Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in odg.

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4636
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a atepej » 29. Jan 2017 ob 11:10

Jst te čisto razumem. Lahko kaj pomagam da si premisliš pri svoji odločitvi?
Slika

admir88
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 19. Jan 2017 ob 01:32
T-2: Še nimam
Paket: sss

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a admir88 » 29. Jan 2017 ob 11:14

In se bomo šli neke RESNOSTI IN PROFESIONALNOSTI ???? Res dajte glave ven iz RITI...... AMATERJI !
Priponke
444444444444.png

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a g33k » 29. Jan 2017 ob 11:20

Po moje se brezveze razburjaš in zgubljaš živce. Če ti bo kaj lažje vedi, da je bilo že xy naročnikov v enaki oz. podobni situaciji in so čakali še dosti dlje, seveda ker so nasedli obljubam, da bo "v kratkem" urejeno.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

admir88
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 19. Jan 2017 ob 01:32
T-2: Še nimam
Paket: sss

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a admir88 » 29. Jan 2017 ob 11:25

Ti mene ne razumeš...

Ne gre se za " čakanje" sploh nimam problema s tem ker se zavedam da se v postopku priklopa lahko kaj zalomi.. Ampak to da je bil 14 dni nazaj TEHNIK OD TELEKOMA na NAPAČNEM NASLOVU, oni so pa meni zatrjevali v tem času da TELEKOM NIMA ČASA....to so TAKŠNE LAŽI da glava boli !! .... Sami IZGOVORI,PRELAGANJE ODGOVORNOSTI in 2 meseca se že vrtimo v tem. Saj nisem več JEZEN ker sem se sprijaznil da so AMATERJI. Če si pa AMATER od njega pričakuješ samo najslabše kar je v mojem primeru.

PatrikK
Model
Prispevkov: 295
Pridružen: 13. Nov 2016 ob 08:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Tolmin

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a PatrikK » 29. Jan 2017 ob 11:38

No super, me veseli, da boš našel svoj mir pri drugem ISPju. Verjameš ali ne, si bil najverjetneje edini primer, kjer je res šlo vse narobe. Ne razumem, pa kako je lahko bil telekomov delavec na drugem naslovu, T2 pa na vašem. To mi ne gre v glavo in mi še lep čas nebo. Kje si ti izvedel to informacijo?
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Jan 2017 ob 11:42

admir88 napisal/-a:TIPIČNI T-2 predvidevam da si zaposlen pri njih. PRELAGANJE ODGOVORNOSTI

Fasciniran sem da govoriš NA PAMET apsolutno POJMA OD POJMA kar se tiče moje situacije in sodiš da hočem iz čakalne vrste ? LJUDJE SO MOJ NASLOV ZAMENJALI S DRUGIM in so se mi opravičevali celi dan v petek, da naj " ostanem" pri njih da bodo " pohitrili zadevo" ....Sem gladko zavrnil saj s AMATERJI ne sodelujem.

NEMOREM NA TELEKOM ker T-2 me ne ODJAVI !!!! Ampak drugi teden če me ne odjavijo ...gre tožba zoper t-2
Nisem, sem pa bil zato ti lahko povem, da zadeva tako poteka.. Dogajalo se je tudi, da so taki kot ti potem nazaj silili k nam. V glavnem kot sem rekel veliko sreče pa prosim sporoči ko boš priklopljen.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4636
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a atepej » 29. Jan 2017 ob 11:52

admir88 jst sem ti hotel pomagati pa si me raje squrčal, OK ...
Slika

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a g33k » 29. Jan 2017 ob 12:08

PatrikK napisal/-a:No super, me veseli, da boš našel svoj mir pri drugem ISPju. Verjameš ali ne, si bil najverjetneje edini primer, kjer je res šlo vse narobe. Ne razumem, pa kako je lahko bil telekomov delavec na drugem naslovu, T2 pa na vašem. To mi ne gre v glavo in mi še lep čas nebo. Kje si ti izvedel to informacijo?
Kaj ti govoriš, kakšen edini primer, takih primerov je bilo malo morje in še jih bo.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a RobertM » 29. Jan 2017 ob 12:39

admir88 napisal/-a: Ampak to da je bil 14 dni nazaj TEHNIK OD TELEKOMA na NAPAČNEM NASLOVU,...
Si prepričan, da si v pogodbi navedel prave podatke ?
Si prebral pogodbo pred podpisom + morda splošne pogoje ?

