Šport TV HD

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 24. Feb 2014 ob 22:17

Verjetno so različne cene, glede na to v katero shemo ga želiš uvrstit. In še to, Telemach ga (jih) dobi, sigurno po najnižji (nabavni :) ) ceni.
lp, Ika13

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Feb 2014 ob 22:17

Seveda oni določijo pogoje. Morda je pa Siol pridobil nekaj denarja ko je ukinil vse VIISAST kanale in s tem krije te športne kanale?
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 24. Feb 2014 ob 22:20

seveda, zahtevajo - PRIMER: da je program v L shemi .... ob enem pa hočejo toliko denarja za ta kanala ... in kaj naj firma naredi ? podraži programski paket ?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Feb 2014 ob 22:35

Ja tako je najbolje se podraži zopet za 2 EUR in obogatit shemo. Lansko leto se je L paket podražil za 90 centov in se je le nekaj ljudi bunilo zakaj se je podražilo in ko se jim je lepo obrazložilo, da so pač dobili nekaj kanalov so se s tem sprijaznili. Jaz mislim, da take podražitve bodo vsako leto, če bo hotel provider v korak s konkurenco (programska shema) itak ima pa vsak uporabnik alternativo paket M n S, ki pa nimata potrebe po podražitvi saj teh novih kanalov tam ne bo. Evo volk sit in koza cela :D
Slika


Lp, Kitl

Gianni8
Nergač
Prispevkov: 104
Pridružen: 9. Feb 2014 ob 21:34
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA + XL shema

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a Gianni8 » 24. Feb 2014 ob 22:35

Grreeeeedddd! :twisted:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 24. Feb 2014 ob 22:41

po drugi strani pa ljudje iscejo cenejse ponudnike, in jih briga kaj je v shemi, eni imajo tudi samo S-shemo, ....

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 24. Feb 2014 ob 22:46

Ravno zato sem napisal, da je super alternativa paket M in S. Ne vem čemu pa pol služi XL paket sem mislil, da bo ravno ta paket odprt za vse možne kanale in temu primerno dražji.
Slika


Lp, Kitl

d_g
Legenda
Prispevkov: 1141
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a d_g » 24. Feb 2014 ob 23:31

Hja do konca leta xxl paket, samo kaj, če Šport TV za HD3 zahteva toliko in toliko soldov in ne v paketu, ki ima malo naročnikov. Začaran krog, se bo pa nekje ustavil. 4oo programov ne moreš gledati, četudi je lahko precej dobrih....

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 25. Feb 2014 ob 07:31

ok, da je SK ceneje ali morda celo gratis v shemi telemacha glede na ozdaje še razumem, ampak verjetno tudi tisti največji privrženci t2-ja upam da ne verjamete zgodbicam, da je pa čisto vsak program "dražji" le in samo za t-2. da čisto vsak nov program dobijo ostali za pol cene, le t2-ju postavijo ceno, ki jo ne morejo pokriti...lepo vas prosim.. :roll:
dokler samo par ljudi jamra na forumu, se kaj preveč verjetno ne sekirajo in raje tistih nekaj centov po glavi v žep spravijo, če pa bi bil (ampak verjetno nikoli ne bo) masovni odhod od t2, bi pa čudežno dobili po isti ceni kot ostali in SK-je, kot tudi Š3...posel je pač posel...200.000 gospodinjstev (mislim da sem nekje videl to številko :nevem: ), od tega nas 10 jamra na neuradnem forumu.. :D :D

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 25. Feb 2014 ob 08:19

heh. primer Telekom je zaradi SK kanalov podražil celotno TV shemo,
T-2:
Pač se poskuša čim bolj zbit ceno, žal pač na račun tega, da kanala sploh ni v shemi.

Pa saj ni samo za športne kanale tako. Tudi drugih kanali se tako gledajo, tako je sedaj ven letel BBC :(

Moje osebno mnenje pa je takšno, da je večji problem, ker so za Slovenijo pravice predvajanja tako visoke.

