Tonsko izbiranje

Vse o T-2 IP telefoniji
andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Tonsko izbiranje

Odgovor Napisal/-a andrejs » 22. Mar 2008 ob 22:54

Če te prav zastopim si imel problem ker ti na eno MSN številko nista delala oba kanala kot pri ISDN. Torej v primeru da si že imel aktivno povezavo na MSN1 in si dobil dodatni klic na MSN1 ti telefoni niso zvonili, ali pa drugi primer imel si dva telefona nastavljena na isti MSN in ko si hotel klicati z obeh hkrati tu drugi telefon ni deloval ker je linijo uporabljal že prvi.

Če je to ta problem, sem ga imel tudi jaz, pravtako kontaktiral direktno pattona in dobil odgovor da zadeva deluje. So pa mi fantje na T2 zadevo porihtali in lahko sedaj kličem isto kot na starem ISDN-ju. Vsi telefoni uporabljajo MSN1 razen FAX imam na drugi številki, hkrati pa lahko uporabljam 2 napravi neodvisno od tega na kateri MSN sta prijavljeni.
Slika

Virenque
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 5. Okt 2006 ob 22:44
T-2: Že imam
Paket: 8/1, poslovna telefonija
Kraj: Ljubljana

Re: Tonsko izbiranje

Odgovor Napisal/-a Virenque » 22. Mar 2008 ob 23:04

Me veseli. Meni niso nič poštimali, pa sem 30x govoril s tehničnim direktorjem ali karkoli že je, se ene 5x zglasil tam pri njemu in tudi govoril z vodjo telefonije. Na koncu so prišli do super zaključka, da ta kombinacija pač ne bo delovala. Pred tem pa sem dobival 100 odstotna zagotovila od teh istih ljudi, da bo delovala. Ali kot je rekel Malkec...malo denarja, malo muzike...naj si ne mislim, da bo delovalo za tako malo denarja (s tem je seveda imel v mislih kombinacijo s Pattonom)... :lol: :lol: Tega človek res ne more verjeti. Lahko si samo misli svoje...

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Tonsko izbiranje

Odgovor Napisal/-a dal » 23. Mar 2008 ob 09:48

Virenque napisal/-a:To mi je bila dobra šola. Zato tudi ostajam zvest uporabnik Mobitelovih storitev in sem s potezo izredno zadovoljen, saj se mnogi, ki so prešaltali na Simobil že pritožujejo. Vidim, da bo tudi T-2 v prihodnosti ponujalo mobilno telefonijo...hehe...mene ne vidijo... :lol: :lol: :pivo:
Jaz sem bil prej deset let na Mobitelu, lani pa prenesel številke na Simobil. In nimam nobenih težav. :razz:

Odgovori