Belco mal bluzi

Vse o T-2 IP telefoniji
gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 23. Dec 2006 ob 01:37

optika v tem primeru ne pomaga popolnoma nič saj gre za težave s telefonijo in ne z linijo samo...
pri meni so se ljudje kar navadli da pač telefon ne dela...ja to so tisti ki imajo tisti čuden telefon :roll: :roll:
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 23. Dec 2006 ob 06:44

jest mam to na optiki,pa je glih tko en jajc...
primer - pogovarjam se z nekom na t-2,vmes dobim klic iz telekom omrežja - pritisnem hold - nakar telefon zmrzne in ni možno klicati več nikamor - po 3x resetu milana in telefona pa vse spet deluje,kot da ni nič bilo...
net in tv pa vseskozi delujeta normalno,le na telefonu se prižge rdeča ledica message in na displeju se prikaže napis primarni strežnik...če pa pokličem z mobitela,mi pa javi,da je številka neznana !
vzdrževalna dela so pa bila na območju Ljubljane,mene pa **** v Kranju !

kitl,telefon mam zato,da ga uporabljam in to takrat,ko je potreba,čeprav ga ne uporabljam veliko,vendar želim,da ko ga rabim,da zadeva deluje...
zato je tvoja opomba o mobitelu malo mimo...

t-2 bo moral malo več truda vložiti v odpravljanje napak - še posebej sedaj,ko se zadeve še postavljajo,drugače bo to zgodba o neuspehu...
žal...
Heca ni več !

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 23. Dec 2006 ob 10:33

gulikoza napisal/-a:optika v tem primeru ne pomaga popolnoma nič saj gre za težave s telefonijo in ne z linijo samo...
pri meni so se ljudje kar navadli da pač telefon ne dela...ja to so tisti ki imajo tisti čuden telefon :roll: :roll:
To me je dejansko zanimalo, zato sem spraševal če je z optiko kaj bolje.

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 23. Dec 2006 ob 13:52

Mi imamo optiko in je prvi mesec telefon delal v redu, sedaj pa ga že dva tedna ful serje... med pogovorom slišiš vsako besedo samo napol, ker stalno nekaj šteka in prekinja...

Ko pa prijaviš napako, pa samo papagajsko ponavljajo, da bodo sporočili tehnikom, napake pa seveda tudi po dveh tednih ne odpravijo...

... če se bo to nadaljevalo, bomo tud šli nazaj na telekom...

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 23. Dec 2006 ob 18:29

Tako kot je nekdo pred mano napisal, ko smo bili pri telekemu je sto let delovalo brez izpadov odkar pa je T-2 pa so vzdrževalna dela ki prekinjajo signal skoraj vsak teden. V bistvu mi dol visi koliko je vzdrževalnih del pa če so to vsako noč med 00.00 in 04.00 zjutraj in je takrat izpad ne pa da mi telefon ob 1h popoldan ne dela pravtako pa ne zvečer ob 7h.

Tudi pri meni se dogaja na telefonu napiše "Pri. strežnik" in gori rdeča dioda potem pa morem vse skupaj izklopit iz štroma in počakat, da se vse postavi nazaj in če imam srečo dela.
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

stary
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 10. Apr 2006 ob 21:39
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Kr

Odgovor Napisal/-a stary » 23. Dec 2006 ob 20:28

gulikoza napisal/-a:optika v tem primeru ne pomaga popolnoma nič saj gre za težave s telefonijo in ne z linijo samo...
pri meni so se ljudje kar navadli da pač telefon ne dela...ja to so tisti ki imajo tisti čuden telefon :roll: :roll:
Same here.

Imam optiko na dveh lokacijah in nekateri me že malo zbadajo, ker med pogovorom tolikokrat prekine.

Uporabniški avatar
Slowhand
Navdušenec
Prispevkov: 691
Pridružen: 10. Nov 2006 ob 02:04
T-2: Že imam
Paket: 10/10+TV+VoIP

Odgovor Napisal/-a Slowhand » 23. Dec 2006 ob 20:36

ja je mal megle,pa se kabli mal rosijo in signal ne vid čez...
al se ja fibr mal stisnu zarad mraza,pa pretok podatkov ni glih tak,kt bi mogu bit...

resno - zgleda da so res neke težave pri telefoniji...
bi bla mogoče rešitev,da bi bili optično in "bakreno" omrežje ločeni zadevi - vsaj do sedaj se vsaka posodobitev vsaj na optiki odraža s poslabšanjem signalov
Heca ni več !

antjest
Faca
Prispevkov: 116
Pridružen: 14. Avg 2006 ob 21:46
T-2: Že imam
Paket: Čas je relativen
Kraj: Ljubljana - Brod

Odgovor Napisal/-a antjest » 24. Dec 2006 ob 18:08

BOBI napisal/-a:Hvala za odgovore, Antjest ti bi pa tud žihr strica v Kranj vprašu a ma probleme na optiki!
Zaenkrat ima samo TV (tut kockajo kdaj). In kakor kaže bo zaenkrat pri tem tudi ostalo.

Dokler bodo take težave je T2 telefonija kot bomboniera. Nikoli ne veš kaj dobiš.

Odgovori