Optika v Kopru

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
shocK
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 18:01
T-2: Že imam

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a shocK » 10. Maj 2008 ob 01:22

tesux napisal/-a:
shocK napisal/-a:Slišal sem ja kako to gre. Boris Popovič ima že "vašo" optiko. Kolega ki pa je nekaj hiš stran pa nima, tako da perfektno vem kako to gre.
Stričko res da ima Popop optiko vendar jo ni imel prvi bolj verjetno nekje proti koncu je dobil datuma nebom pisla ker to ni tvoja stvar če pa je tvoj kolega na isti lokaciji kot popo potem pa imaš malo lenega prijatelja namreč naj obišče info točko pa bo tudi on imel optiko kot popo.
Drugače pa ni bil prikloplje(popo) kot VIp oseba ampak kot navaden uporabnik poklican z strani monterjev in dogovorjen za določeno uro.Ti povem iz prve roke.
Ni lepo govorit od ostalih kdo je len in kdo ni!!! Kdo pa si ti, da ocenjuješ ljudi kar tako. Seveda da se je pozanimal in dobil enostaven odgovor: "Delavcev ni". Kako je le mogoče, da lih pri Popotu so se ustavili in šli drugam kjer je bolj pomembno!!!

Isto velja za mojo lokacijo (Bertoke), kjer je konec 2007 zmanjkalo delavcev, seveda ker so mogli it tam delat, kjer je bila "višija" prioriteta.

Uporabniški avatar
I_KP
Gratelovec
Prispevkov: 181
Pridružen: 2. Feb 2007 ob 15:45
T-2: Že imam
Paket: najhitrejši
Kraj: Koper

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a I_KP » 10. Maj 2008 ob 01:48

Dragi shocK
če bi delal v gradbeništvu in operativi bi lahko dajal komentarje kako kdo dela.
Tako pa bo treba kar čakat!
Ravno vsega pa ne rabi da trobim tu gor kaj in zakaj.
Pa brez zamere.

shocK
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 18:01
T-2: Že imam

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a shocK » 10. Maj 2008 ob 07:29

A sem rekel kje da delate slabo? NE. Sem samo povedal kakšno je dejansko stanje. Razumem da so prioritete gosto naseljena mesta oz večstanovanjski objekti, ampak istočasno sem še dal primer (Popovič), ki sigurno ni videl tisto razkopavanje pred cca 20 mesci nazaj kot nekateri. Valda da sem jezen na vaša prazna obljube. Raje bi videl da bi bili tiho in s tem bi bil mir, kar se tiče datumov.

ghdgfdhsf

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 11. Maj 2008 ob 21:16

shocK napisal/-a:A sem rekel kje da delate slabo? NE. Sem samo povedal kakšno je dejansko stanje. Razumem da so prioritete gosto naseljena mesta oz večstanovanjski objekti, ampak istočasno sem še dal primer (Popovič), ki sigurno ni videl tisto razkopavanje pred cca 20 mesci nazaj kot nekateri. Valda da sem jezen na vaša prazna obljube. Raje bi videl da bi bili tiho in s tem bi bil mir, kar se tiče datumov.
Kot prvo jaz nobenega ne ocenjujem ampak je to moje mnenje in nič drugega.Če je tvoj kolega tam kjer je Popo kaj bi rekel ti zakaj ni priklopljen.?

ghdgfdhsf

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 11. Maj 2008 ob 21:18

shocK napisal/-a:A sem rekel kje da delate slabo? NE. Sem samo povedal kakšno je dejansko stanje. Razumem da so prioritete gosto naseljena mesta oz večstanovanjski objekti, ampak istočasno sem še dal primer (Popovič), ki sigurno ni videl tisto razkopavanje pred cca 20 mesci nazaj kot nekateri. Valda da sem jezen na vaša prazna obljube. Raje bi videl da bi bili tiho in s tem bi bil mir, kar se tiče datumov.
Ti povem datum kdaj bo 24.12.2010 je tako zdej uredu glede datuma seveda . :beri: :oops:

shocK
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 18:01
T-2: Že imam

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a shocK » 11. Maj 2008 ob 22:59

tesux:

Ja vidim kakšno je stanje v tisti vasi kjer živi B. Popovič (ne bom pisal točnega naslova). Če se malo potrudiš in malo pogooglaš in najdeš točno kje živi Popovič. Po geopedii (www.geopedia.si) Lahko takoj opaziš da je zraven Šalara, ki ima bistveno večjo gosto prebivalstva, ki pa še vedno je samo napol "osvetljena" z vašo edino tapravo optiko. Tako da ne mi govorit pravljice o prednosti gostoti prebivalstva in da določene osebe nimajo vip status.

