlja. Rabijo baje cca 20m2 prostora.Če rabi T-2 prostor mu ga jest z veseljem odam, ker bo lokacija odaljena cca 20-30 m od predvidene postavitve nove lokacije. Če pridete v Kanižarico pred Telekom-om ali kmalu za njim me dobite takoj z paketom 10/10 in to na optiki (če bo možno)
  Lahko pa vam povem da se Telekom ogreva za novo lokacijo v Kanižarici, kjer naj bi postavil hudo centralo. Pa tudi optika je položena iz kanižarice do Črnomlja. Rabijo baje cca 20m2 prostora.Če rabi T-2 prostor mu ga jest z veseljem odam, ker bo lokacija odaljena cca 20-30 m od predvidene postavitve nove lokacije. Če pridete v Kanižarico pred Telekom-om ali kmalu za njim me dobite takoj z paketom 10/10 in to na optiki (če bo možno) 



Kako to misliš, da imate popolnoma novo T-2 centralo?Idol napisal/-a:Jesus, zdaj vidim, kaj pomen imet centralo T2 v svojem kraju. Hvala bogu. sicer res ne vem kak smo jo dobili. Sam splača se imet T2 centralo v svojem kraju.
Nop, mamo že centralo več kot dve letiRosinant napisal/-a:Kako to misliš, da imate popolnoma novo T-2 centralo?Idol napisal/-a:Jesus, zdaj vidim, kaj pomen imet centralo T2 v svojem kraju. Hvala bogu. sicer res ne vem kak smo jo dobili. Sam splača se imet T2 centralo v svojem kraju.
 . Ne pustim, da bi centralo odnesli iz mojga kraja. Ali drugače rečeno "prek mene mrtvega"
 . Ne pustim, da bi centralo odnesli iz mojga kraja. Ali drugače rečeno "prek mene mrtvega" 