SKPrime program

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 21. Nov 2012 ob 14:29

Pol pejt pa na Siol :D Ne lej očittno je res tale SK Prime drag, da T-2 ne popušča voluharjem. Sej konec koncev razen španske lige nimajo nič. Vse so prestavli iz SK Slovenija na ta kanal,da so dobil še neki dodatnega denarja. Praktično so pridobil vse operaterje razen T2 in veliki met jim je tako rekoč uspel. Zdej samo še čakam, da bodo T2 prisilili tako, da bodo še Ligo prvakov preselili na SK Prime . Lej če pogledam spored za danes ne prenašajo niti ene športne prireditve v ŽIVO http://www.sportklubtv.si/index.php?opt ... Itemid=143. Če pa za tak kanal zahtevaš še veliko denarja potem pa smo tam kjer smo.
Slika


Lp, Kitl

peter70
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 29. Nov 2010 ob 20:55
T-2: Še nimam
Kraj: celje

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a peter70 » 21. Nov 2012 ob 14:36

saj zastopim da izsiljujejo.ampak jaz ne moram spremljat olimpije v hokeju in košarki.enostavno t2 bo moral slej ko prej dat sk prime v programsko shemo pa če še tolk stane ni alternative.do zdaj sem gledal hokej na balkansport ampak včeraj je bil prenos plačljiv.saj ne pride veliko 8 dolarjev na mesec ampak ne veš komu nakažeš denar ko pa ima on tvoje števlike mastercarda ti pa lahko vse dol pobere pol pa maš.

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a jst1 » 21. Nov 2012 ob 20:03

hahahahaa....Športklub pa tak. Še rokometne tekme ne prenašajo!!!! Kr neki.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9162
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 21. Nov 2012 ob 20:04

peter; sej nisi edini, kot je bilo ze 100x napisano, bi se dodal ta program ampak bi NAJBRZ bila cena paketa L večja, to pa za T-2 najbtz ni sprejemljivo, no nekaj vas je ki bi plačali več, večina pa najbrz ne.

peter70
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 29. Nov 2010 ob 20:55
T-2: Še nimam
Kraj: celje

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a peter70 » 21. Nov 2012 ob 21:46

zakaj podražitev.noben drug operater ki ima sk prime ni podražil.če pa t2 pri vsem tem dobičku ni pripravljen odšteti 10 centov na stranko mesečno potem ne vem kako naprej.če te prav zastopim ne bomo dočakali sk prime pri t2.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a KoMar » 21. Nov 2012 ob 21:55

Za ta kanal 10 centov, potem si boste pa izbrali spet drugega, ki vam pomeni največ na svetu :roll:

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9162
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 21. Nov 2012 ob 21:56

ne narobe me zastopiš, dogovori za ta kanal potekajo za zaprtimi vrati, kedaj bo kanal na t-2 pa me prevec vprasas

peter70
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 29. Nov 2010 ob 20:55
T-2: Še nimam
Kraj: celje

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a peter70 » 21. Nov 2012 ob 21:59

ko smo bili pred 1 letom brez sportkluba so nam odšteli pri položnici 2o centov za oba programa.zato domnevam 10 centov pa me popravi če nimam prav.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9162
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 21. Nov 2012 ob 22:06

ne vem, ker ne delam v administraciji.

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a jst1 » 21. Nov 2012 ob 22:44

peter70 napisal/-a:ko smo bili pred 1 letom brez sportkluba so nam odšteli pri položnici 2o centov za oba programa.zato domnevam 10 centov pa me popravi če nimam prav.
to si pa lepo napisal. pa ko meni enkrat ni delal Eurosport 14 dni so mi odsteli 3 cente. torej le ni tako hudo drago.

fiston
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Okt 2011 ob 10:47
T-2: Že imam
Paket: T4 VDSL

