Nedelovanje določenega programa

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kitl » 28. Avg 2009 ob 10:30

Meni se pa zdi, da je bilo obljavljeno, da bo Media set deloval na obroke zaradi neke tehnične napake. Ta novica je bila objavljena že več mesecev nazaj. Očitno tehnična napaka še ni odpravljena. Drugače vas razumem, da vam gledanje Mediasetovih kanalov veliko pomeni. Še enkrat repliceral sem na to, da je F1 in MotoGP zatemnjen in sem povedal, da je alternativ, kar nekaj in lahko ta dva športa spremljaš ne moteno. Drugo je pri drugih oddajah, ki jih ni moč spremljati nikjer drugje. Ta ista fora kot bi jaz imael NovaTV v shemi pa bi mi zatemnili samo MotoGP se sploh ne bi sekiral, ker ga lahko gledam drugje in bi bil s tako NovaTV čisto zadovoljen. Še vedno bi bilo bolje imeti takšno NovoTV kot pa takšno kot jo imemo sedaj ko je sploh ni :namrec:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Stancho75
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 23. Jan 2009 ob 22:13
T-2: Že imam
Paket: FTTH T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Stancho75 » 28. Avg 2009 ob 10:39

da, da bo Mediaset zatemnjen je bilo objavljeno. To sem tudi napisal na mojem postu.
Sem spraševal če je odpravljena napak oz. če se ve kdaj bo. to jo bilo moje prvotno vprašanje.
Res, lahko gledam na druge programe ki prenašajo te evente. Ampak to je isto kot da bi kupil (plačal) Ferrarija pa mi v salonu rečejo da ga ne smem voziti ker ima preluknjano gumo pa mi dajo Fiata Uno. Gumo bojo zaflikali tako da se bom lahko vozil ampak flikanje traja pol leta. Zakaj sem ga sploh kupil?
pustimo zdaj to in se vrnemo k temi foruma: je odpravljena napaka oziroma kdaj pričakujete, da bo napaka na Mediaset odpravljena?

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Fry » 28. Avg 2009 ob 10:51

Gre res za težko rešljiv problem sprejema DVB-T ali je morda sprejem italijanskih programov za T-2 zgolj "tretjerazredna tema"???

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 28. Avg 2009 ob 11:02

XXL ne dela

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a tonimona » 29. Avg 2009 ob 13:10

Fry napisal/-a:Gre res za težko rešljiv problem sprejema DVB-T ali je morda sprejem italijanskih programov za T-2 zgolj "tretjerazredna tema"???
Na žalost je to drugo. :grr:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
odis
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 1. Dec 2006 ob 17:15
T-2: Že imam

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a odis » 29. Avg 2009 ob 13:17

Program Zone Reality prekinja, pa tudi podnapisov na njem ni, National Geographic je še vedno brez podnapisov :grr:

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a tonimona » 29. Avg 2009 ob 13:32

@ kitl
Glede na to, da za Rai še vedno čakamo na 18.11.2007 in so poleg športnih prenosov zatemnjeni tudi filmi, je tu še Mediaset s svojo črnino. Če poenostavimo, od 6-ih italijanskih programov je 6 (šest) zatemnjevanih. Da ti bo zadeva še bolj razumljiva, si predstavljaj, da te na tvojem priljubljenem kanalu namesto oddaje, ki te zanima, pričaka črnina. Mogoče bi takrat razumel stvar.
p.s.
Kljub visokotehnološki zmogljivosti IPTV, se moram posluževat stare dobre klasike - antene na strehi. Lepa reklama za IPTV ponudnika. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a Tedy » 30. Avg 2009 ob 08:51

FASHION TV serje.
Slika

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 30. Avg 2009 ob 11:43

Moto GP bo na Pop Tv ob 22-35 (po njihovem sporedu).
OK.. S tem, da bom gledal (in žal poslušal našega poceni komentatorja) sem se sprijaznil..
Ampak bo kurčev posneeteek- ne pa prenos :jao: :grrpc: :grr:

Italia 1(DIREKT PRENOS) bo, jasno zatemnjen, da se razumemo!!! :plosk: :plosk: :plosk: :plosk:

Posnetek nam dajo.. :aa: :aa: :aa:

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 30. Avg 2009 ob 16:42

Rai 2 je Ai Ai Ai ..Črn !
Rete 4 .. podobna slika.. Črna!

