Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
OOTBOXZY
Novinec
Prispevkov: 24
Pridružen: 11. Apr 2007 ob 14:43
T-2: Že imam
Paket: 8/1

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a OOTBOXZY » 5. Avg 2007 ob 05:50

Jaz pa se vedno navijam za NOVA TV, ali kaj podobnega.

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a opajec » 5. Avg 2007 ob 17:07

stenc55 napisal/-a:Pa sej se tem fucbalerjen ne da čist nč dopovedat. Majo glave okrogle ko žoge pa čist nobene lukne da bi lohk kakšna informacija o tem DA NA T-2 NE BO ŠPORTKLUBA not pršla.
Mi "fusbalerji" mamo glavo tam kjer je potrebno in se do drugih ne obnašamo tako ...... kot ti, ne vem pa od kod si tako 100%, da ga na T-2 ju ne bo. jaz bi se pustil presenetiti..., pa da potem ne boš preveč razočaran, ko bo nam "fuSbalerjem" uspelo tebi pa ne. :lol:
Slika <čakal več kot 6 mesecev

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a celloak » 5. Avg 2007 ob 17:25

Sej vem da me noben ne bo poslušal oz da že veste in vam dol visi, ampak:

RTV SLO 2 bo prenašala 30 tekem angleške prve lige 3 leta. Dobila je tudi ekskluzivo za nemško zvezno ligo.
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a opajec » 5. Avg 2007 ob 17:52

celloak napisal/-a:Sej vem da me noben ne bo poslušal oz da že veste in vam dol visi, ampak:

RTV SLO 2 bo prenašala 30 tekem angleške prve lige 3 leta. Dobila je tudi ekskluzivo za nemško zvezno ligo.
Ja, super Mile se je pač takoj malo pobrigal za fusbal,čeprav je "košarkaš", ne kot prej Bergantček,ki je samo jamral, da ni denarja..., samo 3o tekem napram celi sezoni..., ampak je vsaj napredek na RTV SLO.
Slika <čakal več kot 6 mesecev

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 5. Avg 2007 ob 18:14

opajec napisal/-a: Mi "fusbalerji" mamo glavo tam kjer je potrebno in se do drugih ne obnašamo tako ...... kot ti, ne vem pa od kod si tako 100%, da ga na T-2 ju ne bo. jaz bi se pustil presenetiti..., pa da potem ne boš preveč razočaran, ko bo nam "fuSbalerjem" uspelo tebi pa ne. :lol:
A znaš preštet kolkokrat je blo napisan da je športklub program od kablašev ki ga NE dajo T-2? A znaš preštet kolkokrat je TAKOJ za obrazložitvijo zakaj ne bo športkluba na T-2 zahteva za športklub? Če bi spucal vse zahteve za športklub iz tega foruma bi bil koj za 1/3 manjši.
Fusbaler ni enako fucbaler. Fusbaler ali fuzbaler je tist k gre z žogo na travnik pa se vsaj dela da miga. Fucbaler je pa tist k špila fucbal sam na kavču.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a opajec » 5. Avg 2007 ob 22:28

stenc55 napisal/-a:
opajec napisal/-a: Mi "fusbalerji" mamo glavo tam kjer je potrebno in se do drugih ne obnašamo tako ...... kot ti, ne vem pa od kod si tako 100%, da ga na T-2 ju ne bo. jaz bi se pustil presenetiti..., pa da potem ne boš preveč razočaran, ko bo nam "fuSbalerjem" uspelo tebi pa ne. :lol:
A znaš preštet kolkokrat je blo napisan da je športklub program od kablašev ki ga NE dajo T-2? A znaš preštet kolkokrat je TAKOJ za obrazložitvijo zakaj ne bo športkluba na T-2 zahteva za športklub? Če bi spucal vse zahteve za športklub iz tega foruma bi bil koj za 1/3 manjši.
Fusbaler ni enako fucbaler. Fusbaler ali fuzbaler je tist k gre z žogo na travnik pa se vsaj dela da miga. Fucbaler je pa tist k špila fucbal sam na kavču.
Joj, oprosti, ker sem tolko zabit pa ne vem štet. :lol:
Verjetno boš "počil" od zavisti, ko se bo to zgodilo :mrgreen:
Slika <čakal več kot 6 mesecev

