Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 25. Feb 2010 ob 20:41

Glej, da ne bova zasmetila totalno te teme. Samo na kratko: preberi še en krat, kaj sem pisal, ugotovil boš, da nesposobnosti nisem omenjal, neresnost izhaja iz premikanja Kopra, kje sem spraševal in kam sem pošiljal tudi piše, poleg tega stoji na spletni strani T-2 že zelooo dooolgo podobno obvestilo. Zato polemiko zaključujem, pričakujem pa fer odnos do uporabnikov in na ZS mi lahko sporočiš kontakten naslov, kjer bom lahko dobil točen in kredibilen podatek okoli Rai in Mediaset v T-2 ponudbi. Da ne bi še kdo ostal nategnjen, čeprav še vedno živi senca dvoma ob operaciji Olmo.
Končujem polemiko.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 393
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: 2x ORANŽNI Diamant HBO
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a manic » 25. Feb 2010 ob 20:59

Polemik ne bi bilo, če bi T2 enostavno napisal, da Mediasetov ni možno dobit zarad avtorskih pravic, al karkoli je že razlog. Ne pa da je napisano, da so tehnične težave. Če bi bile težave le tehnične, pol bi jih že idiot odpravo v tem času. Pri T2 me moti edino zavajanje javnosti in slabo oz splošno neinformiranje strank. T2 nikoli ni bil sposoben povedat stvari po resnici. Tud okol Pinka so neke velike mučke kot opažam. Pa ni šans, da je lahko toliko zaporednih težav pri tem programu. Če se bo tako nadaljevalu pri Pinku, pol boste mene zelo težko pridobili za TV. Foter in mati gledata ta program vsak dan in bi mi že gušla, če ga ne bi mogla gledat.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 25. Feb 2010 ob 22:03

Malkec napisal/-a:A zdaj sem pa jaz neresn ker sem ti nakazal v čem je problem? Prokleti k**** nehvaležni.
Malkec, malo več profesionalnosti prosim. Kako ne dojameš(te), da ste vi tam zaradi uporabnikov in ne obratno. In ne pričakovat hvaležnosti od uporabnikov, bodi raje ti hvaležen uporabnikom, ki redno plačujejo(mo) naročnino in (posredno) tebi dajejo(mo) kruh.

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 25. Feb 2010 ob 22:04

bravo tonimona. Magari pošlji tudi meni na ZS naslov ker bi želel tudi jaz izvedeti. Namreč na HDju so mi odgovorili, da te informacije niso javnega značaja. NN mi je vsaj sporočal kaj se dogaja na ZS pa ga nisem spljuval po forumu ali pa trobil okoli da sem frajer ker jaz vem kaj se dogaja ostali pa ne (sicer to ni počel nihče). Sem se mu lepo zahvalil in celo ponudil v pomoč!
Malkec umiri malo strasti... vemo vsi, da se vi ful trudite in da ste pridni; saj vidimo po forumu. Ampak imej vedno v mislih, da se tudi mi ful trudimo vas razumeti in "vaselinarji" kot jaz še vedno plačujejo naročnino t2-tv pa čeprav smo si nazaj zrihtali kabelsko tv. Osebno to delam ker verjamem v T2 pa čeprav sem bil že večkrat spljuvan ko sem objavil post o nedelovanju določenega programa oz. predlogu za tv programe in marsikdo si misli da sem mona. Pa še vedno, kjub temu, misliš da nisem vreden enega bogega neuradnega odgovora?
Pač stranke smo tečne, kaj 'čmo. Ampak stranka je stranka. Jaz tudi službeno delam s strankami in vem, da se vsaki lahko zahvalim ker "mi dajejo kruh".
Kot je napisal manic " Polemik ne bi bilo, če bi T2 enostavno napisal, da Mediasetov ni možno dobit zarad avtorskih pravic, al karkoli je že razlog. Ne pa da je napisano, da so tehnične težave. Če bi bile težave le tehnične, pol bi jih že idiot odpravo v tem času.". Bolj jasno kot tako....

a ja, skoraj bi pozabil: bravo kekoke!

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Malkec » 25. Feb 2010 ob 22:53

kokica2000 napisal/-a:Malkec, malo več profesionalnosti prosim. Kako ne dojameš(te), da ste vi tam zaradi uporabnikov in ne obratno. In ne pričakovat hvaležnosti od uporabnikov, bodi raje ti hvaležen uporabnikom, ki redno plačujejo(mo) naročnino in (posredno) tebi dajejo(mo) kruh.
Sej nebom pričakoval hvaležnosti, povedal pa tud nebom več nič tako da nebo več vroče krvi iz moje strani.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 26. Feb 2010 ob 06:57

