Darila

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Cobane » 13. Sep 2008 ob 13:43

5450 napisal/-a:V takih in podobnih temah se vidi kdo je tipičen slovencelj :namrec: :mrgreen:
Dej nehaj!

Drugače je pa Siol dolžan menjati okvarjeno opremo v času vezave... razen, če ni bila poškodovana namerno!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Krypto » 13. Sep 2008 ob 13:50

Eno so nategi izpred n-let, drugo je za moje pojme poštena ponudba v tem momentu. Med drugim Telemachu tud nisem podpisal za eno leto ko so enkrat vmes spreminjali hitrosti (iz smešne na še bolj smešno). Ko so dali trenutne hitrosti mi ni bilo problem podpisat za eno leto.

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Antrax » 13. Sep 2008 ob 14:00

Malkec napisal/-a:Antrax daj se malo skuliraj, idi tam malo v Lenart do jezera Trojica in se malo sprosti. Ob naslednjem takšnem imzbruhu dobiš opozorilo.
Ah opozorilo, se posujem s pepelom. Kaj v mojem postu te je zmotilo? Da sem ga postavil ob dejstva, da nekateri NE rabijo prenosnikov z nevem kako konfiguracijo in, da je nekomu lažje dat 1€ na mesec kot pa 500€ na roko ali pa 30€ na mesec (na obroke) ? Jaz vem, da s takšnim prenosnikom nebi mogel biti zadovoljen ampak to ne pomeni, da je laptop za ku*a*. Če bi bil imel namen preklopit na siol bi tudi vzel ta laptop in bi ga zamenjal z tem PCjem po katerem mrdata starša, ki potrebujeta le Opero,GOM player,Adobe Reader ter tu pa tam kaki program iz zbirke office 2k7.
kitl napisal/-a:Antrax Vista na 1GB rama še nikjer ni delala dobro. No odvisno kaj tebi pomeni dobro.
To ne drži. Na PCju (sekundarni računalnik, primarni je laptop) imam 2x512DDR rama in na njem visto bussines že od nevem kerega decembra, ko se je na netu pojavla piratska verzija(sedaj imam licenčno že leto dni), pa vse laufa tako kot na xpjih. Je pa res, da nimam aerota ampak za to je kriva grafična in ne ram.
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a joel » 13. Sep 2008 ob 15:25

BoruTi napisal/-a:HD Arte praviš, kateri I.P. pa je za vlc player, da si ga ogledam, kako izgleda
Ga gledam na LCD TV, vlc ne uporabljam, tako, da - bo kdo drug povedal...

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Mark » 13. Sep 2008 ob 23:09

Cobane napisal/-a: Drugače je pa Siol dolžan menjati okvarjeno opremo v času vezave... razen, če ni bila poškodovana namerno!
Najdi mi dokument na katerem to piše! Še pred kratkim sem na njihovih straneh videl cenik opreme (Napajalniki, Daljinec, STB, Vklop priključka, sprememba naročnika, izbira IP, Izbira telefonske po želji, strokovno svetovanje, itd)!

Ni mi za naštevat, ker je bil spisek s cenami kr dolg! Pri nas se ne služi na takšen način, da se kupujejo "darila" :namrec:

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 13. Sep 2008 ob 23:19

Če še ne veš vsak ponudnik v času vezave menja opremo brezplačno in to ne rabi bit nikjer napisano ker pač to je tako,ker če ne bi bilo tako bi ti kupo recimo LCD ki bi ti felo po šestih mesecih in ti bi ga laho vrgel v smeti,ker pa je garancija 12 mesecev ti ga popravijo ali zamenjajo brezplačno.
Seveda to velja za nepoškodovano opremo,ki je pač izdahnila pred rokom.

minime
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 18. Mar 2008 ob 13:27
T-2: Še nimam

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a minime » 15. Sep 2008 ob 12:27

Prijavi to sporočilo Re: Darila
Napisal/-a mali-40 dne 13. sep 2008 ob 22:19

Če še ne veš vsak ponudnik v času vezave menja opremo brezplačno in to ne rabi bit nikjer napisano ker pač to je tako,ker če ne bi bilo tako bi ti kupo recimo LCD ki bi ti felo po šestih mesecih in ti bi ga laho vrgel v smeti,ker pa je garancija 12 mesecev ti ga popravijo ali zamenjajo brezplačno.
Seveda to velja za nepoškodovano opremo,ki je pač izdahnila pred rokom.mali-40
To pa ni res. Sem na siolu, kjer smo vezani že 1 leto pa nekaj mesecev. Pred kratkim se nam je pokvaril Tv vmesnik in seveda mislila, da nam bojo to brezpalčno zamenjali ali vsaj popravili. Pa temu ni bilo tako. Presenečenje. Vezani smo za 2 leti ampak naprave so v garanciji le za 1 leto!!!!!! Tako, da nam je monetr rekel, da novi STB nas stane 188 eur!!!!! Halooo!!! Lahko pa ga sami odnesemo na popravilo k poooblaščenemu serviserju in seveda sami plačamo. Sicer nam je pustil en njihov STB vmesnik za dobo 45 dni. V kolikor ga v tem roku ne vrnemo, nam lepo zaračunajo teh ''skromnih'' 188 eur. Aja, nismo ga namerno pokvarili. Pač šel je rakom žvižgta. Tako, da previdno. Sicer zdaj iščem nekoga, ki nam ga bi ''podaril''. Ziher jih je polno, ki so prešaltali na T2 in imajo Siolovo opremo v omari. Ponudniki????

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a mahi » 15. Sep 2008 ob 12:31

Kolegu je tudi v času vezave strela skurila modem. Kupiti je moral novega, cena pa ne vem koliko je bila. Vem samo da je bila polna in ne 1 EUR kot pri priklopu.
Slika

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a joel » 15. Sep 2008 ob 12:49

No, prav je da slišimo še drugo plat o "konkurenci", ki baje prehiteva T2 po levi in po desni...

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Mark » 15. Sep 2008 ob 13:37

Takšne stvari seveda raje zamolčijo in uporabniku v primeru težav vržejo na mizo cenik!

Se spomnim primera, ko je uporabniku Siola odpovedal daljinec od Aminota in mu ga niso želeli niti prodati, češ da jih ni na zalogi in naj kupi nov Sagem!

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a KoMar » 15. Sep 2008 ob 14:56

Zanimivo, zanimivo... hehe :hudicek:

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Antrax » 15. Sep 2008 ob 15:03

Kolega ima naročen trojček pri siolu in mu je crknil stb (sploh ni svetil baje), pa je poklical na siol in čez par dni je dobil nov STB brezplačno. Je pa res, da ga nisem vprašal, če ima iptv že več kot leto dni. Moram vprašat.
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

kljukec
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 29. Nov 2007 ob 13:14
T-2: Še nimam

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a kljukec » 15. Sep 2008 ob 15:29

A ti menjajo zastonj ali ne je čisto odvisno od pogodbe, ki jo imaš. Od kar so Telekomove pogodbe je modem v uporabi in ti ga menjaj TS zastonj, STB je pa uporabnikov in ga menjaš sam.

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a celloak » 15. Sep 2008 ob 15:36

:)

Pa sej, 188€, to ni noben dnar pr današnji inflaciji ;-)
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Darila

Odgovor Napisal/-a Mark » 15. Sep 2008 ob 17:05

Predstavljaj si da imaš 3 kom in je zunaj neurje, ki jih poškoduje!

Odgovori