Prvi April? ne... živa resnica

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 13. Apr 2007 ob 22:58

Steni napisal/-a:Upamo lahko samo, da bo g.Paško preko kakšnega T-2-jevca izvedel za kritike, vendar je po moje kronični lažnivec, zato bi bilo najbolje, da ga g.Turk nažene iz firme T-2, ker je sramota za firmo. Na sejmu obljubljati nekaj kar ni, oziroma nebo mogoče realizirati je skrajno neodgovorno.
Kaj je pa to obljubljal, kar ni možno?! :o
Le glej, da tudi ti ne nasedeš na govorice, izmišljotine in yurlabuče. :P
Optika 100/10

lukalan
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 8. Feb 2007 ob 23:06
T-2: Že imam
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a lukalan » 13. Apr 2007 ob 22:58

spoštovani mitja

Prav zaradi ogromnega števila nemških programov sem se prestavil na T-2.
Da ne bo pomote prav zaradi MDR, NDR, BR Alfa, WDR in podobnih.
Obljubljeno mi je še bilo HR in BR in sedaj??
Očitno si je T-2 pri obljubljanju zastavila previsoke cilje in jim pač vse ne gre po maslu.
Pričakoval pa bi, da se vsaj telefonsko javijo in to tudi razložijo, da lahko pač iščemo nam primerne ponudnike IP TV

lp

lukalan
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 8. Feb 2007 ob 23:06
T-2: Že imam
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a lukalan » 13. Apr 2007 ob 23:02

Navadni Nimda.

Meni osebno je na Obrtnem sejmu obljubljal HR (Hessischer Rundfunk) in BR (Bayerischer Rundfunk), danes pa sem ostal še brez tistih ki so bili ko se prihajal na T-2

lp

lukalan
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 8. Feb 2007 ob 23:06
T-2: Že imam
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a lukalan » 13. Apr 2007 ob 23:11

Pa še nekaj mitja_i

Pri svojih 37 letih znam računati in šteti, vendar tukaj govorim o načelu poslovnosti.
Kajti, ko ti nekdo nekaj obljubi in garantira, potem mora to tudi izpolniti.
Kajti zaradi prestavitve sem moral kar nekaj časa vsem dostavljati nov naslov ipd., če razumete in zdi se mi neumno, da po 6 mesecih pa vidim, da bi bilo bolje ostati na Siolu in Telekomu

lp

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 13. Apr 2007 ob 23:13

lukalan napisal/-a:Navadni Nimda.

Meni osebno je na Obrtnem sejmu obljubljal HR (Hessischer Rundfunk) in BR (Bayerischer Rundfunk), danes pa sem ostal še brez tistih ki so bili ko se prihajal na T-2

lp
HR ni "odjeban" - to mi je danes povedal. Torej so še šanse, da ga dobiš. Za BR pa ne vem. Un človek dela v smeri, da bi bilo čimveč kanalov z vseh mogočih področij na voljo, ne obratno. :wink:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Odgovor Napisal/-a tonimona » 13. Apr 2007 ob 23:15

A Siol ne spreminja programske sheme?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

lukalan
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 8. Feb 2007 ob 23:06
T-2: Že imam
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a lukalan » 13. Apr 2007 ob 23:15

Pa še ena majhna opazka

Opažam, da spoštovani Moderatorji ne sprejemate določene kritike najbolje.
Lepo bi bilo, da kritike prenesete na centralo in da stvari pridemo do dna.

Mojo številko GSM-a imajo v sprejemni pisarni na Brnčičevi, lahko pa jo tudi tu javno objavim

lp

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1002
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Paško!!!

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 13. Apr 2007 ob 23:29

mitja_i napisal/-a: Lahko si brez skrbi o nemško govorečih programih, saj T-2 izpolne vse želje svojih strank.
Opa, tole se ti je pa gotovo zatipkalo, ker recimo moje želje o ohranitvi MCM programov T2 ni izpolnil, ravno nasprotno.

lukalan
Uporabnik
Prispevkov: 45
Pridružen: 8. Feb 2007 ob 23:06
T-2: Že imam
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a lukalan » 13. Apr 2007 ob 23:34

se strinjam, bolj jih ukanjajo kot pa prisluhnejo za marsikateri program, glede na obljube

Uporabniški avatar
Steni
Model
Prispevkov: 318
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 19:32
T-2: Že imam
Paket: OranžniDiamant
Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Napisal/-a Steni » 13. Apr 2007 ob 23:39

Navadni Nimda napisal/-a:Kaj je pa to obljubljal, kar ni možno?! :o
Le glej, da tudi ti ne nasedeš na govorice, izmišljotine in yurlabuče. :P
Ali misliš, da si lukalan izmišljuje? Oprosti, ampak jaz mu verjamem.

Ker se je to zgodilo na sejmu, pa verjamem tudi to, da je omenjeni gospod, marsikaj obljubil še komu drugemu.
Slika
Slika FTTH

bradek

Odgovor Napisal/-a bradek » 14. Apr 2007 ob 11:03

Joj kako ste obremenjeni...