Malkec, noben ti ne želi nič žalega, pa tudi ostalim neuradnikom ne. Vsi smo hvaležni za tvojo/vašo pomoč! Se pa zelo hitro razjeziš (tukaj sva si podobna in te na nek način razumem), če uporabnik odreagira na način, ki tebi, kot zaposlenemu na T-2, ni všeč. Pač, tokrat si v vlogi "prodajalca" in bo treba kakšno kritiko "kupca" tudi požreti (že kar vidim, da se bo Komar obesil na tale stavek in da neuradniki niso dolžni ničesar storiti/požreti in da so tukaj samo kot prostovoljci), še bolje pa jo prenesti naprej k odgovornim, da se stvari poštimajo! Konec koncev, vam (T-2) bi moralo biti v interesu, da so uporabniki zadovoljni... pa ni važno, od kje prihajajo kritike... četudi iz neuradnega foruma, kjer je že v ustavi zapisano, da so neuradniki tu popolnoma prostovoljno, njihova mnenja so neuradna/lastna in ni nujno, da odražajo tudi mnenje T-2, vam niso dolžni pomagat, ker je vse na prostovoljni bazi, itd.

Lepo, da nam pomagate (kjer seveda lahko)... mislim, da ni uporabnika, ki bi lahko karkoli očital komurkoli :!: :!: :!: :pivo:
Samo še kritike bi bilo potrebno sprejeti, brez da bi se počutili napadene. Nam je popolnoma jasno, da za marsikateri problem niste krivi neuradniki... pa čeprav se bo prispevek začel s stavkom: "Kaj je zdaj to, ali mislite to že enkrat uštimat ali ne!". Ne jemljite tega stavka dobesedno in osebno, to leti na firmo T-2 oz. na odgovorno osebo, katere se konkretno tiče ta problem! Prosim, prenesite ga naprej!
Mogoče bi vam lahko bil NN za vzor. Njega smo pa včasih res zbombardirali (tudi jaz, na kar ne morem biti ponosen), pa ni nikoli rekel žal besede! :plosk: Srečen bi bil, če bi imel samo 10% njegovega karakterja!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Malkec » 26. Feb 2010 ob 07:55

Cobane, sej se vse razume in je jasno. Ampak se lepo kaže trend, kjer se vse mora instantno manifestirat. Ene stvari pač ne grejo čez noč.

NN-ja pa ne vpletaj tu zraven, ker je bila zelo drugačna situacija pri njem. In če bi jo širša publika poznala, bi vedela zakaj je bil bog i batina tukaj ;-)

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 26. Feb 2010 ob 08:14

S tem, da stvari ne gredo čez noč se zelo strinjam pa tudi s tem, da smo marsikdaj nepotrpežljivi. Ampak če bi uradna spletna stran poskrbela za bolj ažurno in izčrpno obveščanje, bi bilo tega manj. Tisto obvestilo o italijanskih programih je lep primer: laik si pač težko predstavlja, da se "tehnične težave" vlečejo tako dolgo, saj tv ni space shuttle in potem začne p... Če bi napisali bolj podrobno in bolj vsebinsko pojasnilo pa morda ne bi.
Plačaš 100, dobiš 90.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 26. Feb 2010 ob 08:29

Cobane napisal/-a:Malkec, noben ti ne želi nič žalega, pa tudi ostalim neuradnikom ne. Vsi smo hvaležni za tvojo/vašo pomoč! Se pa zelo hitro razjeziš (tukaj sva si podobna in te na nek način razumem), če uporabnik odreagira na način, ki tebi, kot zaposlenemu na T-2, ni všeč. Pač, tokrat si v vlogi "prodajalca" in bo treba kakšno kritiko "kupca" tudi požreti (že kar vidim, da se bo Komar obesil na tale stavek in da neuradniki niso dolžni ničesar storiti/požreti in da so tukaj samo kot prostovoljci), še bolje pa jo prenesti naprej k odgovornim, da se stvari poštimajo! Konec koncev, vam (T-2) bi moralo biti v interesu, da so uporabniki zadovoljni... pa ni važno, od kje prihajajo kritike... četudi iz neuradnega foruma, kjer je že v ustavi zapisano, da so neuradniki tu popolnoma prostovoljno, njihova mnenja so neuradna/lastna in ni nujno, da odražajo tudi mnenje T-2, vam niso dolžni pomagat, ker je vse na prostovoljni bazi, itd.

Lepo, da nam pomagate (kjer seveda lahko)... mislim, da ni uporabnika, ki bi lahko karkoli očital komurkoli :!: :!: :!: :pivo:
Samo še kritike bi bilo potrebno sprejeti, brez da bi se počutili napadene. Nam je popolnoma jasno, da za marsikateri problem niste krivi neuradniki... pa čeprav se bo prispevek začel s stavkom: "Kaj je zdaj to, ali mislite to že enkrat uštimat ali ne!". Ne jemljite tega stavka dobesedno in osebno, to leti na firmo T-2 oz. na odgovorno osebo, katere se konkretno tiče ta problem! Prosim, prenesite ga naprej!
Mogoče bi vam lahko bil NN za vzor. Njega smo pa včasih res zbombardirali (tudi jaz, na kar ne morem biti ponosen), pa ni nikoli rekel žal besede! :plosk: Srečen bi bil, če bi imel samo 10% njegovega karakterja!
To si zelo lepo napisal in se popolnoma strinjam z tabo,še posebej malkec hitro vzkipi,če kaj napišeš proti T-2,ampak kot si napisal kritike je treba sprejet.

