Sprememba lastništva

Splošni pogovori o T-2
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Sprememba lastništva

Odgovor Napisal/-a kitl » 26. Mar 2010 ob 23:11

Podpisala ga je ona ni pa nihče od zaposlenih zahteval osebne izkaznice ali dokazila o stalnem bivališču. Tako, da je bila to čista malomarnost zaposlenega v poslovalnici. Itak zdaj živi pri nas samo takrat bi lahko brez problemov vse račune zavračal pa še noben mi ne bi mogel nič.
Slika


Lp, Kitl

zdenka17
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 24. Mar 2010 ob 16:10
T-2: Že imam

Re: Sprememba lastništva

Odgovor Napisal/-a zdenka17 » 13. Maj 2010 ob 13:44

Če slučajno koga zanima - opravil sem spremembo lastništva. Edina možnost za to potezo je bila na dan predaje ključev (konec marca), ko sem bil prijavljen še na starem naslovu. Zmenili smo se naj mi vse papirje vseeno pošiljajo na naslov priključka. Takoj po spremembi bivališča (začetek aprila) sem to tudi javil v poslovalnici, kjer sem izpolnil še ta obrazec.
Vse papirje mi seveda pošiljajo na stari naslov. Na enem izmed papirjev (dobil sem ga v poslovalnici) so zapisani celo podatki prejšnjega lastnika priključka. Glede tega sem 3x urgiral v poslovalnici in cca 5x na HD. Menda vidijo da se stvar obdeluje.
Položnice za april še nisem prejel. Verjetno je bila dostavljena na moj stari naslov ali pa celo prejšnjemu lastniku. Gdobivedu. A je zadevo res tko težko uredit?

zdenka17
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 24. Mar 2010 ob 16:10
T-2: Že imam

Re: Sprememba lastništva

Odgovor Napisal/-a zdenka17 » 8. Jun 2010 ob 14:11

minil je še en mesec, v tem času sem še 5x klical na HD (predvsem na račun neprejete položnice), pa se prav nič ne premakne. Vidijo, da so tam 3je zahtevki, glede naslova je pa tako, da izmenično enkrat sveto trdijo da starega ni nikjer več, naslednjič me takoj povežejo s starim naslovom.

Ali obstaja kakršnakoli možnost, da mi kdorkoli spremeni naslov? Lahk pridem tud sam kam ukucat če je potrebno, sam povejte kdaj in kje naj se zglasim.

Odgovori