[Naročil sem] 8/1 + IP telefon + ISDN(obdržal tel. številko)

Splošni pogovori o T-2
Boter
T-2jevec
Prispevkov: 146
Pridružen: 10. Okt 2006 ob 16:31
T-2: Že imam
Paket: T4 optika na optiki TS 100/10
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a Boter » 7. Nov 2006 ob 13:46

:D no t-2 sicer v redu deluje, sem pa razočaran nad telefonijo. Sicer deluje "OK", čakam še na ISDN vmesnik, ki pa naj bi v roku enega tedna prišel

Glede telefonije, so ga gospodje zelo posrali. Naročil sem prenos stare telekomove številke, vendar je tehnik rekel, da tega seveda nismo zahtevali. Takoj sem seveda zahteval kopijo pogodbe (sam nisem dobil nobene kopije, nobenega lista za podpisat, skratka NIČ). Po 4 dnevnem teženju so mi mejlali skenirano pogodbo. Tako je iz pogodbe izginil list s soglasjem prejšnjega lastnika številke (ali pa ni bil skeniran), ki je dovoljeval prenos ene izmed številk. Prav tako, pa je bila klukica, ki je bila za Prenos ISDN ali PSTN številke prečrtana :roll: Sam vem da tega nisem naredil. Sem pa že v pogodbi ki sem jo izpolnjeval obkljukal to možnost.

Tako da sem sedaj brez stare številke. Tako je Telekom dejansko mojo številko zbrisal, t-2 pa ni naredil nič. Tako bi moral plačati 9600 Telekomu, da bi ponovno aktivirali številko in verjetno še t-2 za prenos (ker v pogodbi "ni bilo zahtevano").

Drugače z linijo sem pa zadovoljen.

Odgovori