SiOL TV - vmesnik Plus

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a music95 » 18. Jan 2009 ob 22:49

Anubis napisal/-a: OK... :mrgreen:
Po nekaj dneh uporabe vmesnika SIOL Plus sem, ko sem ponovno uporabil T2 vmesnik za televizijo, mislil, da sem prisel v nebesa.
...
Dobrodošel nazaj v nebesih!
No zdej pa tisti k ste jezni, ker se je tv podražila za 2E še enkrat dobr preberite to temo potem pa povejte; ali daste raje 2E več na mesec ali imate raje siolovo razkošje?

Pa še to; NN to ni šimfanje - to je dejstvo!
Slika<-- Čakal 60 dni.

Razor
Nadebudnež
Prispevkov: 409
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:11
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ajdovščina

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a Razor » 18. Jan 2009 ob 23:14

Po tej logiki bi bla sprejemljiva tud podrazitev za 50€..
Slika
Slika
Slika
» MG.

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a music95 » 18. Jan 2009 ob 23:32

odvisno od koga...

Ne hočem povedati, da če se podraži za 2e to ni tak problem v primerjavi kaj vse dobiš za to in tem da je t2 najboljši ponudnik digitalne televizije v sloveniji. Kar praktično tudi je (vsaj zame)

Povej mi kdo sploh je konkurenca v sloveniji t2 televiziji?
Slika<-- Čakal 60 dni.

Uporabniški avatar
music95
Nadebudnež
Prispevkov: 440
Pridružen: 20. Dec 2007 ob 21:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256, TV, IP + PSNT TEL

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a music95 » 19. Jan 2009 ob 14:57

Slika<-- Čakal 60 dni.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3496
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a madpanter » 20. Jan 2009 ob 09:15

hm.. mojmu strikotu pa siol plus vmesnik dela cist brez problema pa niti ne preklaplja tako dolgo. Pri punci pa motorola hitreje preklapla, ko nam amino sosedu pa pocasnej motorola kot moj amino. :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a Krypto » 20. Jan 2009 ob 11:19

No jest pa na siol optiki pri ženski uporabljam kar kabelsko. Ko si hočeva pogledat kakšen film iz VOD-a so pa ponavad živci na preizkušnji, ker ima zadeva ogromn delay. Da ne omenjam da na dveh metrih prtiskaš k konj preden prime.

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a sosed » 16. Feb 2009 ob 20:30

ma jebenti in ta siol plus. šteka, nč ne dela, počasen je, zakompliciran, neuporaben, brezvezen......nobene lepe besede nimam za ta vmesnik. Če bi imel možnost bi bil že zdavnaj na t-2. men bo pa tale siol živce požrl :grr: :grr: :grr: :jao: :jao: :jao: :jao:
moja igrača je šraufenciger

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 16. Feb 2009 ob 20:41

Siol pospešeno razvija in odpravlja težave novega vmesnika.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 16. Feb 2009 ob 20:47

Siol tv vmesnik ni niti tako slab kot ga eni ven delate meni dela čist uredu preklaplja skoraj tako hitro kot motorola tudi vod dela brez problema sem si pogledal včeraj en film v HD ločljivosti in ni bilo nobenih problemov,pa tudi zaštekal mi še ni niti enkrat,je pa res minus da si ne moreš programov razvrstit po svoji želji ampak verjamem da bodo to poštimali,tudi kockanja je precej manj kot prej pri t-2 in pa snemanje ni mogoče to pa tudi ni tako kritično.

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a sosed » 16. Feb 2009 ob 20:52

ma kocka že skus pa sm 200m od centrale...siol tv plus je pa šoder od šodra.... spored, če ga po naklučju najdeš piše tako z malimi črkami da na nekaj metrov ne morem prebrat. vstajat se mi pa tut ne da pa stalno brat kaj bo čez par minut. tisti stranki menu s priljubljenimi programi je tako majhen da spet ne razberem programa....
folku pa kocka na optiki tale siol.....
moja igrača je šraufenciger

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 16. Feb 2009 ob 21:11

Boš moral pa nabavit večji tv da boš lahko gledal spored pa ni ga treba iskat samo G pritisneš če imaš seveda sagem vmesnik.Kocka pa tako ali tako pri vseh ponudnikih iptv,če prebiraš forume lahko ugotoviš da kocka tudi na edini pravi optiki t-2,tega se z menjavo ponudnika ne da rešit.

