Predlogi za TV programe (stara tema)

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a ally12 » 29. Dec 2007 ob 10:58

Zakaj SIOL in ŠPORTKLUB?

Če imam prave podatke, se Športklubu tresejo tla pod nogami. Zato rabi partnerje, da si zagotovi obstoj. In zgleda, da je dobil močno poslovno vezo v Siolu, ki bi se naj pogajal tudi o lastništvu Športkluba. Ker drugače, vsaj pomoje, Športklubu grozi celo "Dinos". Siol bi naj s svojim vložkom pripravljal tudi Športklub2, o katerem se govori že dolgo časa.

Resnico si mora pa vsak interpretirati sam.

Mislim, da bo T-2 - SPORTKLUB proti navezi SIOL - ŠPORTKLUB spet test pravne države.
Slika

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 29. Dec 2007 ob 11:07

kitl napisal/-a:VonArx tisto, da se Siol ni boril in da so jih kar sami klicali vzemi iz rezervo. Pogajanja so tekla, kar nekaj časa, če si sledil vsaj malo siolov forum je, kar nekaj uporabnikov že oktobra poslalo maile uredništvu ŠK-a kako je stanje glede vklopa ŠK-ja v IP shemo in dobili so odgovor, da pogajanja že potekajo. Tukaj me ne bo nihče prepričal, da so ti kar čez noč uredili z enim samim klicom. Nimamo kaj jokati tako pač je edino, kar je potrebno narediti je, da T2 zahteva od ŠK-ja enake pravice kot jih ima Siol ali pa se spusti v tožbo, da pokaže zobe še ta drugemu monopolistu na področju športa.
Verjamem, samo tole bom izcitiral iz Siolovega foruma z dne 29.11.2007 je uporabnik pod imenom Vito Corleone vprašal citiram "Tema umira vglavnem zanim me, ali se pogajate z ŠPORTKLUBOM ali z SPORTKLUBOM SLOVENIJA? LP" konec citata nato v enem izmed odgovor sledi 080 Urban 080 Urban SiOL Agent 080 1000 citiram: "S tistim, ki ni na kabelski. lp" konec citata. Evo to samo potrdi moje domneve, da je T-2 prehitel SIOL z Sportklubom a glej ga zlomka ta isti Športklub, ki je v domeni kablašev že naslednji dan, dva zagori v polni luči na SIOL TV, to pa pomoje zato ker so se zbali konkurence in kakorkoli že Športklub za ta denar pri kabelski ne bo uspel, res je da so si kablaši po mojem mnenju razen če jih ne bo v kratkem kupil SIOL ozr. TS, ki ga moramo podpirati ozr. smo ga podpirali vsi davkoplačevalci sam sebi izkopal "jamo" ker je še vedno ogromno ljudi dražlo kabelsko prav zaradi tega oprosti izrazu "pofukanega ŠK" sedaj pa moje ni nikakršnega atributa ozr. AS-a v rokavu kabelske, ker morate pa se zavedati da je ta kanal najbolj gledan na kabelski. Mene moti samo to, da moramo biti uporabniki na T-2 v skrabeh ali nam bodo zaradi dekretov "rezali kanale" ozr. kaj bo z ponudbo T-2 v prihodnje, medtem ko pa konkurenca kar zašalo dobiva najbolj željene kanal v T-2-jevi shemi kar enega za drugim.
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

sixer
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 23. Dec 2007 ob 14:22
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a sixer » 29. Dec 2007 ob 11:26

kar se tiče SK slo in SK+ bosta oba na siol tv, to je potrjeno na tem forumu http://av-sat.mojforum.si/av-sat-post-2980.html#2980, a kar se tiče Športkluba in njegovga propada je to navadn bullshit, kajti včeraj sem poslal mail in dobu sledeč odgovor:
Kar se pa propada in pravic za naprej tice, je pa zelo enostavno.
Vse nase pogodbe s tujimi ligami so dolgorocne. To velja tako za vse
najmocnejse nogometne lige, kot tudi za NBA, NFL, NLB,... V povprecju imamo
z vsemi ligami, ki so nas top produkt, podpisane pogodbe, ki nam
zagotavljajo ekskluzivne prenose vse do konca sezone 2009/10.

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Fry » 29. Dec 2007 ob 11:45

Tri strani "prepucavanja" okrog Športkluba ....
Po tem bi se dalo zaključiti, da je to edini program, ki je še potreben v programski shemi.

