Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
mb76
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 2. Jul 2006 ob 09:49
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mb76 » 22. Nov 2007 ob 12:49

Scofield napisal/-a:HRT 1 ne prenaša nogometa, HRT 2 ni prenašala včeraj nič, se mi pa zdi, da je hrv. RTL prenašal Ukrajino:Francijo.

In ker gre tema o predlogih - Predlagam hrv. RTL (poleg Šport kluba). :neutral:
HRTL, je tako kot vse njihove gostujoče tekme, tudi včerajšnjo iz Londona prenašal.

Bil sem v dilemi ali vklopit sobno anteno in poiskat HRTL ali pa vklopit alternativo T-2....digitalna televizija UPC Triera in glej ga zlomka.... Športklub.... :)

jkristjan
Uporabnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 18:56
T-2: Že imam
Paket: Brežčasni VDSL + tel.

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a jkristjan » 22. Nov 2007 ob 13:03

Če bi v programsko shemo dodali Športklub bi po mojem mnenju zadovoljili med 50-60% nezadovoljnih gledalcev. Ostali procenti bi se razdelili med HBO, HBO Comedy, HRTL, Explorer,...

V primeru da pride tudi pri T-2-ju do plačljivih programov(če bo to Športklub), zamenjam operaterja.

Scofield
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 21. Mar 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel. (čakam Športklub)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Scofield » 22. Nov 2007 ob 13:11

mb76 napisal/-a:
Scofield napisal/-a:HRT 1 ne prenaša nogometa, HRT 2 ni prenašala včeraj nič, se mi pa zdi, da je hrv. RTL prenašal Ukrajino:Francijo.

In ker gre tema o predlogih - Predlagam hrv. RTL (poleg Šport kluba). :neutral:
HRTL, je tako kot vse njihove gostujoče tekme, tudi včerajšnjo iz Londona prenašal.

Bil sem v dilemi ali vklopit sobno anteno in poiskat HRTL ali pa vklopit alternativo T-2....digitalna televizija UPC Triera in glej ga zlomka.... Športklub.... :)
Aaaaa tako. Potem je bila to včeraj fotrova dezinformacija. Pridem ob 10h zvečer domov, me je že napadel naj najdem na SopCastu prenos. Pa smo potem gledali zadnje (razburljive) pol ure. Imam tudi sam sobno anteno v svoji sobi. Ne lovim ne htv1, ne htv2 in niti hrtl. :o

Kakšno sobno anteno pa maš to? :D

mb76
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 2. Jul 2006 ob 09:49
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mb76 » 22. Nov 2007 ob 13:23

Scofield napisal/-a:
mb76 napisal/-a: HRTL, je tako kot vse njihove gostujoče tekme, tudi včerajšnjo iz Londona prenašal.

Bil sem v dilemi ali vklopit sobno anteno in poiskat HRTL ali pa vklopit alternativo T-2....digitalna televizija UPC Triera in glej ga zlomka.... Športklub.... :)
Aaaaa tako. Potem je bila to včeraj fotrova dezinformacija. Pridem ob 10h zvečer domov, me je že napadel naj najdem na SopCastu prenos. Pa smo potem gledali zadnje (razburljive) pol ure. Imam tudi sam sobno anteno v svoji sobi. Ne lovim ne htv1, ne htv2 in niti hrtl. :o

Kakšno sobno anteno pa maš to? :D
Najbolj brezvezno kar jih je....in lepo kanal 63 na UHF in voila HRTL... :) ...sem pa MB...

Uporabniški avatar
total
Model
Prispevkov: 201
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:44
T-2: Že imam
Paket: 20/4 VDSL + 2 telefona + IPTV
Kraj: Škofja Loka

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a total » 24. Nov 2007 ob 16:05

Hočem Sportklub, ki ga SiOL že ima. :evil:
Slika
Čakal 33 dni.

gepardus
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 28. Mar 2007 ob 17:14
T-2: Že imam
Paket: T3 Tera (20/4 + 2xHDTV + mob.)
Kraj: Maribor

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a gepardus » 24. Nov 2007 ob 16:39

Enako ! :evil:
Slika - čakal 32 dni
Slika (VDSL2) - čakal 1 dan !
Zadovoljen uporabnik T-2 storitev.

