Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori

Ali ste zadovoljni s T-2 TV

5
33
26%
4
41
32%
3
29
22%
2
17
13%
1
9
7%
 
Skupaj glasov: 129

kebabek
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 6. Jan 2008 ob 10:10
T-2: Že imam
Paket: T4 - FTTH 100/10
Kraj: Ljubljana

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a kebabek » 6. Feb 2008 ob 18:26

Televizija: 4
Radio: 1
VoD: ne gledam
Internet: 5

Programska shema je glede na ceno dobra, ne razumem pa, zakaj je T2 noče izboljšati s plačljivimi paketi dodatnih programov. Razumljivo je, da za 12 EUR na mesec ne morajo ponudit 150 kvalitetnih programov vendar se mi zdi programsko shemo polniti z nekimi lokalnimi nesmiselno. Z uvedbo recimo treh tematskih paketov za ceno nekje med 5 in 8 EUR pa bi si lahko vsak posameznik dopolnil programsko shemo z željenimi "premium" kanali.

S kvaliteto slike sem zadovoljen ampak se mi zdi, da je ob primerjavi s Telemachom vseeno malenkostno slabša. Nekateri programi se neprestano zatikajo (npr.: motors TV), uporabniški vmesnik na motoroli je zelo dobro narejen, manjkata pa možnost dostopa celotne sheme in sheme posameznih zvrsti z enim pritiskom gumba.

Radio je za moj okus pod kritiko. Če spet primerjam s telemachom je kvaliteta radia na T2 obupna!

Videoteka je odlična možnost ampak na žalost je zbirka filmov za en drek. Občasno pogledam, če je bilo dodano kaj zanimivega in mogoče jo bom v prihodnosti začel uporabljati, če se bo izbor izboljšal. Lahko bi uvrstili "blockbuster" ponudbo za malo višjo ceno, ostalo šaro pa za tako ceno kot sedaj.

Uporabniški avatar
buneech
Navdušenec
Prispevkov: 695
Pridružen: 25. Nov 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a buneech » 7. Feb 2008 ob 09:36

Ocena: 4

Tv ne kocka, radia ne uporabljam, videoteke tudi ne...edino programska shema bi lahko bila boljša...
Trolling is a art.

drejca
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 29. Avg 2007 ob 21:01
T-2: Že imam
Paket: tv, internet

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a drejca » 7. Feb 2008 ob 21:56

Televizija: komaj 2
Konstantno kockanje čez cel ekran, popačenje zvoka, vsak dan zamrzne slika ali pa izgine (dam na meni, ker si hočem pogledat, kakšen je tv spored, potem pa ne dobim več nazaj slike) navkljub temu da je pri nas že bil serviser, ni nič bolje. Zdaj že 14 dni čakam drugega ... HD ni v ne vem kakšno pomoč: en mi reče, naj resetiram, drug reče, naj tega ne počnem, mi je pa tudi nekdo že rekel, da ne more nič narediti, sploh pa nisem pod nujno pomoč, dokler še kaj vidim na TV . Največja ironija pa je, da sem že novembra 2007 vrnil drugega aminota, pa še vedno dobivam račun za dve televiziji ... Vse skupaj pusti pri človeku slab občutek, da ga je nekdo pošteno potegnil za .... Sicer pa se tudi strinjam z ostalimi sogovorniki, da bi lahko bila izbira kanalov kakovostejša z veliko manj balasta.

Radio:3
Kar pri nekaj kanalih šumi, mislim, da tudi pri Radiu ena še zdaj ni zvoka.

Interenet:5
Edino z internetom nimam težav.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Feb 2008 ob 22:13

NapiŠi mi številko priključka na Zasebna sporočila in bom pomagal, da se ti čimprej poštima!
Optika 100/10

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 16. Feb 2008 ob 13:18

ja no če bo tak kot je zadnje čase morem tud jaz pohvaliti da je načeloma vse OK bi vam dal oceno za vse skupaj kar 4 sam da bi le tak ostalo al pa mogoče še kaj bolše sam nikakor se ne poslabšat
LP Robert

mrto
Znanec
Prispevkov: 53
Pridružen: 16. Feb 2008 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: t4 tera preko optike ts

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a mrto » 16. Feb 2008 ob 14:22

mene je pa dons t2 prijazno presenetu.učeri sm klicu ker mi je kockala tv,dons pa pokliče tehnik pa prijazno praša če je zdj kj bol.vid se da se t2 trud da so uporabniki zadovoljni.res je da pr enih traja mal več časa pr enih pa mal mn ampak bistvo je da t2-jevci želijo da vsem dela tko k je treba.uglavnem ne bom nakladu bom pa pohvalu celoten kolektiv t2-ja ker se res trud.
lp mrto

