Napajalniki za t-2 opremo

Vse o T-2 internetu
Odgovori
mte
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 00:56
T-2: Že imam

Napajalniki za t-2 opremo

Odgovor Napisal/-a mte » 20. Jul 2008 ob 17:10

živjo,
crknil mi je napajalnik od vdsl2 modema (nazivno 5V, 2A), na helpdesku so mi rekli naj uporabim onega od aminota (5V, 1.2A). Ker ne bi rad do zamenjave napajalnika takole ostal brez TV, sem naredil še eno zamenjavo in sicer napajalnik od telefona (5V, 1A) sem priklopil na aminota.
Zadeva dela, ampak ker ne vem kakšno porabo ima amino, hodim vsake par minut kontrolirat temperaturo napajalnika. Ali bi morala zadeva zdržati, glede na to da da od sebe aminov napajalnik 1.2A, tisti od telefona pa 1A? Razlika mi izgleda minimalna, ampak me vseeno zanima kakšno porabo naj bi imel amino (na ohišju nič ne piše).
hvala,
lp matej

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: napajalniki za t-2 opremo

Odgovor Napisal/-a NoName » 20. Jul 2008 ob 17:15

za kratek cas po mojem lahko uporabis 1A napajalnik. ne bom pa dal roke v ogenj za to... ne vem, kako si se z menel s helpdeskom... a ti bojo poslal monterja v prihodnjem tednu al se bos sam oglasil na kaki poslovalnici...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: napajalniki za t-2 opremo

Odgovor Napisal/-a Mark » 20. Jul 2008 ob 20:53

Napaka se mora v vsakem primeru prijaviti, zaključi se pa ko se zadeva zamenja!

Glede na to, da si imel popolni izpad se običajno prvo predlaga adapter od TV vmesnika, da imaš vsaj ostale storitve! Paše tudi adapter od telefona, začasno bo ok se ne sekiraj! Lahko pa uporabiš tudi napajalnik od Routerja, jaz imam tam isto 5V, 2A! Važno, da je 5V in je enak konektor!

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Napajalniki za t-2 opremo

Odgovor Napisal/-a Cobane » 21. Jul 2008 ob 06:22

... in predvsem, da sta plus in minus na konektorju na istih mestih (ni vedno + v "luknjici" ter - okoli).
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

mte
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 00:56
T-2: Že imam

Re: Napajalniki za t-2 opremo

Odgovor Napisal/-a mte » 22. Jul 2008 ob 14:52

Hvala za odgovore. So mi pa v tem času že prišli menjat napajalnik in do takrat je napajalnik od telefona brez problema napajal aminota.
lp

Odgovori