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a Malkec » 16. Feb 2009 ob 22:39

mali-40, ne širi neresnic. Če na T-2 optiki kocka, kocka zaradi določenega kanala kjer so težave, ne pa zaradi generalne napake. :aa:

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 16. Feb 2009 ob 23:03

Midi, človek se na vse navadi...
... in ni pošteno, da pavšalno kritiziraš nekaj, kar nekomu drugemu deluje brez problema.

? šoder od šodra ?

Potrpi nekaj dni, da vmesnik dodobra spoznaš, se nanj privadiš in on na tebe tudi. :roll:

Pošlji še par mailov na prave naslovnike, pa boš dobil kak nov vmesnik, resimo Siol TV Plus - Super eXtra Vesolje Veselja Edition!

Mislim, da te greje dejstvo, da boš v bližnji prihodnosti posegel po T-2jevem TV vmesniku. Na optiki. :pivo:

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a sosed » 17. Feb 2009 ob 06:53

iz tvojega pisanja v božja ušesa. dejansko me pa resnično moti, da ne morem spreminjati vrstnega reda programov, vse piše tako z majhnim fontom, da bi mogu res čisto zraven sedet, je počasen in ima polno bugov. če med gledanje tv-ja pritisnem zgornje smerne tipke mi vseskup zamrzne in ne morem več spreminjati programa,.... na take stvari se pa človk ne more navadt.,,,
poznam vmesnik t-2 in mi je za vsaj 300% boljši kot pa tle. to mnenje ima več ljudi ne samo jaz. :namrec:
moja igrača je šraufenciger

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: SiOL TV - vmesnik Plus

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 17. Feb 2009 ob 07:52

Malkec napisal/-a:mali-40, ne širi neresnic. Če na T-2 optiki kocka, kocka zaradi določenega kanala kjer so težave, ne pa zaradi generalne napake. :aa:
Zdaj za optiko t-2 ti res ne morem 100% trdit da kocka napisal sem samo kaj pravijo uporabniki ki imajo optiko t-2 tule sem izbral samo enega ki opisuje svoje težave jih je pa na stotine,takšnih ki pojma nimajo da obstaja tale forum.
Uporabnik ima optiko 10/10:
Prijavi to sporočiloOdgovori s citatom Re: Kocke, motnje, prekinjanje.....
Napisal/-a edenpač » 29. jan 2009 ob 13:06

To kar se dogaja s T-2 TV je katastrofa. Nimam sploh besed kako bi naj opisal.
Prijavil napako pride monter menja motorolo 1910 ko se tv vzpostavi se na lastne oči prepriča kako deluje T-2 TV na nekaterih
prog. šteka na HD je katastrofa, zvok se sliši slika pa stoji več kot 20 sec. potem se odloči, da bo menjal switch Milan kar tudi
naredi zadeva še vedno ista ko je menjal switch mi pove, da je z njegove strani to trenutno vse kar lahko naredi in da me bodo klicali "T-2 inžinerji"(do danes še nobeden ni poklical) potem me za dva dni pokliče monter in mi pove, da mi bo uporabnik, ki ima tudi težave s T-2TV in stanjuje v istem bloku kot jaz, prinesel HDMI kabel, da naj še to menjam kar tudi storim zadeva ostane ista oz. že po menjavi switcha se je malo poslabšala. Po klicanju monterja(saj me je sam prosil, da ga naj obveščam o zadevi) dva dni sploh ne dvigne niti nazaj ne pokliče. Spet grem na poslovalnico in povem, da so težave ostale iste nič se ni izboljšalo. Po eni uri me pokliče tale "monter" in mi pove, da bodo nadgradili moj switch vse postarem nič ne popravijo.

Čeprav sem jaz že pri prijavi napake povedal, da naj izmerijo linijo od razdeline omarice do mene.

Če plačujem redno položnice zato tudi hočem imeti linijo kot je treba ne pa da vsak dan naj izgubljam čas in živce za nekaj kar bi moralo biti že urejeno. Če niste sposobni zagotovi pravih strokovnajkov potem ne nudite nekaj kar nemorem izvesti.

Na T-2 mislijo, da so oni kralji za uporabnike jim je malo mar. Tako se ne dela z uporabniki saj mi plačujemo storitve in od tega marsikdo prejema plačo.


Jaz osebno pa lahko trdim za Vdsl ki sem imel z njim ogromno problemov tako z internetom tako z tv,kocke štekanje zvoka na slo1 in 2,ampak moram pa priznat tudi da mi je pa včasih tudi po kak mesec skupaj vse delalo briljantno nobenih koc praktično zelo dobro,kaj je bil temu vzrok pa ne vem.
LP

Odgovori