Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Vse o T-2 mobilni telefoniji

Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

da
86
96%
ne
4
4%
 
Skupaj glasov: 90

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a joel » 3. Jun 2008 ob 11:46

Pravilno si rekel "za ta trg" - bo še veliko Save preteklo, da bomo prišli na neko bolj skandinavsko miselnost, ko ne boš svojega družbenega statusa izražal s športnim avtom ali najnovejšim telefonom...

FRAN
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 12:33
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant HBO
Kraj: Slov. Konjice, zračna optika

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a FRAN » 3. Jun 2008 ob 12:19

mktech napisal/-a:nisem. mobiteli so vredu. sem bolj za enotne cene klicev v druga mobilna omrezja. ce zelite met nizje cene aparatov, se boste morali vrjetno vezat, kar pa bi bilo nekako v nasportju z politiko nevezave pri t2.
Kolikor vem pri drugih ponudnikih mobilne telefonije, ki ponujajo subvencionirane aparate ni nujno, da se vežeš za določeno obdobje, ampak kupiš telefon po redni ceni. Z veseljem ti bojo prodali najdražjega kar jih imajo :). V čem je problem, če ima uporabnik možnost izbire ;-) ?

LP
Slika

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a dbx » 3. Jun 2008 ob 12:30

joel napisal/-a:Pravilno si rekel "za ta trg" - bo še veliko Save preteklo, da bomo prišli na neko bolj skandinavsko miselnost, ko ne boš svojega družbenega statusa izražal s športnim avtom ali najnovejšim telefonom...
Se strinjam, nekateri pac hocejo imeti "zastonj" telefone vredne 500EUR in vec, da se delajo frajerje, brezveze. Vendar tudi najcenejsi UMTS modeli niso poceni, pod 200EUR jih pri nas dobis bolj malo, zato bova skupaj z mojo boljso polovico presaltala na T-2 z GSM aparatoma in bova non-stop gostovala v MVNO in s tem povzrocala samo stroske T-2-ju. In takih uporabnikov bo verjetno kar precej (vecina?), zato se vedno smatram, da bi morali ponuditi vsaj par modelov telefonov z minimalno marzo (ne zastonj!).
Slika

tado
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 12:36
T-2: Še nimam

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a tado » 3. Jun 2008 ob 12:38

Najcenejše telefone najdete na http://www.mobisvet.si. Sem že par telefonov pri njih naročil in so super. Ne vem od kje vam mimovrste.si, ki je tudi dražji.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a Mark » 3. Jun 2008 ob 13:29

Na bolhi imaš nokie 6630 ali Nokie N70, ki so UMTS že od 60€ naprej! Gre za dober symbian smartphone! Jaz sem jo imel kot prvi telefon 3 leta, potem sem nabavil N95! 6630 se mi ni splačalo prodat, ker so cene rabljenih prenizke sem jo raje imel pol leta v predalu, ko sem čakal na T-2 UMTS! Dela super na T-2 UMTS!

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a dbx » 3. Jun 2008 ob 13:45

tado napisal/-a:Najcenejše telefone najdete na http://www.mobisvet.si. Sem že par telefonov pri njih naročil in so super. Ne vem od kje vam mimovrste.si, ki je tudi dražji.
Cene na mobisvet-u so dokaz, da so marze za aparate pri T-2 ogromne in T-2 se mora potruditi, da se pribliza tem cenam, ce mislijo resno s tistimi 100k uporabniki. Gre cisto za psiholosko foro. Povprecen slovenski uporabnik zeli ob sklenitvi narocnine se telefon, po moznosti cim ceneje in takim uporabnikom je vseeno ali bo njihov racun za mobilne storitve 11,55 EUR pri konkurenci ali pa 8,89 pri T-2.
Za heavy-duty user-je pa je T-2 No.1 :plosk: ampak taki imajo itak telefone na zalogi :)

Ne posiljat folka na mimovrste, bolho in mobisvet, ponudite jim konkurencne cene za mobilce, ker drugace do konca leta ne boste imeli niti 10k userjev, kaj sele 100k.
Slika

Uporabniški avatar
Fric
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 18. Dec 2006 ob 10:32
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a Fric » 3. Jun 2008 ob 14:38

Me zanima kdo so bili tisti trije, ki so glasovali da NE želijo cenejšega telefona :plosk:
Nevem kdo bi želel v vsakem primeru plačevati več, če to ni treba?

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 3. Jun 2008 ob 14:40

jaz sem eden samo ne vem niti kaj sem klikal v trenutku

alfasud
Znanec
Prispevkov: 53
Pridružen: 5. Sep 2006 ob 23:14
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika(100/10)
Kraj: Ljubljana - Šiška

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a alfasud » 3. Jun 2008 ob 14:56

dbx napisal/-a:
tado napisal/-a:Najcenejše telefone najdete na http://www.mobisvet.si. Sem že par telefonov pri njih naročil in so super. Ne vem od kje vam mimovrste.si, ki je tudi dražji.
Cene na mobisvet-u so dokaz, da so marze za aparate pri T-2 ogromne in T-2 se mora potruditi, da se pribliza tem cenam, ce mislijo resno s tistimi 100k uporabniki. Gre cisto za psiholosko foro. Povprecen slovenski uporabnik zeli ob sklenitvi narocnine se telefon, po moznosti cim ceneje in takim uporabnikom je vseeno ali bo njihov racun za mobilne storitve 11,55 EUR pri konkurenci ali pa 8,89 pri T-2.
Za heavy-duty user-je pa je T-2 No.1 :plosk: ampak taki imajo itak telefone na zalogi :)

Ne posiljat folka na mimovrste, bolho in mobisvet, ponudite jim konkurencne cene za mobilce, ker drugace do konca leta ne boste imeli niti 10k userjev, kaj sele 100k.
Mobisvet je individualni "sivi" uvoznik, uvaža telefone po naročilu iz tujih trgov in nima nobene zveze s T2. Tako da tale o previsokih maržah na T-2 je neumnost.
Slika

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a dbx » 3. Jun 2008 ob 15:14

alfasud napisal/-a:
Mobisvet je individualni "sivi" uvoznik, uvaža telefone po naročilu iz tujih trgov in nima nobene zveze s T2. Tako da tale o previsokih maržah na T-2 je neumnost.
In kdo pravi, da ima mobisvet kaksno vezo s T-2? Je pac se ena stacuna kjer se da dobiti mobilne telefone in to precej ceneje kot pri T-2, tako da lahko sklepamo, da so marze visoke, saj so telefoni pri T-2 drazji za vsaj 20%. Te cene so podobne kot v Nemciji, nam pa "uradni" distributerji nabijajo cene v nebo. :grr:
Slika

spirit1
Faca
Prispevkov: 123
Pridružen: 23. Mar 2007 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: FTTH 20/20, 2xTV (1xHD), VOIP
Kraj: Koper

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a spirit1 » 3. Jun 2008 ob 15:20

To žal delajo vsi za večino izdelkov, ne samo telefonov, nimaš kaj.

tado
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 12:36
T-2: Še nimam

Re: Ali ste za cenejše UMTS aparate pri t-2?

Odgovor Napisal/-a tado » 3. Jun 2008 ob 19:56

DBX tako je. Sicer sem pa odgovoril nekem uporaniku, ki ga je zanimalo, kje bi dobil poceni tlefon. Jaz sem že par telefonov pri mobisvetu naročil in sem super. tu se gre za to, da pač novi naročnik poceni telefon kupi pri mobisvetu.

Odgovori