Ali vi dejansko pricakujete da lahko kar zahtevate kaksni kanali naj se priklopijo za vsakega posameznika? T-2 verjetno izbira programe, ki jih vkljucuje v svojo programsko shemo, na podlagi neke statistike, na katero vplivajo vsi uporabniki in ne morete pricakovati da lahko kar posamicno zahtevate neke kanale, potem pa pisete kako vas ne poslusajo...

Ce si dolocen procent uporabnikov zeli dolocene programe bo T-2 to sigurno uposteval, tukaj ste pa trije/stirje ki jamrate za nekaj malega kanali in pricakujete cudeze... bodite realni, ce placujete tistih nekaj EUR na mesec za TV ne morate pricakovati da bodo samo za vas vkljucili v shemo programe, za katere oni placujejo mesecne zneske od nekaj sto do nekaj tisoc EUR...

T-2 je podjetje kateremu interes je sigurno dobrobit uporabnikov (ker si s tem zagotavljajo dohodke - tako kot vsako podjetje) saj jih lahko v nasprotnem primeru zacne izgubljati. In ce mislite da vam T-2 dela krivico in z namenom "zajebavanja" uporabnikov odstrani iz programske sheme nekaj slabo gledanih programov se precej motite - glede na njihove pogoje nevezave uporabnikov lahko hitro izgubijo uporabnike in preprican sem, da gre v teh primerih izkljucno za financne razloge. Trg to narekuje, in drugega si T-2 niti ne more privosciti, sploh v teh kriticnih casih, ko padajo polena pod noge kot za stavo...

Da ne bom predolg... globoko vdihnite in ne gledat na vse tako pesimisticno, zivljenje je prekratko da bi se samo sekirali :wink:

Pa lep dan!

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1002
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 14. Apr 2007 ob 12:37

No, ker si si že sam vzel nekaj dragocenih minut na tako lep sončen dan, pa bom enako storil še sam.

Najprej se ne bi strinjal, da se tu zahtevajo neki kanali, vsaj jaz osebno zahtev nisem opazil, so pa želje, pričakovanja pa tudi kritike uporabnikov.

Drugače si pa kar dobro zadel glede ocene podjetja T2. Ugotovil si, da to ni neka socialna ustanova, pa tudi, da njen namen ni osrečiti tebe, mene ali pa kateregakoli drugega uporabnika. Dela se torej tako kot v veliki večini drugih podjetji, izključno za denar. Osebno sem mislil, da T2 želi ugoditi tudi "manjšinam", a temu izgleda ni tako.

Praviš tudi, da jamra le ene 3 do 4 ljudi. To me je takoj spomnilo še na druge teme v tem forumu, kjer si ljudje tudi izven mest, na vaseh če hočeš, želijo spodoben dostop do interneta in ostalih storitev. Ker jih je precej manj kot tistih, ki smo v mestih, se ti zdi da si te storitve kaj manj zaslužijo?

Ni torej neka posebna znanost, "trgat" denar iz žepa naročnikov, Ampak sam bi rad videl podjetje, ki zna dobiček kompenzirat z manj donosnimi projekti, z namenom da ima res neko zadovoljno bazo uporabnikov. Ampak za to so potrebni pa res pravi sposobni liderji, ki so pripravljeni tudi malo švicat, ne samo zgradit omrežje, potem pa 200 let čičat pa gledat kako denarci od naročnin pritekajo v mošnjiček. Odličen tak primer je naš Telekom, oz. še huje, oni so gradili še celo na tuj račun, kar je totalni kriminal.

Vedeti je tudi treba, da nekateri nismo imeli ravno brezplačnega priklopa, mene je le ta koštal cca 250 EUR (~60k SIT), da je pričela zadeva vsaj približno delovati, zato lahko vidiš zakaj recimo meni osebno zadnje ukinitve niso niti približno všeč. Poleg tega so mi ukinili programa, ki sem ju največ gledal (poslušal).

Seveda ni vse "črno", kar velik napredek je že to, da je nekaj ljudi pripravljeno na tem forumu poslušat in pomagat pri težavah, ki jih imajo uporabniki. En osebek je pri tem sicer daleč najuspešnejši, drugi pa se še malce borijo s sarkazmom, pa vendar neko priznanje jim je treba dat.

Uporabniški avatar
Ed004
Model
Prispevkov: 246
Pridružen: 13. Sep 2006 ob 07:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10+HDTV
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Paško!!!

Odgovor Napisal/-a Ed004 » 14. Apr 2007 ob 14:41

mitja_i napisal/-a:... Lahko si brez skrbi o nemško govorečih programih, saj T-2 izpolne vse želje svojih strank.
A sem spada tudi edini kulturni program, ki ga lahko gledamo v Sloveniji??

Vrnite nam ARTE.

ex kablaš
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 2. Apr 2007 ob 23:43
T-2: Že imam
Paket: 20/10
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a ex kablaš » 14. Apr 2007 ob 19:33

Steni!

deluješ mi kot da bi tega človeka dobro poznal.

Se motim?

flier
Model
Prispevkov: 287
Pridružen: 15. Sep 2006 ob 09:39
T-2: Še nimam

Odgovor Napisal/-a flier » 14. Apr 2007 ob 19:36

tonimona napisal/-a:A Siol ne spreminja programske sheme?
Bolj malo, sploh glede dodajanja novih programov.

Odgovori