HBO + HBO Comedy

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
voyager2
Legenda
Prispevkov: 1002
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 7. Jun 2008 ob 10:12

Mitre napisal/-a:No zdej sm sklenu naročnino. Hbo dela, pri Hbo comedy je pa sam črna slika. Kaj se dogaja?
lp
Comedy do 10:00 spi.

Uporabniški avatar
peroa
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 09:22
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a peroa » 7. Jun 2008 ob 10:18

Drag spanec ...


;-)
Slika

Everybody lies!

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a killah bee » 7. Jun 2008 ob 10:46

Sej jest tukaj sploh ne vidim problema, da ima Siol vezavo. Če si recimo zadovoljen z ponudbo, se vežeš in uživaš. kdo pa še menja ponudnike kot gate ;-)

Tako da to niti ni več voda na mlin T2, da nima vezav. Tako tukaj, kot na mobilnem področju, kjer jih bodo ostali povozili z boljšo ponudbo subvencioniranih telefonov kljub vezavi. Tud tam ne menjaš ponudnikov kot gate :idea:

HBO Comedy pa da do 10h spi, je to že četrtino programa, ki jo plačaš a ne gledaš :hmm: Svašta. :)
Megane 225 Renault Sport

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a VonArx » 7. Jun 2008 ob 11:02

To, da se T-2 vneto oddaljuje od tega da je najcenejši sem sam pisal že kar nekaj časa nazaj, to je pač dejstvo. Cene, ki so bile postavljene v osnovi so bile prenizke in zato imamo, danes TV prepleteno z t.im. blokadami, ki zahtevajo tudi vsaj še enkratno plačilo mesečne naročnine za pet programov napram celoti. Se pravi za HBO in HBO commedy 8€ za Discovery HD 4€, za Š1 in TV1000 4€, to se pravi 16€+ 12€ se pravi za en priključek 28€, a da bo anomalija še večja za pet programov 16€ in za recimo 149 programov 12€ tu logike ni.Razumem, da ceno za HBO in HBO commedy narekuje pač dobavitelj in da T2 nima več maneverskega prostora in zato ga ponuja po ceni, ki je še spremenljiva za njih.Veliko je govora o nagradi Siola za "trojčke" kjer sta HBO in HBOcommedy darilo trojčkom o tem bo zagotovo moral razmisliti tudi T2 oziroma vsaj nekaj ukreniti na področju Š1 in TV1000, ki ga za zelo slabo kvaliteto prvega prodaja za dodatne 4€, kar je slabo. Vsak se bo že sam pri sebi odločili ali bo vzel paket HBO sam menim, da programa absolutno nista vredna tega denarja, predvidevam, da ogromno ljudi vsaj tule na netu ne glede ravno več kot štiri ure TVja na dan, da bi vsaj opravičil lahko tistih dodatnih 8€ za mesečno naročnino. Nikakor naj ne izveni cinično toda sam še vedno pričakujem pravo obnovitev programske sheme, kjer bomo kaj od tega imeli zvesti uporabniki, ki moramo "trpeti" zaradi neznonskih tehničnih težav, ki jih moramo uporabniki reševati sami, zanimivo pa je da nam podjetje vsak mesec pošlje povsem enak račun!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
Surfer
Navdušenec
Prispevkov: 697
Pridružen: 24. Sep 2006 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: all in one :)

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a Surfer » 7. Jun 2008 ob 11:19

Pozabljaš, da ni vezave pri T-2. Ponudniki, ki vežejo uporabnike imajo lahko pri dodatnih paketih nižjo ceno, saj so denar zmolzli že vnaprej.

Cenovno gledano HBO + HBO Comedy odgovarjata dejanski ceni. In to je zelo dobro najprej za uporabike, saj imajo pred sabo realne cene.

Ponudnik HBO sam po sebi pa ima dokaj visoko ceno, kar je tudi posledica pomanjkanja konkurence na področju ponudbe filmskih kanalov. Upajmo, da se na tem področju kaj premakne v bližnji prihodnosti.