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 6. Avg 2007 ob 13:27

Sorry ampak ste me čisto zjezal. Ampak morš priznat da kadarkoli je blo napisan zakva ne špotrklub se je zmeri takoj en spet oglasu da on pa hoče športklub pa pika. Pa kermu pol tle "uradniki" trobjo da ne bo šport kluba? Ma pust spet se nakuhavam. :evil:
Glede zavisti, jest sci-fi že lahko gledam. Direkt, v živo v streamu ne prek torrentov. Sicer ne uradno pa ne na TV ampak na računalniku z zadovoljivo kvaliteto. :D 8) Link kako se pa to dobi je pa tle nekje objavljen, sam ne da se mi ga zdele iskat.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 6. Avg 2007 ob 16:21

Nehita se preklat, bo KoMar hud. :mrgreen: :lol:

T-2 aktivno išče kvalitetne TV vsebine. Ker imamo že sedaj najkvalitetnejše TV kanale v Sloveniji, ni razloga, da ne bi verjeli, da ne bo temu tako tudi v bodoče. :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a opajec » 6. Avg 2007 ob 17:52

NN, saj se ne, izmenjujeva si mnenja in poglede :D . Tudi jaz spremljam Športklub in T-2 TV, tako da, ko bo HUD športni program na T-2 bom samo še bolj zadovoljen (zdak ko kock ni več (skoraj)). On,ki si ga omenjal kot HD s špansko ligo bi bil res HUD, na Full HD LCDju... :lol: , samo ropotulje morate poštimat, da sploh bo. :mrgreen:
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Avg 2007 ob 18:21

Kdaj bo kaj novega pa ne kak lokalni program :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
opajec
Model
Prispevkov: 256
Pridružen: 24. Mar 2006 ob 09:39
T-2: Že imam
Paket: 8/1+2 TV+tel
Kraj: Domžale

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a opajec » 6. Avg 2007 ob 20:35

Kitl, prihaja TV Domžale... :razz:
Slika <čakal več kot 6 mesecev

Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 6. Avg 2007 ob 21:15

Navadni Nimda napisal/-a:Nehita se preklat, bo KoMar hud. :mrgreen: :lol:

T-2 aktivno išče kvalitetne TV vsebine... najkvalitetnejše TV kanale v Sloveniji...
nešteto lokalnih kanalov, ki odajajo 2-3 ure na dan, 3 albanski (a je toliko gledalcev?), 3 madžarski (sam govorim madžarsko, ampak ne vem zakaj 3), morje športnih in večina še vedno nezadovljni, pa bi še lahko našteval.

če se temu reče najkvalitetnejši.... potem pa ..... nimam besed!
vse kaže, da bom odjavil TV.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 6. Avg 2007 ob 21:24

In vzel kaj drugega, kjer je še več kanalov? Kjer imajo kak kanal, ki ga ni na T-2? Kje točno to?
BTW kanali, ki ti niso všeč, ni potrebno, da te motijo, saj jih ne moraš gledat. Jih je pa le na T-2 dovolj, da imaš POLEG teh še druge, ki so tebi bolj všeč.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 6. Avg 2007 ob 21:27

mitja_i napisal/-a:In vzel kaj drugega, kjer je še več kanalov? Kjer imajo kak kanal, ki ga ni na T-2? Kje točno to?
BTW kanali, ki ti niso všeč, ni potrebno, da te motijo, saj jih ne moraš gledat. Jih je pa le na T-2 dovolj, da imaš POLEG teh še druge, ki so tebi bolj všeč.
Saj me ne motijo, samo to kar ponujate ni glih taka kvaliteta, koj je napisal NN!

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 6. Avg 2007 ob 21:32

Al Jazeera English ANG Std
Europe by Satellite
Fox News ANG Std
FR 3 FRA Std
Luxe TV ANG HDTV
Motors TV ANG Std
NASN - North American Sports Network ANG Std
NeT TV - Nezavisna televizija HRV Std
Russia Today ANG Std
Tole so zelo kvalitetni programi, ki so meni ZELO všeč in so ekskluzivno na T-2. So pa še drugi, ki so všeč drugim.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Zaklenjeno