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a susanowo » 26. Feb 2010 ob 08:38

Mogoče je bilo kaj o tem že napisano.

Zakaj T-2 ne odpre uradnega foruma ! Nekaj podobnega kot je SIOL-ov forum.

lp

:rtmT2:

p.s.
še vprašanje, kako lahko skrijem turbo yu programe ?

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a white » 26. Feb 2010 ob 08:44

V meniju imaš možnosti nastavitve TV programov, tam imaš tudi podnastavitev "preskakovanje". Žal nisem pri TVju da bi ti lahko točno povedal step by step, ampak ni težko najti.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Cobane » 26. Feb 2010 ob 08:49

White... zagovarjaš višjo ceno in možnost preskakovanja!? :jao:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a white » 26. Feb 2010 ob 08:54

NIč ne zagovarjam...sem samo realen. Bi imel vse zastonj če bi se dalo ja :D

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8500
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 26. Feb 2010 ob 09:02

Kaj je pa sedaj s Pink Slovenija, če kdo kaj ve? Najprej je bilo rečeno, da bo decembra zalaufal potem februarja pa še vedno ni ne duha ne sluha.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kekoke » 26. Feb 2010 ob 09:10

nemo napisal/-a:Pa kaj vam je spet? A mislite, da na t2 sedijo v pisarni in študirajo: " A čmo dat jrt+ ali axn? Ah, dajmo rajši jrt+!" Ali pa mogoče kakašno vlogo igra tudi cena in gre bolj tako: "axn nas stane x centov na naročnika in če ga vključimo ne bomo nikoli prišli na zeleno vejo, ampak v stečaj. Bomo počakali, da sony zniža ceno. Smo pa opazil nov "turbo" program, ki je zastonj. Naše spremljanje gledanosti kaže, da so vsi še kar gledani - recimo precej bolj kot duna in magyar tv -, tako da ga bomo dodali."

Obnašate se kot razvajeni otroci, ki hočejo svojo igračo, pa če mama zaradi tega od lakote crkne!

Nastaviš na preskakovanje in je zgodba končana.
Me čisto nič ne moti, da imaš svoje menenj, ki ga vstrajno zagovarjaš. Mogoče sem bil na začetku s svojim mnenjem celo bližje tvojemu, kot mnenju večine, ki sem ga skušal zaobjeti v zgornji basni. Tudi mene zmoti neargumentirano negodovanje. Ampak res je malo smešno, da se podjetje zgovarja na borbo za preživetje in ob tem draži storitve. Za kak mesec se celo ustavi uletavanje novih programov, kak teden nazaj sem par dni zapored želel gledat Travel Ch. pa se je negledljivo zatikal, pa si človk reče, ok rabijo par dni, nimajo razpoložljivih ljudi, jim gre za nohte. In potem uleti nov program. Na koga druzga boš zlival svoje frustracije, če ne na nov program. In takih malih frustracij, za katere imamo nestrokoven občutek, da bi se jih dalo zrihtati s parimi kliki miške, je kar precej. Sindrom razvajenega otroka sem nazadnje videl v primeru Bundesliga (ki je bil btw, kako navzgojno, celo uspešen) vse ostalo je malo zaletavosti ali pač povsem legitimen poizkus kreiranja "javnega" mnenja (za katerega nam je bilo dano vedeti, da je večinoma kontraproduktiven, ker naj bi povečeval apetite distrubuterjev). Od takrat kakih večjih izbruhov ni bilo in mislim da prevladuje (že nekajkrat zapisano) mnenje, naj sedaj raje zrihtajo to kar je že v shemi, potem pa naprej.

Tvoja predpostavka, da so programi gledani je pač samo predpostavka, če bi bila resnična bi to vsekakor dajalo dodatno legitimnost uvrstitvi v shemo. Ampak naslednji teden lahko izvemo, da je resnična predpostavka iz basni. Samo pomisli kako mučno bo s sosedo na kavi. Nič ni narobe, če je osebno mnenje rahlo fleksibilno. Bi se premislil pri 67. ex-yu programu, mogoče pri 114.? Boš zdržal do 345.? Kako močno te lahko udari, če boš vztrajal do 756.?

Kar se pa tiče primera Forum proti Malkecu, bi rad samo spomnil, da je od morja do Maribora čez 200km in da do nedavnega pod gorsko verigo Trojane ni bilo predora.Enostavno so med nami take kulturne razlike, ki se jih je treba zavedat in jih spoštovat. V Mariboru so ljudje sicer zelo prijazni, veseli in odprti. Ampak čist vsega pa niso navajeni slišat. Majo radi, da smo vsi prijatelji in se veliko pogovarjamo ampak nesoglasja se pa raje obdržijo zase.Tako vse lepše zgleda. V Mariboru pa imajo radi, da stvari lepo zgledajo. Predvidevam da je manic migrant ali pa že iz posttunelske generacije :mrgreen: .
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Zaklenjeno