T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 13:25

celloak, povej mi, kjer piše, da lahko "nadgrajuješ" ta paket?

NN je jasno povedal, da na optiki ne moreš imeti interneta 20/20 z omenjenim paketom... zakaj bi bilo pri ostalih storitvah (telefonija, TV) kaj drugače! ;-)
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a celloak » 19. Sep 2008 ob 13:28

Joj, Cobane. :)

@NN: Lahko potrdiš da se da na povrhu paketa vzemati dodatne TV, mobilne ter stacionarne telefone po navadnem ceniku?
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 13:45

Problem je, ker je T-2 preveč skop z informacijami... potem je pa potrebno vključiti glavo in poiskati vse logične povezave!

Seveda, potem sem pa jaz najbolj usran tukaj na forumu, ko opozarjam na nepravilnosti ipd.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a celloak » 19. Sep 2008 ob 13:56

Če si tako razumel moje sporočilo, se ti opravičujem.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a dbx » 19. Sep 2008 ob 14:06

Cobane napisal/-a:celloak, povej mi, kjer piše, da lahko "nadgrajuješ" ta paket?

NN je jasno povedal, da na optiki ne moreš imeti interneta 20/20 z omenjenim paketom... zakaj bi bilo pri ostalih storitvah (telefonija, TV) kaj drugače! ;-)

Jaz pa ne vidim razloga zakaj ne bi mogel k paketu dodajati dodatne storitve (npr. IP TEL). Finta je v tem, da ne moreš spreminjati tega kar je že v paketu, se pravi 10/10 na 20/20, to pač ne gre. Paket je tak kot je in temu lahko dodajaš poljubne storitve (dodatni TV, mobilni ali IP telefon).
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 14:09

Tisto "Joj Cobane" sem razumel kot: "Spet si glasen"! :lol:

Saj to me moti, ker je T-2 premalo... (ja Komar, saj vem kaj si napisal v tistih pogojih)

Ne potrebuješ se opravičevati... nimam kaj za zamerit.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a Cobane » 19. Sep 2008 ob 14:10

dbx napisal/-a:Jaz pa ne vidim razloga zakaj ne bi mogel k paketu dodajati dodatne storitve (npr. IP TEL). Finta je v tem, da ne moreš spreminjati tega kar je že v paketu, se pravi 10/10 na 20/20, to pač ne gre. Paket je tak kot je in temu lahko dodajaš poljubne storitve (dodatni TV, mobilni ali IP telefon).
Vidiš, jaz pa ne vidim razloga, zakaj ne bi mogel pojačati interneta (doplačal bi samo razliko med paketoma 14 €)... ;-)
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2008 ob 14:25

celloak napisal/-a:Joj, Cobane. :)

@NN: Lahko potrdiš da se da na povrhu paketa vzemati dodatne TV, mobilne ter stacionarne telefone po navadnem ceniku?
Da, niti razmišljati ni treba. Prvi telefon 4, vsak nadaljnji 2, vsak nadaljni navadni STB 2, vsak nadaljnji HDTV STB 4, Discovery HD (4 če je možen)...

NE MOREŠ pa žonglirati z internet paketom. Morebiti bo kdo rekel "hudirja, to je pa smotano! :mad:". No, ampak zaenkrat je to tako. :owned:
Optika 100/10

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a dbx » 19. Sep 2008 ob 14:27

Cobane napisal/-a:
dbx napisal/-a:Jaz pa ne vidim razloga zakaj ne bi mogel k paketu dodajati dodatne storitve (npr. IP TEL). Finta je v tem, da ne moreš spreminjati tega kar je že v paketu, se pravi 10/10 na 20/20, to pač ne gre. Paket je tak kot je in temu lahko dodajaš poljubne storitve (dodatni TV, mobilni ali IP telefon).
Vidiš, jaz pa ne vidim razloga, zakaj ne bi mogel pojačati interneta (doplačal bi samo razliko med paketoma 14 €)... ;-)
Neta ne moreš pojačati, ker je to sprememba storitve ponujene v paketu. Paket mora ostati nespremenjen. Lahko pa naročiš PAKET + še nekaj, vsaj jaz tako razumem njihovo ponudbo.