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a fiston » 22. Nov 2012 ob 19:33

kitl napisal/-a:Pol pejt pa na Siol :D Ne lej očittno je res tale SK Prime drag, da T-2 ne popušča voluharjem. Sej konec koncev razen španske lige nimajo nič. Vse so prestavli iz SK Slovenija na ta kanal,da so dobil še neki dodatnega denarja. Praktično so pridobil vse operaterje razen T2 in veliki met jim je tako rekoč uspel. Zdej samo še čakam, da bodo T2 prisilili tako, da bodo še Ligo prvakov preselili na SK Prime . Lej če pogledam spored za danes ne prenašajo niti ene športne prireditve v ŽIVO http://www.sportklubtv.si/index.php?opt ... Itemid=143. Če pa za tak kanal zahtevaš še veliko denarja potem pa smo tam kjer smo.
Ja točno tako vse so prestavili, oziroma niso vse. Ostal je rokomet, tega bodo verjetno prestavili tja, ko bo izpadala Olimpija v košarki in hokeju. :)
Ja saj če sedaj ni SK prime se nič ne mudi, ona španska liga bo kmalu pavza, Olimpija se bo poslovila od košarke v Evroligi, no ja ednino še hokej bo nekaj tekem.
Saj pravim, jaz bi od barab zahteval, da znižajo ceno za Sportklub Slovenija ker so od tam prestavili drugam in je sedaj kvaliteta slabša, ali pa bi jim še ono vrnil. Problem je ker so vsi popustili, če bi jih malo pustili, bi oni Sportklub sam prosil, mogoče so se ravno s tem ko so izpulili ono špansko ligo malo zajebali, pa rabijo denar.

Samo je pa res sramota da se gredo Sportklub Slovenija, potem pa moraš namesto Olimpije v hokeju gledat Medveščak in namesto Olimpije košarko Partizana. Heh, vsaj spremenili bi lahko ime v Sportklub Balkan.

benko57
Znanec
Prispevkov: 87
Pridružen: 4. Nov 2009 ob 22:08
T-2: Že imam

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a benko57 » 23. Nov 2012 ob 08:25

Fiston, ravno o tem govorim...Se pridružujem tvojemu mnenju...Enostavno so se zakalkulirali, potem so izsiljevali operaterje...Edini pametni je bil T2, ki se ni dal...na začetku sem bil malo jezen, ker ni bilo primea..zdj mi je pa itak vseeno...Pa da rokomet Kiel - celje ne prenašajo je pa itak višek nesramnosti..

suarez
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 16. Feb 2008 ob 16:34
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Logatec

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a suarez » 23. Nov 2012 ob 15:21

Ma, jaz bi še oba sportkluba vrgel ven iz sheme, če bi bil T2. Pa sem tudi sam velik športni navdušenec, ampak ima vse svojo mejo. Kje piše, da se ne bo SK spomnil čez pol leta uvest nov kanal SK gold, kamor bodo dali vse dobre stvari, na SK prime pa predvajali samo ukrajinsko nogometno ligo? In potem bo spet jok in stok, ker nimamo tega kanala. Vem, da so si Siol, Amis in T2 konkurenca, ampak bi bilo pametno, da bi se vsedli za mizo in se dogovorili, da ne bodo več popuščali takemu izsiljevanju. To bi bilo dobro za njih in za nas uporabnike.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKPrime program

Odgovor Napisal/-a kitl » 23. Nov 2012 ob 15:29

Sej tako bo. Kupili so špansko ligo ustanovili za to nov kanal in s prodajo pravic operaterjem odplačali obveznosti za špansko ligo. Jaz temu rečem dober posel :D

Ps
Bog obvaruj, da Planet TV odkup kakšno novo nadaljevanko,bodo še oni ustanovil za to l Planet TV Prine :blbl:
Slika


Lp, Kitl

olanda
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 2. Nov 2012 ob 12:17
T-2: Že imam
Paket: l

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a olanda » 29. Nov 2012 ob 21:45

Ja jest sm imel ta teden, že pogovore s Total tv, tko da majo sreco, da jim je trenutno zmanjkal Hd sprejemnikov; če ne bi imel že napeljan! Takoj, ko bodo sprejemniki prišli spokam od T2, če Sk Prime do takrat ne bo v shemi! Ker enostavno leta 2012 ne mislim tekem Barce spremljati prek neta, kljub temu,da na mesec t2 plačaš 60EUR( +net in tel, ki ga nihče ne uporablja, sam je pač skupaj v paketu)! Drgač pa cel kup ugodnosti za nove naročnike; stari pa zgleda nismo vredni nič! Če majo vsi "levi in desni" operaterji Sk PRIME je pa ja logično; da bo tud pri enem od večjih v Slovenji!

Zaklenjeno