Ker bolj kot čitam tvoje balade bolj se mi zdi, da zgodba ni tako črno-bela :roll:
Pa tiste veze na TS ti verjetno tudi ne (bodo9 koristile kaj dosti tudi ko boš pri njih - sploh z takim tonom kot ga uporabljaš tukaj in še kje ;-)
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

admir88
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 19. Jan 2017 ob 01:32
T-2: Še nimam
Paket: sss

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a admir88 » 29. Jan 2017 ob 13:40

Mislim kaj ni tukaj JASNO ?

Od T-2 tehnik je prišel na moj naslov, NATO JE t-2 DAL napačen naslov tehniku od TELEKOMA.... 14 DNI NAZAJ.... se je to zgodilo.

Nato me ti vprašaš če sem JAZ DAL PRAVILEN NASLOV ? Če so prišli na pravilen naslov,torej imajo pravilen ? Ampak spet grem k temu da je amaterski pristop, komenikacija med t2-telekom je katastrofalna. Samo mi ni jasno zakaj mi lažejo teh 14 dni da " TELEKOM NIMA ČASA" nato pa mi rečejo da so jim posredovali napačne informacije ? ...

Ma 70% vas al je zaposlenih na t-2 ali pač mora dajat neke PRAVILNE ODGOVORE TUKAJ.... saj razumem pač takšno je vaše delo, isto kot tisti amaterski ljudje na klicnem centru...
Priponke
444444444444.png

admir88
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 19. Jan 2017 ob 01:32
T-2: Še nimam
Paket: sss

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a admir88 » 29. Jan 2017 ob 13:45

PatrikK napisal/-a:No super, me veseli, da boš našel svoj mir pri drugem ISPju. Verjameš ali ne, si bil najverjetneje edini primer, kjer je res šlo vse narobe. Ne razumem, pa kako je lahko bil telekomov delavec na drugem naslovu, T2 pa na vašem. To mi ne gre v glavo in mi še lep čas nebo. Kje si ti izvedel to informacijo?
Sem klicaril vsak dan v klicni center t-2 pa so mi povedali...pa se opravičevali 3 dni.. To je bil pač višek,nakar sem prekinil pogodbo.
Priponke
444444444444.png

PatrikK
Model
Prispevkov: 295
Pridružen: 13. Nov 2016 ob 08:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Tolmin

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a PatrikK » 29. Jan 2017 ob 13:50

Glej, takim ljudem kot si ti, se ne da nobene reči dopovedat. Si pač prepričan v svojo plat zgodbe in to je tvoja in edina resnica. Jaz ti ne zamerim, upam, da boš use zadeve rešil čimprej in kar se da gladko.
Dejstvo je, da za vsakim tehnikom, stoji veriga ljudi, če se eden od teh ljudi zmoti, gre pač vse narobe. Ni nujno da je to na strani Telekoma, samo pravim, da možnost pa obstaja.


Lep vikend.
Slika

admir88
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 19. Jan 2017 ob 01:32
T-2: Še nimam
Paket: sss

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a admir88 » 29. Jan 2017 ob 14:01

Razumem jaz napake se dogajajo,čakalne dobe so,ampak kot to da mi LAŽEJO in se nato opravičujejo pa znorim.

Nato pač povem svoje mnenje, pa si nekateri drznejo pisat ČE SEM JAZ DAL PRAVILNE PODATKE, PA ČE SEM PREBRAL POGODBO ? A SPLOH NIMAJO VPOGLEDA V MOJO SITUACIJO ? Amapak razumem, delajo za t-2 in morajo pisat v pozitivno t-2 ne glede na okoliščine situacije.

PatrikK
Model
Prispevkov: 295
Pridružen: 13. Nov 2016 ob 08:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Tolmin

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a PatrikK » 29. Jan 2017 ob 14:36

Ni res, glej jaz tudi delam za T2, vem kaj se dogaja in kako se dogaja, ne trdim, da je "naša" administracija nezmotljiva, daleč od tega. Pravim samo, da je za vsako zgodbo več plati.
Slika

admir88
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 19. Jan 2017 ob 01:32
T-2: Še nimam
Paket: sss

Re: Nov naročnik, nov priklop Vdsl, optika.... vprašanja in

Odgovor Napisal/-a admir88 » 29. Jan 2017 ob 14:51

Ja to je ta plat da sem jaz in moja družina 41 dan brez interneta, ter čakam zdaj 100 let še da me odklopijo čeprav so prejšni teden na klicnem centru na T-2 mi ZAGOTOVILI da bom odklopljen do konca tedna ( petka). Kar se seveda ni zgodilo.

Zopet ZAVAJANJE.
Priponke
444444444444.png

Odgovori