Prihodnost T-2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a matjazc » 14. Dec 2009 ob 14:47

Mitja_i, jest samo upam, da ne boste zaspal pri T-2 z novim vodstvom. Upam, da imajo vsaj nekateri šefi in ostali zaposleni na T-2 kalček vizionarske žilice za nove storitve in prihajajoče nove tehnologije.

Pa dejte prosim že enkrat popravit tole dobavo STB sprejemnikov za IPTV, tukaj imam v mislih tudi HDTV vmesnikev Amino.
Če pa so res bile strele problem pa bi lahko z novimi STB, ki se jih zamenja za uničene, ponudili tudi prenapetostno zaščito (z doplačilom seveda).

:rtmT2:

Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a susanowo » 14. Dec 2009 ob 15:14

Kot naročnik na storitve T-2 , se res sprašujem zakaj podjetje T-2 tako ravnodušno-mlahavo komunicira do strank (bodočih in sedanjih).
Če bi imel izbiro kot nov naročnik med Siol in T2 bi se sigurno odločil za Siol, ker operaterju kateremu grozijo s stečajem in ta medlo (drugače ne morem tega opisat) odgovarja ne zaupam.

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Jaka » 14. Dec 2009 ob 15:40

mitja_i napisal/-a:Imaš kakšne predloge za ta "razvoj" mobilne telefonije? Katere storitve bi pa rad videl?
Zame je namreč ravno mobilna telefonija pri T-2 zelo všeč.
Mobilna navigacija.
Dnevna uporaba T-2 mobile tv.

weidah
Nadebudnež
Prispevkov: 451
Pridružen: 7. Avg 2007 ob 01:27
T-2: Že imam

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a weidah » 14. Dec 2009 ob 17:34

Kako bi pa lahko T-2 ponujal mobilno navigacijo :shock:

Razen tega, da bi imel T-2 kakšne mape naložene, ki bi jih uporabniki lahko preko kakšne aplikacije prenašali na telefon in tako ne bi zasedal preveč prostora na telefonu ne vidim razloga. Pa še to bi bilo brezveze, kvečem v sloveniji uporabno in sam razvoj tega se ne bi splačal.


Jaz bi kvečem pri TVju rad imel možen ogled oddaj, ki sem jih že zamudil. Zelo vesel bi bil pa tudi kakšnih malih stvari, recimo kakšn gadget za windows sidebar al pa kakšne druge male stvari.


EDIT: pa, če je že e-redovalnica za špijonat za ocenami najmlajših bi lahko bila možna kakšna triangulacija telefonov, da vidimo, kje se nahajajo naši najmlajši :blbl: <- bolj za hec
Slika

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a arturo » 14. Dec 2009 ob 18:24

Jaka, weidah:
Mislim, da vajine pripombe so za drugo temo. Ponovim, kar sem pisal prej:
“Moj namen s to temo je, drugače povedano, postaviti vprašanje: ali vi naročniki T-2 in tisti, ki (še) to niste se strinjate z mano, da bi moralo vodstvo podjetja končno začeti komunicirati z nami o prihodnosti podjetja in predvsem o načrtih za razvoj?

Jaka, weidah a se strinjata s tem?

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a dal » 14. Dec 2009 ob 19:26

KoMar napisal/-a:In nisem še slišal, da bi zaradi stečaja kakšnega ISPja ljudje kar čez noč ostali brez storitev. Poglej primer Vege npr.
In kako je bilo pri Vegi? Uporabniki so imeli dva meseca časa, da so si priskrbeli številko pri drugem operaterju. :?

Marsikoga skrbi, da se bo ponovil email.si.

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 393
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: 2x ORANŽNI Diamant HBO
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a manic » 14. Dec 2009 ob 19:42