Bi bilo pa fino, če bi kasneje ponudili tudi možnost spremebe znotraj paketa, vsaj kar se hitrosti neta tiče, tako kot je to pri Siol-u.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Sep 2008 ob 14:29

matjaz1 napisal/-a:Kaj pa mi 2 x TV, 3 x mobi, 10/10 optika. A bomo tudi mi kaj dobili :?
Pretehtaj cenovno: vzameš 10/10 + 2xmobi + 1xHDTV = 30 EUR. Dodaš 1 TV (HDTV za 4 EUR ali navadno za 2 EUR) ter 1xmobi za 4 EUR.
Skupaj: 36 ali 38 EUR. :namrec:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a tonimona » 19. Sep 2008 ob 14:36

tonimona napisal/-a:Ta akcija je namenjena bolj praznjenju skladišč z motorolo 1910 in sim karticami. Za uporabnika, ki ne rabi dveh HD kanalov ( katerih dveh ni znano) in mobilne telefonije, ni omembe vredna. :namrec:
Kaj sta znana ta dva HD kanala?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a dbx » 20. Sep 2008 ob 20:36

Navadni Nimda napisal/-a:
celloak napisal/-a:Joj, Cobane. :)

@NN: Lahko potrdiš da se da na povrhu paketa vzemati dodatne TV, mobilne ter stacionarne telefone po navadnem ceniku?
Da, niti razmišljati ni treba. Prvi telefon 4, vsak nadaljnji 2, vsak nadaljni navadni STB 2, vsak nadaljnji HDTV STB 4, Discovery HD (4 če je možen)...

NE MOREŠ pa žonglirati z internet paketom. Morebiti bo kdo rekel "hudirja, to je pa smotano! :mad:". No, ampak zaenkrat je to tako. :owned:
Cobane je imel prav :plosk: , Brezčasnemu paketu NI MOŽNO :aa: dodajati NIČESAR :jao: :grr: . Sem bil danes v poslovalnici Šiška in sem želel naročiti "Brezčasni VDSL" in za povrh še en dodatni TV vmesnik in en IPTEL pa ni šlo. Je gospa klicala še nekoga iz "višjih" instanc, pa ji je potrdil da ima prav ona in ne jaz. Matr sem bil jezen kot ris :grr: :grr:

Pa pi**a ker maymoon se je spomnil tako glupo pravilo :grrpc: Skratka, verjetno bom zamenjal ponudnika, ker tole je pa že "tu mač".
Slika

Dalmatinc
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 31. Avg 2006 ob 15:38
T-2: Že imam
Paket: PRD - Brezčasni paket + 1 HDTV
Kraj: Ljubljana Center

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a Dalmatinc » 20. Sep 2008 ob 22:08

čaki jst sm klicu, če lahko dodam 1 dodatno TV pa so rekli, da nebi smelo biti problema. Tudi Nimda tako trdi. So pa rekli, da naj se oglasim na poslovalnici, da bomo vse uredili. No to pa resno, če je to kar ti praviš res, so pa totalno nestrokovni in sem res razočaran.

preden bomo uporabniki razmišljali o ukrepih pa pustimo, da se situacija čisto razjasni!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a kitl » 21. Sep 2008 ob 07:38

Ja kaj se že da "vključiti" v akcijo ukinjamo čas? NN je trdil, da bo šele po 1.10 2008.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: T-2 akcija "Ukinjamo čas"

Odgovor Napisal/-a Cobane » 21. Sep 2008 ob 08:59

dbx napisal/-a:Cobane je imel prav
Ni nujno, da imam prav... jaz sem samo špekuliral na osnovi do takrat znanih podatkov. Je pa žalostno, da ponudijo paket, ki je še po 10 dneh zavit v meglo... in uporabniki še vedno !!!!!uradno!!!!! ne vemo, ali velja tako za SRD kot za PRD in ali je možno dodajanje posameznih storitev iz trenutnega cenika! Resda ga bodo začeli tržiti šele s 1.10.2008, samo pogoji bi pa morali biti na njihovi uradni strani znani že vsaj teden dni!

To, da uporabnik dobi na forumu eno informacijo, v poslovalnici pa drugo, ni ravno profesionalno. Pa ne krivim nobenega od natakarjev, ampak oba kuharja - da se ne bo na koncu izkazalo, da je bila to ena in ista oseba!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Odgovori