Zatemnitve TV prenosov

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 22. Maj 2010 ob 23:34

Ally12 je korektno vse naslavljal v 3. osebi.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a KoMar » 22. Maj 2010 ob 23:41

Ni potrebe, da se kdorkoli vmešava, Novi trg ;)

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a ally12 » 24. Maj 2010 ob 09:07

KoMar napisal/-a:ally12, prosim, da podjetja T-2 na tem forumu ne naslavljaš v 2. osebi, ker to nismo!
V tem postu se vidi glavni problem tega foruma. Žal, Komar, ampak že pred časom je vam (administratorjem foruma in ne T-2) ušla rdeča nit. Mislim, da se forum lahko preimenuje v uradni forum o hvalah in spevih T-2. Ker za probleme uporabnikov nihče od tukaj prisotnih v glavnem nima posluha.
Slika

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a KoMar » 24. Maj 2010 ob 13:16

To pa ni pošteno. Kar vprašaj T-2jevce, koliko ZSjev prejmejo in koliko ljudem pomagajo vsak dan.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a ally12 » 24. Maj 2010 ob 14:24

Nisva se razumela. Nisem trdil, da T-2jevci ne pomagajo. Na tem forumu pomoč uporabnikom ni njihova prioriteta, pač pa pisanje prostnih spisov s skupno tematiko "Hvale na račun T-2". Dejstva (moje izkušnje), ki potrjujejo, kar pišem:
1. drugega aprila sem napisal post, v katerem sprašujem po problemih v mobilnem omrežju - do danes ni bilo odgovora.
2. sedemnajstega maja sem napisal post, da mi ni uspelo vzpostaviti klica na določeno številko - do danes ni bilo odgovora.
3. trinajstega maja odprl temo "T-2 v prihodnosti", v kateri se do danes ni javil niti en T-2jevec kljub temu, da so med tem časom vklopili 3D programe, kot pomembno novost.
4. devetnajstega aprila napisal post v temi "SMS niso dostavljeni in ne prihajajo". Vsi, ki smo pisali v to temo, smo dobili odgovor, da se naj obrnemo na 059000002 - avtor uporabnik mitja_i. Če je to pomoč...
5. šestega aprila sem v tej temi napisal post s pomenljivim naslovom "to pa so res več kot tehnologije prihodnosti... in to danes", v katerem sem pisal o neupravičenih zatemnitvah (T-2 je edini na svetu dvakrat zatemnil program HTV2 predvidoma zaradi prenosa Lige prvakov, prvič je bila na sporedu tekma Lige Ebel, drugič pa nek dokumetarec) in še do danes nisem prejel odgovora. Verjetno je odveč omeniti, da opravičila ni bilo.

Še bi ti lahko pisal, ampak mislim, da je to več kot preveč dejstev, da tvoja trditev ne drži. Verjetno res pomagajo in za to smo jih lahko hvaležni. Ta pomoč verjetno ni pretirano intenzivna, še pred njo pa morajo pisat o vrhunskih pridobitvah, kot so npr. trije promocijski 3D kanali.
Zadnjič spremenil ally12, dne 24. Maj 2010 ob 21:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a KoMar » 24. Maj 2010 ob 15:17

Prosim, preberi si viewtopic.php?f=6&t=4025

Hvala.

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a erbi » 24. Maj 2010 ob 15:38

Jaz imam pa ravno nasprotne izkušnje. Kljub temu, da ta forum "ni" ali pa "noče biti" uraden, sem vse odgovore dobil ravno tukaj. Na T-2 pa nimajo poguma, da bi vsaj odgovorili na kakšen mail. Zadnjega sem poslal pred približno mesecem dni, a do danes še ni odgovora. Včasih je vsaj avtomat odgovoril, da je mail sprejet, sedaj pa tudi to ne več.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a KoMar » 24. Maj 2010 ob 16:19

Seveda, veliko odgovorov se dobi tukaj, ampak ne sme se jih pa zahtevat oz. se razburjat, če jih ni - to je smiselno samo za nekomunikativnost T-2 prek uradnih kanalov.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a ally12 » 24. Maj 2010 ob 17:39

Smo že preveč zašli s teme, ampak vseeno bom napisal, zadnji post, ki se samo posredno nanaša na zatemnitve.

To da so uradni kanali neučinkoviti, vsi vemo. In se jih ne poslužujemo. Izhod v sili je bil forum, ki nam je nudil dokaj kakovostno podporo. Žal pa se je ta podpora v zadnjem času precej izgubila. Če to sovpada z odhodom NN, ne vem, vem pa, da T-2 na ta način hitro izgublja svoj ugled, ki si ga je v petletnem obdobju precej krvavo pridobil. In tudi uporabnike. Bilo bi zelo fer, če bi neuradniki to priznali in dosegli, da bi se kaj spremenilo v komunikaciji T-2 - uporabnik. Ker podpora uporabniku naredi razliko med Fiatom in Mercedesem. Pa Fiatu nič ne manjka in je čisto dober avto.

P.S. Da neuradnikom ni potrebno odgovarjati, to pravilo poznam. Da pa ne odgovorijo na več vprašanj, pa kaže na neko drugo dimenzijo.
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a Malkec » 24. Maj 2010 ob 19:51

ally12 na katera vprašanja pa nisi dobil odgovorov po uradni poti in po kateri uradni poti si jih spraševal?

