Prihodnost T-2

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
kravca
Model
Prispevkov: 214
Pridružen: 22. Sep 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: Totaltv in T-2 UMTS
Kraj: bogu za hrbtom nekje med KP in MB (Ihan)

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a kravca » 25. Feb 2010 ob 13:08

Cobane saj rešitev bi bila čisto preprosta.

1.paket Obvezni slo programi = 5 €
2.paket poučni,dokumentarni = 5 €
3.paket filmski = 5 €
4.paket turbo,balkan,jugo = 7 €
5.paket HD = itd itd.....


In bi bila volk sit in koza cela.
Ampak tisti,ki bi se moral z tem ukvarjat je očitno odstopil ali pa je bil odstavljen.(oziroma ga ni).

ps:
Jaz sem za prvi,drugi in tretji paket.=15 €.
Sedaj lahko odlašate dve leti.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a kitl » 25. Feb 2010 ob 13:48

4.paket turbo,balkan,jugo = 7 €

A ta je pa najdražji :lol:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 25. Feb 2010 ob 13:51

Logično, saj ima največ programov!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a white » 25. Feb 2010 ob 14:11

Cobane napisal/-a:
Malkec napisal/-a:maxmagnus kdo koga posiljuje? Če jih ne želiš gledat, jih enostavno skriješ v profilu. Mislim no, a je takšen komentar sploh potreben? :nevem:
Ali se potem tudi naročnina zniža?

Kdaj boste uvedli paket "to kar gledaš, tudi plačaš"? Naročnina na TV se je iz 3.000 SIT (cca. 12,5 €) znižala na 12 € (XXX vključeni), potem pa povišala na 13,5 € (+ 0,5 € za XXX) in ponovno povišala na 15,5 (+ 3 € za XXX). Osebno nismo nič konkretnega (pri)dobili (govorim zase), plačujemo pa 6 € več. V teh 6 € se financirajo tudi omenjeni programi s čimer se pestrost sheme NI povečala (spet govorim zase)! Uporabniki imamo/jo pravico težit. Dejansko nas posiljujete, samo da tega vi ne vidite. Kdaj nas boste začeli posiljevati za isto ceno z ne zatemnjenimi italijanskimi programi (najbrž jih ni potrebno našteti)? Zakaj namesto teh turbo kanalov ne pride raje kakšen plačljivi HD paket v shemo. S tem bi bil precej bolj zadovoljen! Dajte mi izbiro, da za 16 € lahko izberem vključen ali turbo paket ali HD paket. Dokler pa ti programi padajo v shemo (vsiljeni), sem pa počutim posiljenega!

Postavite se v vlogo uporabnika, ki plačuje več, dobi pa ne toliko več - je samo drugi zorni kot, ki ga najbrž kot zaposleni na T-2 težko vidite oz. sprejmete!

Kje dobiš "kar gledaš to plačaš" ?
Nikjer, povosod maš shemo, dve ali tri, s katerimi moraš biti zadovoljen.

Misliš, da noben zaposlen na T-2 nima naročene T-2 TV ? Če tko misliš se pošteno motiš. Torej, so v vlogi uporabnika.

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a white » 25. Feb 2010 ob 14:13

kravca napisal/-a:Cobane saj rešitev bi bila čisto preprosta.

1.paket Obvezni slo programi = 5 €
2.paket poučni,dokumentarni = 5 €
3.paket filmski = 5 €
4.paket turbo,balkan,jugo = 7 €
5.paket HD = itd itd.....


In bi bila volk sit in koza cela.
Ampak tisti,ki bi se moral z tem ukvarjat je očitno odstopil ali pa je bil odstavljen.(oziroma ga ni).

ps:
Jaz sem za prvi,drugi in tretji paket.=15 €.

MIslim, da če bi bilo na tak način da bi bile spet pritožbe. Vsaj jaz ne bi imel vseh poučnih in dokumentarnih ampak iz vsake skupine nekaj...nikoli ne bo volk sit in koza cela in vedno se bo nekdo pritoževal, pomembno je samo kje se jih bo manj.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a Cobane » 25. Feb 2010 ob 14:17

white napisal/-a:Kje dobiš "kar gledaš to plačaš" ?
Nikjer, povsod maš shemo, dve ali tri, s katerimi moraš biti zadovoljen.
Hej, lepotec :D ... saj so pionirji, ki režejo ledino pri novostih, naj jo pa še pri programski shemi! Ali mora biti vse po istem kopitu, kot je pri Siolu?
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
sini
Faca
Prispevkov: 155
Pridružen: 13. Jan 2009 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a sini » 25. Feb 2010 ob 14:48

To bi bilo podobno kot sekundni interval pri mobini. Plačaš točno tokiko kolikor govoriš/gledaš. Če so lahko to prvi uvedli pri mobilni zakaj ne bi še pri TV? :hmm:

Seveda bi bili "nadpaketi" (S,M,L ipd) cenejši kot seštevek posameznih tematskih paketov (kravca bi za pakete 1,2,3 dal 15€, če bi vzel pa M (npr. paketi 1-4) bi dal pa 20 namesto 5+5+5+7) :pivo:

white
Nadebudnež
Prispevkov: 356
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:20
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a white » 25. Feb 2010 ob 15:21

Cobane napisal/-a:
white napisal/-a:Kje dobiš "kar gledaš to plačaš" ?
Nikjer, povsod maš shemo, dve ali tri, s katerimi moraš biti zadovoljen.
Hej, lepotec :D ... saj so pionirji, ki režejo ledino pri novostih, naj jo pa še pri programski shemi! Ali mora biti vse po istem kopitu, kot je pri Siolu?
Sej ni samo pri siolu tako ampak čisto povsod...ne vem zakaj nekdo prvi ne naredi spremembe, verjetno se ne splača ?