Uporabniški avatar
Admiral
Faca
Prispevkov: 125
Pridružen: 1. Jun 2006 ob 14:37
T-2: Že imam
Paket: FTTH 100/10 all inclusive
Kraj: Koper

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a Admiral » 12. Maj 2008 ob 10:08

tesux :

ma ste Popotu povedali, čemu služi optika?

da ne bo kaj narobe :D
Slika

ghdgfdhsf

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 12. Maj 2008 ob 23:25

Admiral napisal/-a:tesux :

ma ste Popotu povedali, čemu služi optika?

da ne bo kaj narobe :D
Smo mu pojasnili :D

ghdgfdhsf

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a ghdgfdhsf » 12. Maj 2008 ob 23:27

shocK napisal/-a:tesux:

Ja vidim kakšno je stanje v tisti vasi kjer živi B. Popovič (ne bom pisal točnega naslova). Če se malo potrudiš in malo pogooglaš in najdeš točno kje živi Popovič. Po geopedii (http://www.geopedia.si) Lahko takoj opaziš da je zraven Šalara, ki ima bistveno večjo gosto prebivalstva, ki pa še vedno je samo napol "osvetljena" z vašo edino tapravo optiko. Tako da ne mi govorit pravljice o prednosti gostoti prebivalstva in da določene osebe nimajo vip status.
Se mi ne da ukvrjat z bedarijami imam dosti bolj pametnega dela za naredit. :nevem:

shocK
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 18:01
T-2: Že imam

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a shocK » 13. Maj 2008 ob 00:04

tesux:

Za obsojati ljudi, da so leni, pa imaš čas.

Uporabniški avatar
I_KP
Gratelovec
Prispevkov: 181
Pridružen: 2. Feb 2007 ob 15:45
T-2: Že imam
Paket: najhitrejši
Kraj: Koper

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a I_KP » 14. Maj 2008 ob 07:11

Kaj me lahko kdo razsvetli o problemu Šalare.
Samo majhen del Šalare ni možno priklopiti-razlog-premalo zgrajenih priključkov.
Žal so nas ljudje odslovili,ko se je gradilo,sedaj bi pa želeli na vsak način optiko.
Vmes je bilo par takih,ki smo jih zgradili,žal pa morajo počakati,da se sprosti kabliranje na drugih koncih,da bomo lahko rešili še teh par,ki čakajo.

Uporabniški avatar
uccio72
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 22. Sep 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA VDSL
Kraj: koper

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a uccio72 » 20. Maj 2008 ob 15:46

Zakaj T-2 ne pokaze katere ulice ze imajo optika kot je blo prej? :rtfm:
Zakaj Gratel ne obvesti po posti katere ulice bojo napeljali kable? In tudi kdaj. :car: :car: :car:

Uporabniški avatar
I_KP
Gratelovec
Prispevkov: 181
Pridružen: 2. Feb 2007 ob 15:45
T-2: Že imam
Paket: najhitrejši
Kraj: Koper

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a I_KP » 20. Maj 2008 ob 15:53

Zakaj,zakaj,zakaj...
:nevem:

Uporabniški avatar
Admiral
Faca
Prispevkov: 125
Pridružen: 1. Jun 2006 ob 14:37
T-2: Že imam
Paket: FTTH 100/10 all inclusive
Kraj: Koper

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a Admiral » 22. Maj 2008 ob 14:36

Trenutno kopljejo po Klaričevi.
Začenjajo pa vsako jutro okoli 7.00 :grr:

Brm, brm, brm, TA-TA-TA, brm, brm, brm, TA-TA-TA,...
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Optika v Kopru

Odgovor Napisal/-a tonimona » 28. Maj 2008 ob 22:56

Novosti s terena. Ekipa Benetton-a pravkar prekopava ul. gen. Levičnika, Dolinska naj bi bila končana. Bo zasvetilo pred jesenjo?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Odgovori