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Nimamo podatkov, da je kaj narobe

Odgovor Napisal/-a ally12 » 24. Maj 2010 ob 21:12

S tvojim odgovorom, točneje vprašanjem, me najmanj podcenjuješ. Vprašanja moje prve vrste imaš, če pogledaš šest postov višje. Lahko se jih tudi naučiš na pamet.

In lahko poskusim poklicat na klicni center ali jim pošljem elektronsko pošto, lahko tudi pokličem T-2 službo za odnose z javnostmi ali pa jim pošljem elektronsko pošto, potem lahko tudi poskusim s klicem na številko tehnične podpore ali pa pošljem elektronsko pošto na naslov naročniške podpore. Ostali uradni kanali niso kompetentni za dajanje odgovorov na moja vprašanja, verjetno se vsaj v tem strinjava (sklici, DNS, gostovanje, telefonija, abuse). Rezultat bo verjetno ves čas nespremenjen. Hvala bogu da lahko v stavku uporabim tudi besedo verjetno, ker nimam časa za preverjanje iznajdljivosti T-2 študentske sekcije.

Na tvojo žalost so štiri od petih postavljenih vprašanj take narave, da bi v veliki in tapravi firmi PR služba javno objavila odgovore. Vsaj štiri. Brez dodatnih (mojih) vprašanj. Zakaj, ti ne bom napisal, ker bi moral vedeti. Če pa slučajno ne veš, o čem govorim, mi pošlji ZS. Da ne bova morila ostalih.

In kaj želiš, da storim zdaj? Kje naj še dokazujem vaše napake? Pri kateri od vaših služb? Kamorkoli se bom oglasil, bom dobil odgovor: "Nimamo podatkov, da je kaj narobe." Verjetno bi bila sončna uprava bolj učinkovita.

P.S. Se opravičujem vsem, ker sem totalno zgrešil temo. Ampak sem moral odgovoriti na vprašanje. Mene so namreč naučili, da je vljudno odgovoriti, če te nekdo nekaj vpraša. Čeprav je moj post povsem odveč.
Zadnjič spremenil ally12, dne 24. Maj 2010 ob 22:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a tonimona » 24. Maj 2010 ob 22:48

Malkec napisal/-a:ally12 na katera vprašanja pa nisi dobil odgovorov po uradni poti in po kateri uradni poti si jih spraševal?
Malkec, a se delaš norca? Misliš, da samo ally12 ni dobil odgovorov? :jao:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a Malkec » 24. Maj 2010 ob 23:15

Lepo sem vprašal in pričakujem normalen odgovor. Ally12, nisi odgovoril na moje vprašanje.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a ally12 » 25. Maj 2010 ob 08:18

Če nisi našel odgovora na tvoje vprašanje v desetih vrsticah mojega prejšnjega posta, ti ne morem pomagati. Mirno lahko zaključim tole debato, ker je totalno neproduktivna in spet prežeta s sprenevedanjem neuradnikov. Žal. Saj s tem delate sami sebi škodo. :nevem:
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a Malkec » 25. Maj 2010 ob 09:14

ally12 napisal/-a:Nisva se razumela. Nisem trdil, da T-2jevci ne pomagajo. Na tem forumu pomoč uporabnikom ni njihova prioriteta, pač pa pisanje prostnih spisov s skupno tematiko "Hvale na račun T-2". Dejstva (moje izkušnje), ki potrjujejo, kar pišem:
1. drugega aprila sem napisal post, v katerem sprašujem po problemih v mobilnem omrežju - do danes ni bilo odgovora.
2. sedemnajstega maja sem napisal post, da mi ni uspelo vzpostaviti klica na določeno številko - do danes ni bilo odgovora.
3. trinajstega maja odprl temo "T-2 v prihodnosti", v kateri se do danes ni javil niti en T-2jevec kljub temu, da so med tem časom vklopili 3D programe, kot pomembno novost.
4. devetnajstega aprila napisal post v temi "SMS niso dostavljeni in ne prihajajo". Vsi, ki smo pisali v to temo, smo dobili odgovor, da se naj obrnemo na 059000002 - avtor uporabnik mitja_i. Če je to pomoč...
5. šestega aprila sem v tej temi napisal post s pomenljivim naslovom "to pa so res več kot tehnologije prihodnosti... in to danes", v katerem sem pisal o neupravičenih zatemnitvah (T-2 je edini na svetu dvakrat zatemnil program HTV2 predvidoma zaradi prenosa Lige prvakov, prvič je bila na sporedu tekma Lige Ebel, drugič pa nek dokumetarec) in še do danes nisem prejel odgovora. Verjetno je odveč omeniti, da opravičila ni bilo.

Še bi ti lahko pisal, ampak mislim, da je to več kot preveč dejstev, da tvoja trditev ne drži. Verjetno res pomagajo in za to smo jih lahko hvaležni. Ta pomoč verjetno ni pretirano intenzivna, še pred njo pa morajo pisat o vrhunskih pridobitvah, kot so npr. trije promocijski 3D kanali.
Vseh pet vprašanj si napisal na forum. V prvem odstavku si sam razjasnil zadeve glede foruma (sicer tvoja osebna interpretacija, ampak ok). Komar ti je dal link o vlogi neuradnikov na forumu. Jaz te pa čisto normalno v lepem tonu sprašujem, kam in katera vprašanja si naslovil na uradni kontakt podjetja T-2 ?

Odgovori