Uporabniški avatar
Surfer
Navdušenec
Prispevkov: 697
Pridružen: 24. Sep 2006 ob 11:22
T-2: Že imam
Paket: all in one :)

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Surfer » 16. Feb 2008 ob 18:49

Ko sem presedlal iz Siola na T2 (dobro leto nazaj), sem bil nad TV ponudbo (in nasploh) zelo zadovoljen, bila je s Siolom primerljiva in za nižjo ceno, kar zelo cenim! ;-) Danes pa žal ugotavljam, da je T2 na področju IPTV ponudbe začel zaostajati, ni možnosti interneta, ni iger, ni naprednega EPG, ni interaktivnosti, ni PVR, ni dodatnih ekstra programov, kot sta HBO in HBO Comedy... pa še kaj bi se našlo, to samo če primerjam s sedanjo Siolovo ponudbo!

No glede na T2 naročnino 12€ proti Siolovi 20€ moram priznati, da je primerjalno kvaliteta T2 na enoto cene dobra oz. primerljiva. Sama ponudba pa je podpovprečna, žal. Tukaj bi nujno potrebovali nek "dodatni paket" ali več le teh za dodatno naročnino (npr. razlika do Siolove), ki bi vseboval vse mogoče "bonbončke", paket bi potem naročili le tisti uporabniki, ki si želijo takšnih in drugačnih dodatkov na IPTV.
Slika 8)

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a borutz » 16. Feb 2008 ob 19:55

tudi jaz sem vedno bolj nezadovoljen z T2 TV (z internetom pa sem 100%). Včeraj sem se malo sprehajal med programi. Nadaljna 2 HD programa ukinjena, polno powerpoint programov ki služijo samo nabijanju kvantitete (pa še zbrisati jih ne moreš), travel ima na vsaki najbolj zahojeni kabelski podnapise tukaj pa ne, kvaliteta slo1 in slo2 slike....,na enem mariborskem kanalu kar pleše slika,polno programov že več časa ne dela, pa so kar še noter v shemi, radio programi izpod vsake kritike (šumenje,...).

Če bi bil v Totaltv še slo1,2 in hrt1,2 bi pomoje folk masovno raje nabavljal to kot iptv. Sioltv pokoplje pa ku...va slika na večjih ekranih. S shemo vas pa šišajo po levi in po desni. Upam, da se kmalu kaj spremeni.
Slika

Anzze
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 27. Dec 2007 ob 22:30
T-2: Že imam
Paket: 4/1, 2xtelefon, 3xTV

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Anzze » 27. Feb 2008 ob 19:03

Televiziji bi dal oceno 3 (dobro).

PLUSI: Ob primerni hitrosti povezave (pri meni je bilo treba zmanjšati hitrost interneta) deluje televizija odlično. Kockanja ni, le sem in tja se slika zatakne za par milisekund, kar pa ni tako moteče. Kakovost SD slike je več kot odlična (o HD programih zaenkrat še ne morem govoriti, ker Gratel zelo zavlačuje z optiko na našem koncu). Programska shema se mi zdi dobra, notri so vsi programi, ki so gledljivi, a žal tudi veliko butastih programov - to pa ne moti pretirano, saj se jih z lahkoto preskoči. Meniji so hitri in pregledni, osnovne možnosti z lahkoto dosegljive. Teletext (na Motoroli) deluje zadovoljivo, le črke so malo predebele.

MINUSI: Videoteka je precej oskubljena. Notri ni praktično nobene svetovne filmske uspešnice, tudi za višjo ceno ne. Cena ostalih (podpovprečnih) filmov je prevelika. Pogrešam možnost snemanja programov (proti doplačilu seveda) - nekaj takšnega ima Siol. Pogrešam tudi kakšno igrico ali dve več. Saj tetris je vredu, lahko pa bi dodali še kakšen šah, pasijanso, minolovca, pong ipd... Moti me tudi, da T-2 Motorolam ne prilaga univerzalnega daljinca, ki bi se ga dalo sprogramirati še za krmiljenje TV-ja. Pogrešam tudi kakšne bolj eksotične izhode na STB-ju - recimo S-video (izhod sicer obstaja a je programsko onemogočen). Pod minuis bi napisal tudi radijske programe, saj Radio HIT (edini, ki ga poslušam) ne deluje. Nadalje imajo mnogi radijski programi tudi slab signal. EPG spored pogosto ni točen, v osnovnem načinu pogleda (ko pokaže pet programov) je tudi nepregleden - spet bi se splačalo uzreti k Siolu.