Mislim pa, da vseeno ni tako in bi lahko T-2 začel razmišljati o izpolnitvi še kakšnih drugih želja.
Morda HBO .......

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Dec 2007 ob 11:57

Vsekakor bo Siol dobil tudi ta dva sportkluba to sploh ni vprašanje. Gre se za to, da T2 pritisne na Šport Klub in od njih zahteva enake pravice za prenos kot jih imajo ostali ponudnika ali pa tožba ne pa, da se bo T2 sedaj užaljeno umaknil od tega in nas uporabnike tolažili saj bo itak ŠK propadel pa da bo SK boljši in močnrjši. ŠK ne bo nikoli propadel in bo daleč najbolj zanimiv športni kanal za slovence. Kar se pa tiče HBO-ja je pa že zadnji čas, da ga dobimo edino če ni zopet Siol njihov partner, ker bodo propadli :D
Slika


Lp, Kitl

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a ally12 » 29. Dec 2007 ob 12:39

kitl napisal/-a:Vsekakor bo Siol dobil tudi ta dva sportkluba to sploh ni vprašanje. Gre se za to, da T2 pritisne na Šport Klub in od njih zahteva enake pravice za prenos kot jih imajo ostali ponudnika ali pa tožba ne pa, da se bo T2 sedaj užaljeno umaknil od tega in nas uporabnike tolažili saj bo itak ŠK propadel pa da bo SK boljši in močnrjši. ŠK ne bo nikoli propadel in bo daleč najbolj zanimiv športni kanal za slovence. Kar se pa tiče HBO-ja je pa že zadnji čas, da ga dobimo edino če ni zopet Siol njihov partner, ker bodo propadli :D
Če sem odkrit, navijam za to, da SIOL dobi Sportklub Slovenija in Sportklub+. Potem bo to pomenilo, da nimajo posebnih interesov o prevzemu Športkluba, ampak bo ta program samo eden izmed tistih, ki jih imajo v shemi.

Športklub lahko ima dolgoročne pogodbe, pomembnejše je, kako jih izvajajo. Še enkrat bom spomnil - definitivno je zanimivo, da v času prenosov španske lige ni logotipa. To zanesljivo ni slučaj.

HBO - jaz upam na boljši filmski program in imam občutek, da ga T-2 pripravlja. HBO Adria v Sloveniji itak gledajo samo Siolovi uporabniki, uporabniki novonastale Total TV in posamezniki s satelitsko opremo.
Slika

Schime
Faca
Prispevkov: 108
Pridružen: 25. Mar 2007 ob 21:39
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Schime » 29. Dec 2007 ob 14:06

Mogoče se motim ampak mislim, da za naše področje ni boljšega filmskega kanala kot je HBO. Razen če bo kaj boljši ta, ki prihaja naslednje leto.
http://hr.satelitv.net/jumpto.asp?ref=n ... 54&id=2856

Bolši so po moje samo tisti filmski kanali, ki so po tujih plačljiih paketih, kot so Sky, Premiere, D+,.., ki pa so verjetno zaenkrat še izven dosega. Povrh vsega so pa verjetno še peklensko dragi.

Mene bol intersira tale novica : http://hr.satelitv.net/jumpto.asp?ref=n ... 54&id=2818
Vsaka stvar, ki pride enkrat do nas se najprej pojavi na teh tržiščih. Upam, da kmalu pride kaka lokalizirna varianta tudi do nas.

lebron222
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 27. Dec 2007 ob 22:33
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a lebron222 » 29. Dec 2007 ob 14:44

jaz bi predlagal FSN, saj t-2 že ima Fox News zakaj potem ne bi mogli imeti še FSN-ja (Fox Sports Network), kjer prenašajo rezline športe

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 29. Dec 2007 ob 15:57

Fry napisal/-a:Tri strani "prepucavanja" okrog Športkluba ....
Po tem bi se dalo zaključiti, da je to edini program, ki je še potreben v programski shemi.