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a dal » 24. Nov 2007 ob 16:48

total napisal/-a:Hočem Sportklub, ki ga SiOL že ima. :evil:
SiOL IPTV ga nima, ima ga samo kabelska TV od Telekoma. :neutral:

iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a iaasm » 24. Nov 2007 ob 18:14

Kaj pa se dogaja z LA7? Ali tudi ni pravic za predvajanje ali je mogoče predrag?

Uporabniški avatar
Magician
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 09:26
T-2: Že imam
Paket: Optika T4 GIGA

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Magician » 24. Nov 2007 ob 19:49

total napisal/-a:Hočem Sportklub, ki ga SiOL že ima. :evil:
Spet se je začelo ! KAJ VAM NI JASNO !?!?!

Ni čudno da se zaklepa ta tema, če so vedno eni in isti na "tapeti" z istimi predlogi - dejansko z glavo rinejo skozi zid.
Slika
Slika

Scofield
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 21. Mar 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel. (čakam Športklub)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Scofield » 24. Nov 2007 ob 21:59

In kaj je narobe s tem. Že od marca dalje se govori o Šport klubu, dogovori pa še potekajo ne, ker naj bi bila trenutna programska shema zadovoljiva, ... blaaah ...

Tudi tukaj smo se vsi izkašljali glede vseh predlogov, takoj ko je bila tema spet odprta ... In kaj imamo od tega? - Popolnoma nič, dokler jim dol visi za nas.

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 25. Nov 2007 ob 00:58

Absolutno nikamor ne bomo prišli z "telimi podajanji žogic" o kanalih ki so vsaj za sedaj še mission imposible za T-2 zatorej je predlog o zaklepu teme do nadaljnega ozr. to takrat ko bo kaj opremeljivega zagotovo zelo namestu, torej moderator "na delo"! :D
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Dec 2007 ob 13:51

Evo tole sem danes odklenil in sicer samo za to, ker sem iz zelo zanesljivega vira izvedel, da naj bi Siol imel že pripravljeno pogodbo za kanal Šport Klub in sicer naj bi ga vključili v shemo januar 2008. Se pravi, če bo to res ne bo več mogoč samo v kabelskem sistemu temveč tudi na IP Tv. Predvsem me pa zanima od nekoga, ki je domač na tem področju, če se bo res ta kanal iz kabla preselil tudi na IP Tv.
Slika


Lp, Kitl

d_g
Legenda
Prispevkov: 1144
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 6. Dec 2007 ob 14:11

kitl napisal/-a:Evo tole sem danes odklenil in sicer samo za to, ker sem iz zelo zanesljivega vira izvedel, da naj bi Siol imel že pripravljeno pogodbo za kanal Šport Klub in sicer naj bi ga vključili v shemo januar 2008. Se pravi, če bo to res ne bo več mogoč samo v kabelskem sistemu temveč tudi na IP Tv. Predvsem me pa zanima od nekoga, ki je domač na tem področju, če se bo res ta kanal iz kabla preselil tudi na IP Tv.
Zanimivo. Na Siolovih forumih predstavnik Siola zatrjuje, da se ne pogajajo z Šport Klubom Slovenija (ga ni možno dobit za iptv), so pa pogajanja s predstavnikom Sport Kluba Slovenija (Total Tv). Kaj bo zdaj res???

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=19067&page=17
Zadnjič spremenil d_g, dne 6. Dec 2007 ob 14:16, skupaj popravljeno 1 krat.

Scofield
Znanec
Prispevkov: 91
Pridružen: 21. Mar 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel. (čakam Športklub)

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Scofield » 6. Dec 2007 ob 14:15

Ne vem, ne vem. Dam roko v ogenj, da sem na njihovem forumu prebral, da SE POGAJAJO za Šport klub.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3499
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a madpanter » 6. Dec 2007 ob 14:19

Ta total tv sport klub bodo imeli. Tistemu na kablu bodo pa licence itak potekle prej ali slej ;-) skratka še ena bitka kjer bo siol zmagal :roll: :mrgreen:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Zaklenjeno