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 25. Feb 2010 ob 18:05

točno tako :namrec: zdaj mate za 16€ na mesec 190+ programov, pol bi jih za 15€ (paketi 1,2,3 kot ste rekli) + tv naročnina 9€ (standardni) = 24€. In mel bi programov recimo 100. tak da res ne razumem kje imate tu problem zdaj. :hmm:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a tonimona » 25. Feb 2010 ob 18:55

Moj znanec ima na dvorišču 300+ avtov. Boste rekli uauuu, ke faca je tip. Niti ne, ima namreč avtoodpad. Vsaka podobnost s 190+ programi je zgolj naključje. :hudicek:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
manic
Nadebudnež
Prispevkov: 393
Pridružen: 25. Maj 2009 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: 2x ORANŽNI Diamant HBO
Kraj: Maribor

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a manic » 25. Feb 2010 ob 19:11

tonimona word! :D

Moje korenine so bolj južne, pa mi ti turbofolk programi niti malo ne dišijo. SciFi se mi na začetku (pri UPC) ni zdel bog ve kaj. Sedaj, ko pa imajo Enterprise ENT, Stargate Universe in Stargate SG1, pa se mi full dopade. T2 bi moral nehat dodajat te šit programe, ker z njimi ne bodo privabli skor nobenga. Z E!, AXN, SciFi, Pro7+Sat.1+RTL HD,... pa bodo marsikoga prepričali. Raje imam 100 kvalitetnih programov, kot 200 bednih.
Zadnjič spremenil manic, dne 25. Feb 2010 ob 19:46, skupaj popravljeno 1 krat.

kravca
Model
Prispevkov: 214
Pridružen: 22. Sep 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: Totaltv in T-2 UMTS
Kraj: bogu za hrbtom nekje med KP in MB (Ihan)

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a kravca » 25. Feb 2010 ob 19:25

skymaniak
Ja točno tako.Ampak tudi če bi jih imel samo 50(meni zanimljivih) za 24€ ,bi jih imel raje kot tistih 190 za 16 €.
LP

ps: + standardni 9€ odpade,ker je vpravzaprav paket 1(obvezni + slo)
Zadnjič spremenil kravca, dne 25. Feb 2010 ob 20:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Sedaj lahko odlašate dve leti.

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 25. Feb 2010 ob 20:09

me direktno zanima kaj bi naredili v primeru da bi se vam ta želja uresničila. Aja, ne me ne, ker že tako ali tako vem. Ta forum bi bil prepreden z posti tipa, jao kaka podražitev, zaj dam za 50 kanalov 24€ prej sem pa za 3x več kanalov plačal 16€. Ne me basat no. In če tebi kateri program ne paše, še ne pomeni da drugemu ni všeč. Ljudje smo različni, prav tako okusi :namrec: ... in naj mi kdo reče, da izmed vse teh kanalov, ki jih imate na voljo ne najdete kakega, ki je vam po godu ... :jao:

kravca
Model
Prispevkov: 214
Pridružen: 22. Sep 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: Totaltv in T-2 UMTS
Kraj: bogu za hrbtom nekje med KP in MB (Ihan)

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a kravca » 25. Feb 2010 ob 20:23

LP
Ja nekaterim je res težko razložit.
Ja lepo je slišati ja 190 programov.Ampak med temi 190 programi jih nekaterim zanimljivih samo nekih 10 (+ - 5).drugim zopet drugih deset (+ - 5).
Hočem povedati,da bi lahko T-2 TV shemo preuredili na več manjših paketov po zvrsteh.In tako bi se naročniki lažje in bolj z veseljem odločali in izbrali kar si želijo.

Isti primer je na primer pri amisu.Na veliko oglašajo 90 tv programov.A med vsemi 90-timi so meni zanimljivi trije.Ja trije in zato pravim amis NE hvala.
Treba je dati ljudem možnost izbire.To pa z to vašo TV shemo sigurno ne nudite.

LP
Sedaj lahko odlašate dve leti.

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: Prihodnost T-2

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 25. Feb 2010 ob 21:16

ok, zdaj pa rečiva da sem stranka, ki ima naročeno t-2 tv in si zaželim včasih pogledat kaki dokumentarni kanal (paket poučni, dokumentarni 5€), potem hočem spremjlat tudi lokalna poročila (paket Obvezni slo programo 5€), potem hočem tu pa tam kaki film pogledat (paket filmski 5€), včasih si zaželim malo glasbe ko se stisnem z mojo (glasbeni paket (rečmo 5€)), včasih ona hoče poslušat kake turbo programe ko vrtijo to bosanđero disko musiko ( dodatnih 5€). In zato ker imam naročen priključek tv rečmo da bi po takem stal 5€ (okvirno), vse skupaj nanese 25€ samo za tv, ker tu pa tam hočem gledat programe, ki so v različnih paketih. Vsi, ki bi radi videli taki sistem, se prosim podpišite spodaj ˇ .

Zaklenjeno