Mislim pa, da vseeno ni tako in bi lahko T-2 začel razmišljati o izpolnitvi še kakšnih drugih želja.
Morda HBO .......
HBO naj bi zelo v kratkem prišel na T-2!!
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 29. Dec 2007 ob 16:01

kitl napisal/-a:Vsekakor bo Siol dobil tudi ta dva sportkluba to sploh ni vprašanje. Gre se za to, da T2 pritisne na Šport Klub in od njih zahteva enake pravice za prenos kot jih imajo ostali ponudnika ali pa tožba ne pa, da se bo T2 sedaj užaljeno umaknil od tega in nas uporabnike tolažili saj bo itak ŠK propadel pa da bo SK boljši in močnrjši. ŠK ne bo nikoli propadel in bo daleč najbolj zanimiv športni kanal za slovence. Kar se pa tiče HBO-ja je pa že zadnji čas, da ga dobimo edino če ni zopet Siol njihov partner, ker bodo propadli :D
Se ne bi mogel bolje strinjati iz vidika uporabnika T-2 storitev je samo tako kot si napisal (nas uporabnik ne zanimajo "igrice" med T-2 in Siol ozr. kablaši kdo komu kaj, resnica je ena da je Siol tu T-2 močno prehitel ker je prvi vključil HBO ki je bil prej namenjen samo kablašem sedaj pa še ta ŠK, nas uporabnike zanima samo kočni rezultat in ta je zakaj na T-2-jevi shemi ni tudi ŠK) jaz sem še vedno mnenja da je sedaj ko ga ima SIOL na iptv padla še zadnja ovira zato da ima lahko tudi T-2 Športklub.
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
VonArx
Model
Prispevkov: 272
Pridružen: 29. Jan 2007 ob 19:04
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a VonArx » 29. Dec 2007 ob 16:12

Navadni Nimda napisal/-a:
ally12 napisal/-a:Zakaj SIOL in ŠPORTKLUB?

Če imam prave podatke, se Športklubu tresejo tla pod nogami. Zato rabi partnerje, da si zagotovi obstoj. In zgleda, da je dobil močno poslovno vezo v Siolu, ki bi se naj pogajal tudi o lastništvu Športkluba. Ker drugače, vsaj pomoje, Športklubu grozi celo "Dinos". Siol bi naj s svojim vložkom pripravljal tudi Športklub2, o katerem se govori že dolgo časa.

Resnico si mora pa vsak interpretirati sam.

Mislim, da bo T-2 - SPORTKLUB proti navezi SIOL - ŠPORTKLUB spet test pravne države.
VonArx napisal/-a: Naj T-2 sproži spor, zakaj ne kaj se tu še čaka in upam, da se po novem letu to zgodi, da ne bomo samo poslušali kdo je"gnoj" kdo bo propdel, kaj se bo ukinilo ozr. kaj sploh še bo z T-2-jem to nas uporabnike zagotovo prvenstveno zanima.
Navadni Nimda napisal/-a: No, končno nekdo, ki ima malo vedenja o dogajanju, kar da misliti, da tule na T-2 nismo sami lažnivci. :mrgreen: 8)
Ampak tale je pa dobra: DINOS TV :razz:
Nav.N. žaj mi je toda vse bolj postajaš popolnoma neresen, res vprašam kdo vas je zmerja z lažnivci ?
Slika čakal 33 dni
Slika FTTH služba

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Dec 2007 ob 16:16

VonArx napisal/-a:
Fry napisal/-a:Tri strani "prepucavanja" okrog Športkluba ....
Po tem bi se dalo zaključiti, da je to edini program, ki je še potreben v programski shemi.

Mislim pa, da vseeno ni tako in bi lahko T-2 začel razmišljati o izpolnitvi še kakšnih drugih želja.
Morda HBO .......
HBO naj bi zelo v kratkem prišel na T-2!!
Od kje pa tebi ta podatek :oops:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
HunterMan
Model
Prispevkov: 284
Pridružen: 19. Mar 2007 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL + zamik + XL shema
Kraj: Ljubečna - 1,5km zračne linije

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a HunterMan » 29. Dec 2007 ob 16:47

Ker sem na siolu imam tudi HBO in morem rečt da ni tak fajni program kot si nekateri mislte. Če je to najboljši filmski program, smo pa res bogi. Amak bo baje tudi tak da boš lahko zbral kateri film boš gledu in kdaj, podobno kot VOD, sam da bo za program HBO.
Razočaran nad T-2 od 1.5.2013

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 29. Dec 2007 ob 16:48

Nimda, dajte jim že enkrat ta kurčev ŠK da bo že enkrat mir. Pa tud če se urinejo, ker smo zdaj HBO na vrsti, mi je vseen. Sam dajte ga plz....
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

lebron222
Novinec
Prispevkov: 13
Pridružen: 27. Dec 2007 ob 22:33
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a lebron222 » 29. Dec 2007 ob 17:23

ali bi bilo možno dodati ESPN, saj ia t-2 tudi že še en ESPN, ki kaže starejše športne posnetke?

Zaklenjeno