Jaz sem enakega mnenja kar se tiče informiranja strank in bodočih uporabnikov. Nikjer še nisem zasledil, da bi se spori z Loka invest in Smartcomom na bilo kakšen način reševali. Kakšen je odnos z Gratel prav tako nobeden noče komentirat (damn you incognitos). Nikjer ni za videt/prebrat da bi se dela na optiki sploh kdaj nadaljevala. Odpiranja VDSL central se konstantno zavlačuje in tisti datumi na T2 strani so totalni "bullshit" da ne morem drugače rečt. Nikjer ne navajate kaj je razlog za zamude, vedno pridete z izgovori "je tik pred odprtjem" in centrala 2-3 mesece po tem še vedno ne obratuje. Vem da je pridobivanje papirjev dolg in počasen proces, vendar pa ne tak dolg, da za nekatere centrale že potrebujete več kot 2 leti. Sam osebno nimam problemov z storitvami (morm pohvalit, da se je do zdaj še vedno hitro rešlo), vendar pa me zelo moti delovanje T2 na drugih koncih in totalno ignoriranje (mnogih) potencialnih strank. Vso to ignoranco in nekompetenco sem izvedel ravno tu na našem predragem "neuradnem" forumu in se včasih prav sprašujem kaj se dogaja v T2 in kakšne osebe so sploh tam zaposlene oz še bolj zanimivo, kakšni so sploh načrti teh (v mojem vidiku nekompetentnih) vodilnih na T2.

Neuradniki me lahk zaj linčate, vendar sem 100% da se večina strinja z mojim mišlenjem.

LP

Uporabniški avatar
luky
Model
Prispevkov: 235
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 19:11
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a luky » 14. Dec 2009 ob 19:54

@ manic se kar strinjam s teboj. Naj se nekdo najde od odgovornih na T-2 in nam pove, kje smo, ali smo še na površju ali že pod njim.....
Lp, Luky

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Jaka » 14. Dec 2009 ob 19:55

arturo napisal/-a:Jaka, weidah:
Mislim, da vajine pripombe so za drugo temo. Ponovim, kar sem pisal prej:
“Moj namen s to temo je, drugače povedano, postaviti vprašanje: ali vi naročniki T-2 in tisti, ki (še) to niste se strinjate z mano, da bi moralo vodstvo podjetja končno začeti komunicirati z nami o prihodnosti podjetja in predvsem o načrtih za razvoj?

Jaka, weidah a se strinjata s tem?
Se strinjam.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 14. Dec 2009 ob 19:58

Vsak ima lahko svoje mnenje,
ja res je trenutno se ne dela kaj dosti na širjenju omrežja, bolj na zapolnitvi trenutnih kapacitet,
bo pa tudi širjenje kmalu spet prišlo.

Edino kar lahko še pripomnim je, da nas na T-2 enostavno ni toliko da bi lahko še vse "novice", ki ne spadajo na tehnično delovanje T-2 pošiljali v svet.
lp


p.s.: Drugače pa še zmiraj smo tukaj neuradno

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Jaka » 14. Dec 2009 ob 19:59

weidah napisal/-a:Kako bi pa lahko T-2 ponujal mobilno navigacijo :shock:

Razen tega, da bi imel T-2 kakšne mape naložene, ki bi jih uporabniki lahko preko kakšne aplikacije prenašali na telefon in tako ne bi zasedal preveč prostora na telefonu ne vidim razloga. Pa še to bi bilo brezveze, kvečem v sloveniji uporabno in sam razvoj tega se ne bi splačal.


Jaz bi kvečem pri TVju rad imel možen ogled oddaj, ki sem jih že zamudil. Zelo vesel bi bil pa tudi kakšnih malih stvari, recimo kakšn gadget za windows sidebar al pa kakšne druge male stvari.


EDIT: pa, če je že e-redovalnica za špijonat za ocenami najmlajših bi lahko bila možna kakšna triangulacija telefonov, da vidimo, kje se nahajajo naši najmlajši :blbl: <- bolj za hec
Trenutno uporabljam http://www.simobil.si/sl/services.cp2?c ... id=service edini minus je ta nokia nima dual sim je trema občasno sim kartico menjat. Zadeva je kar koristna.

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 14. Dec 2009 ob 20:13

stari jaz ko sem že malo slep ne, majke mi da nebom vido totega zemljevida na telefonu (premali ekranček). Se že zabijem kam :lol:

Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a erbi » 14. Dec 2009 ob 20:23

Mah, to je samo za mularijo. Jaz bi rabil v avtu vsaj 17" monitor, ne pa mobilnik. Občasno še mobilnika ne vidim, kaj šele zemljevid na mini displeju :hmm:

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Jaka » 14. Dec 2009 ob 21:02

Vsaka naprava ima tudi glasovno vodenje.

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 14. Dec 2009 ob 21:05

sej ne pravim da je slaba zadeva to, verjamem da pride prav, če rabiš. Samo še raje vedno posežem o kaki pravi navigacijski napravci. te zadevce se dajo spimpat do konca ;-)

Zaklenjeno