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 25. Feb 2014 ob 08:32

:oops: jst razumeme podražitve in tudi razumem tvoje razmišljanje oz. razmišljanje t-2, ampak moj point je bil, kako poizkušajo/te prikazat t-2 kot žrtev, da so programi x-krat dražji samo za t-2..in kako telekom in telemach vse programe dobivata ceneje (in še malo morje malih operaterjev)... lepo vas prosim, potem pa naj odpustijo pogajalce, ker so očitno pri konkurenci "doktorji" v tem poslu, če vse dobivajo u pola cene.. :oops:

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a nemo » 25. Feb 2014 ob 09:13

diNero napisal/-a:200.000 gospodinjstev (mislim da sem nekje videl to številko :nevem: ), od tega nas 10 jamra na neuradnem forumu.. :D :D
Mogoče pa je tako zato, ker večina nima časa 24 ur na dan gledati fuzbala ali pa nas to niti ne zanima?
Plačaš 100, dobiš 90.

cicarito
Nergač
Prispevkov: 86
Pridružen: 9. Jul 2012 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a cicarito » 25. Feb 2014 ob 09:28

Mogoče pa je tako zato, ker večina nima časa 24 ur na dan gledati fuzbala ali pa nas to niti ne zanima?

mogoče pa nekateri gledamo tudi rokometno ligo prvakov in ne moremo gledati slovenskih klubov ker jih SK vztrajno daje na trojko ??!!

diNero
Faca
Prispevkov: 117
Pridružen: 29. Jan 2014 ob 12:49
T-2: Že imam

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a diNero » 25. Feb 2014 ob 09:41

nemo napisal/-a:Mogoče pa je tako zato, ker večina nima časa 24 ur na dan gledati fuzbala ali pa nas to niti ne zanima?
a vseeno imate čas za nevmesne komentarje na forumih v temah, ki vas očitno ne zanimajo... :nevem:

starfotr
Navdušenec
Prispevkov: 558
Pridružen: 7. Sep 2010 ob 14:28
T-2: Še nimam
Kraj: Vrhnika

Re: Šport TV HD

Odgovor Napisal/-a starfotr » 25. Feb 2014 ob 10:18

diNero napisal/-a::oops: jst razumeme podražitve in tudi razumem tvoje razmišljanje oz. razmišljanje t-2, ampak moj point je bil, kako poizkušajo/te prikazat t-2 kot žrtev, da so programi x-krat dražji samo za t-2..in kako telekom in telemach vse programe dobivata ceneje (in še malo morje malih operaterjev)... lepo vas prosim, potem pa naj odpustijo pogajalce, ker so očitno pri konkurenci "doktorji" v tem poslu, če vse dobivajo u pola cene.. :oops:
Veš kako je... telemachov lastnik je tudi lastnik nekaterih programov. Sam sebi najbrž ne bo računal, bo pa druge prisilil v to, da mu bodo plačali, če bodo hoteli programe.

Odvisno je tudi od operaterja. Nekateri si ne morejo privoščiti, da ne bi imeli nekaterih ključnih programov, drugi eksperimentirajo in nimajo teh programov in če ni odliva strank, pustijo stanje tako, kot je. Je pa res, da so licence drage, pa tudi paketi programov so čudni. Operaterji tudi izkoriščajo statistične podatke, ki jih imajo o gledanosti, najbolj gledane programe premaknejo v najdražjo shemo, četudi so bili prej v tudi v ostalih shemah. Tudi programi s poceni licenco so lahko samo v najdražji shemi, če so zaželeni pri ljudeh.

Skratka, nikoli se ne dela v korist končne stranke, vedno operaterji povesijo nos in kažejo na grde ljudi, ki imajo drage licence. Kalimero fora. Namenoma pozabljajo, da končni uporabnik nima nič in tudi ne more imeti z lastniki programov oziroma prodajalci licenc.

Danes ni idealnega operaterja, ki bi bil fleksibilen in ponudil tisto, kar rabiš. Recimo, jaz bi imel večino dokumentarnih programov, predvsem BBC dokumentarci so zelo dobri, pa imel bi tudi ostale BBC programe, pa kake tuje novice kdaj pogledam... Šport me ne zanima. Plačujem pa "malo mešano na žaru"; malo dokumentarcev, malo športa, malo tujih programov, malo novic... Od 100 programov jih gledam 15, ostalih 85 pa tudi plačujem in jih ne koristim. Prav škoda je mojega denarja za to, vendar te prisilijo, če hočeš tistih 15, moraš kupiti 100. No ja, hvala bogu, da obstajajo torrenti, da zapolnim luknjo. Torrenti pa ni nič ne pomagajo, če bodo kekci uvedli "internet na kile" oziroma limito mesečnega prenosa na recimo 100 GB. To so pa 3-4 HD bluray filmi na mesec. In potem je konec veselja. Bom zaradi tega moral kupovati filme na optičnem mediju namesto, da si jih pretočim iz bolj ali manj legalnih trgovin in portalov?
Če se ti zdijo moje trditve napačne ali meniš drugače, si vzemi čas in pod njimi napiši, kar se tebi zdi prav.

Odgovori