Pohvale.. vem, da bo kmalu zrihtano. :pivo:
... ma koga jugam??.. :mrgreen: :mrgreen:

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a maxus » 30. Avg 2009 ob 17:42

kitl napisal/-a:Meni se pa zdi, da je bilo obljavljeno, da bo Media set deloval na obroke zaradi neke tehnične napake. Ta novica je bila objavljena že več mesecev nazaj. Očitno tehnična napaka še ni odpravljena. Drugače vas razumem, da vam gledanje Mediasetovih kanalov veliko pomeni. Še enkrat repliceral sem na to, da je F1 in MotoGP zatemnjen in sem povedal, da je alternativ, kar nekaj in lahko ta dva športa spremljaš ne moteno. Drugo je pri drugih oddajah, ki jih ni moč spremljati nikjer drugje. Ta ista fora kot bi jaz imael NovaTV v shemi pa bi mi zatemnili samo MotoGP se sploh ne bi sekiral, ker ga lahko gledam drugje in bi bil s tako NovaTV čisto zadovoljen. Še vedno bi bilo bolje imeti takšno NovoTV kot pa takšno kot jo imemo sedaj ko je sploh ni :namrec:
Kitl, jaz gledam F1 že od časov Jim Clarka in to redno na RAI, z izjemami ko se nahajam kje drugje in sem pač prisiljen poslušati Ališića, ker ne znam nemško, angleško pa za silo.Zatorej je za mene in večino primorcev alternativa, da menjamo ponudnika ali da imamo svojo anteno.
Ti pa verjetno ne znaš italijansko, kajti drugače bi opazil, da je na teh programih(RAI in Mediaset) ogromno zatemnitev. Na mojo žalost so zatemnjene ravno tiste stvari, ki bi si jih jaz želel ogledati in vsled temu sem naročen še na kabelsko.....te dodatne stroške imam samo zaradi T-2ja, ker jim dol visi za nas primorce :grr:
Izrazili smo dosti želja po novih italijanskih programih, a kakor izgleda, bomo v roku treh let dobili samo enega (TV Vatikan) :?
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a tonimona » 30. Avg 2009 ob 17:47

Smo kar malo pozabili
Slika :hudicek:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a maxus » 30. Avg 2009 ob 18:04

Tonimona, je malo mičkin Tapiro, kajti sedaj bo štart motorjev 125 iz Indianapolisa pa je T-2 kriptiran, pa sem prisiljen gledati na kabelsko, pa RAI3 je tudi črn sedaj :jao:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a kitl » 30. Avg 2009 ob 18:49

maxus ne znam italjansko res je. Zadnje dni malo spremljam media setove programe pa imate prav, da je pogostokrat na njih tema. Maxus a hrvaško tudi ne zastopiš?
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Nedelovanje določenega programa

Odgovor Napisal/-a maxus » 30. Avg 2009 ob 20:12

Kitl, vojsko sem služil v začetku sedemdesetih v Vojvodini.. :? ,poleg tega hrvati ne predvajajo 125 in 250, medtem ko pa italijani predvajajo tudi kvalifikacije vseh razredov, špikerji in njihovi gostje so pa itak prva klasa, pa še po dirki v studiu analizirajo vse dogodke, zveš vse kar se dogaja v boksih in okoli....skratka, kot da bi bil tam.Zatorej, za nas primorce, mahnjene na moto športe NI alternative.

PS
Za nas vsej malo potolažit, bi lahko dodali v shemo LA7 ;-)
Slika

Zaklenjeno