PS: Pohvale T-2 za korektno cenovno politiko.
Slika 8)

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a VonArx » 7. Jun 2008 ob 11:42

Mislim, da nasplošno preveč povdarjate pomen VEZAVE, ki absolutno ni ključni faktor. Gre za princip, če bi me bolje bral bi videl, da sam razumem politiko T2ja in da nastavljene cene pač ne morejo biti nižje, toda žal prav mi končni uporabniki najbolj čutimo te posledice, to pa me absolutno moti. Konec koncev, če že hočete glede vezave, bi si upal napisati kakšne težave imaš presedljati nazaj k konkurenci in koliko moraš zato plačati torej vezava zagotovo še zdaleč ni ključni faktor, ko sem sam izbiral ponudnika je bila vezava zadnja stvar, na katero bi se naslanjal, vezave bistveno bolj pridejo vpoštev v primeru mobilne telefonije, tam pa bi zagotovo to bil ključni faktor.
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a BOBI » 7. Jun 2008 ob 12:08

Prosim da se držite teme, ki govori o HBO programih in ne o cenah paketov storitev! :namrec:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Jun 2008 ob 15:31

Slika


Lp, Kitl

lupastro
Novinec
Prispevkov: 18
Pridružen: 6. Nov 2006 ob 11:11
T-2: Že imam
Paket: 10/2, 6x telefonija, 2x IPTV
Kraj: Izola

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a lupastro » 7. Jun 2008 ob 17:33

Jaz sem se vceraj narocil se na HBO paket iz dveh preprostih razlogov.
Z zaročenko imava 9 mesecev starega otroka, oba obozujeva filme, vendar nimava casa za it v kino (ona je cel dan še s tamalim, jaz pa služba+fax od 7h do 22h)...to je torej osnova.
Cena vstopnic za dve osebi v koloseju je cca 9 €urototov za ogled enega samega filma. to je preračunano v naše stare SITneže, nekaj manj kot 2.400 SIT. HBO paketa pa me prideta koštat 8 €urototov na mesec za vse filme, ki si jih lahko privoščim oz. zmorem pogledat...iz postelje ali kavča.
Ehhhh....meni to še kako odgovarja :mrgreen:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a kitl » 7. Jun 2008 ob 18:52

lupastro imava podobno situacijo in za to sem tudi jaz tako navijal za tale HBO :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a nemo » 7. Jun 2008 ob 21:16

VonArx napisal/-a:Gre za princip, če bi me bolje bral bi videl, da sam razumem politiko T2ja in da nastavljene cene pač ne morejo biti nižje, toda žal prav mi končni uporabniki najbolj čutimo te posledice.
Kaj pa si pričakoval??? A se ti zdi, da je t2 dobrodelna ustanova in bi morali delat z izgubo, da ti ne bi "čutil posledic". Verjetno bi ti bilo najbolj všeč, če bi bilo kar vse zastonj!
Nisem odvetnik t2, ampak nekateri pa res blaznite. HBO ima povsod približno enako celo. Samo Siol ga daje kot bonus naročnikom trojčkov. Če vam je 8€ preveč zaženite torrente ali pa pejte v kino ...
Plačaš 100, dobiš 90.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 7. Jun 2008 ob 21:19

Ali pa ga glejte preko VLC je zastonj,samo povezavo iz PCja na TV si porihtajte in že laufa.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a nemo » 7. Jun 2008 ob 21:21

Za to pa jaz ne bi delal preveč reklame, ker sicer se bo še kdo česa spomnil.
Plačaš 100, dobiš 90.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 7. Jun 2008 ob 21:24

Maš prav pst.

guliwer
Novinec
Prispevkov: 11
Pridružen: 25. Mar 2008 ob 17:50
T-2: Še nimam
Paket: 20/20 + IPtv+ VoIP

Re: HBO + HBO Comedy

Odgovor Napisal/-a guliwer » 8. Jun 2008 ob 08:18

a mogoce ce prikljucis tv na comp pa ves ip od hbo bi delal brez da ga placam...aja pa ce je kje dopolnjena playlista mi prosim sporočite

lp

Zaklenjeno