No, to bi bilo vse. Upam, da bo kakšna moja ideja v kratkem realizirana. ;-)
Zadnjič spremenil Anzze, dne 27. Feb 2008 ob 19:49, skupaj popravljeno 1 krat.

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a celloak » 27. Feb 2008 ob 19:43

Anzzze: Meni je pa ravno pogled 5 programov nekaj najbolj uporabnega. Ne vem ce si opazil, ampak tukaj ti lahko s CH-UP/CH-DN ali vpisom stevilk izberes poljubnih 5 programov, ki jih nato medsebojno pregledujes.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Anzze
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 27. Dec 2007 ob 22:30
T-2: Že imam
Paket: 4/1, 2xtelefon, 3xTV

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Anzze » 27. Feb 2008 ob 19:59

celloak napisal/-a:Anzzze: Meni je pa ravno pogled 5 programov nekaj najbolj uporabnega. Ne vem ce si opazil, ampak tukaj ti lahko s CH-UP/CH-DN ali vpisom stevilk izberes poljubnih 5 programov, ki jih nato medsebojno pregledujes.
To, da se lahko na 5 mest nastavi 5 poljubnih programov sem ugotovil ravno pred kratkim. :lol:

Pravkar sem pa ugotovil, da se lahko v tem pogledu premakneš tudi v desno in vidiš še naslednje oddaje na sporedu. Zato sem prej mislil, da je nepregledno, ker je bila na sporedu vidna samo trenutna oddaja in košček naslednje, zdaj pa vidim, da se lahko pomakneš še veliko dlje. :mrgreen: Oh, saj je logično, samo ni mi takoj potegnilo. :mrgreen:

EPG lahko torej črtate iz minusov, ampak ocena 3 pa ostane, predvsem zaradi slabega nabora filmov v videoteki.

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a celloak » 27. Feb 2008 ob 20:32

Ja to pa enostavno ni fer... :D

BTW: Če greš gor na koledar, se lahko sprehajaš tudi 7 dni nazaj in 7 dni naprej po dnevih.
BTW2: Če tam, kjer se sprehajaš levo-desno, pritisneš OK, prideš v še bolj podroben pogled.

Ta stvar poščije Siolov EPG na miljo daleč ;-).

Predlagam zvišanje tvoje ocene vsaj za 0.5 ;-)
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 27. Feb 2008 ob 20:36

Škoda edino da ta EPG tok počasn, da kar res ni. Rabiš 5 minut predem se vse naloži, vsaj pri meni :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Anzze
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 27. Dec 2007 ob 22:30
T-2: Že imam
Paket: 4/1, 2xtelefon, 3xTV

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Anzze » 27. Feb 2008 ob 21:16

madpanter napisal/-a:Škoda edino da ta EPG tok počasn, da kar res ni. Rabiš 5 minut predem se vse naloži, vsaj pri meni :?
Pri meni EPG dela čisto lepo hitro. A maš Motorolo ali Aminota?

Uporabniški avatar
Morientes
Faca
Prispevkov: 105
Pridružen: 4. Feb 2007 ob 19:32
T-2: Še nimam
Paket: T1 20/20
Kraj: LJ-Fuzine
Kontakt:

Re: Kako ste zadovoljni s T-2 TV?

Odgovor Napisal/-a Morientes » 27. Feb 2008 ob 21:55

3

TV --- Vsake 2 min mal zakocka, enkrat na teden sploh ne dela, drugač je pa slika zelo dobra.

EPG --- netočnost pri nekaterih programov, drugač zelo uporaben.

Radio ---- Polovica radiskih postaj ne dela.

Videoteka --- še nisem uporabil, ampak je tut ne bom, ker če TV kocka bo tut film kocku in če film kocka jim odtrgam glavo za una 2 € ( povrh še str film )

Tko, da jim je 3 še dobra. Se bojim, da na optiki nebo nč boljš. Nevem kakšne bodo potem najdel izgovore.

Ampak je še vedno bolje kot pa Telemach in Telekom paket, ki sem ga mel pred tem. Vsaj neki pozitivnega poleg radia.
Zadnjič spremenil Morientes, dne 28. Feb 2008 ob 10:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabnik T-2 680dni - prekinil 31.3.08

Odgovori