x-treamer

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: x-treamer

Odgovor Napisal/-a Mark » 17. Nov 2009 ob 19:48

dr.1m napisal/-a:DVD prek WIFI-ja deluje BP. Mislim da tudi HD. Nisem pa preizkusil FullHD. Baje pa da ni zadovoljivo. Sicer pa če je le možno si uredite žično povezavo, ki je veliko boljša od brezžične. Druga možnost pa je da imate vgrajen trdi disk in vanj, prek USB host priključka, naložite tiste filme ki si jih želite v prihodnje ogledat.
Jaz pa HD filme predvajam kar preko zunanjega 1 TB usb hdd. Deluje brez problema. Internega diska zaenkrat nimam v načrtu za vgraditev. WiFi stream pa mi tudi ne diši, če bi že streamal bi preko kabla. Antena bo še nekaj časa ostala zapakirana.

edit: Moderator zakaj sta dve temi o enaki stvari?

weidah
Nadebudnež
Prispevkov: 451
Pridružen: 7. Avg 2007 ob 01:27
T-2: Že imam

Re: x-treamer

Odgovor Napisal/-a weidah » 17. Nov 2009 ob 21:18

Kaj bi bla sploh prednost internega diska? :neutral:

A lahko kej snemaš gor? Al je pač sam bl fancy k se ga ne vid.


Dost folka vidm, da prek USBja več al mn filme gleda. Jst sm ga (še čakam :)) glih zarad tega naroču, da bom prek mreže lahko gledu :)
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: x-treamer

Odgovor Napisal/-a Mark » 17. Nov 2009 ob 21:38

Mogoče poganjajo kak NAS ali FTP, torrent na njem. Prek kakega vlc plugina se da zadevo tudi remote pogledat in zdownloadat. Ker trenutno teh možnosti ne potrebujem se mi ga ne mudi vgradit. Zagotovo obstaja še kaj pa sem pozabil omeniti. Možnosti je res veliko, seveda z malo igranja tudi iptv :)

Odgovori