Teleing in njihove fore

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 4. Jul 2008 ob 17:14

Na t-2 imam SK+ In SK. Naročen na teleing mini zaradi Š1 in TV1000 in danes sem zasledil, da imajo tudi Š2. Nič drugega. Drugače pa čez 15 min odhajamo in upam, da boste v tem mesecu imeli dovolj neprijetnih presenečenj ampak da bo tudi kakšen bonbonček za uporabnike.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Jul 2008 ob 17:18

Srečno pot in dobro počutje! :)
Optika 100/10

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a shorto » 4. Jul 2008 ob 17:22

Fry: Hotu sm povedat da je obvestilo na strani in da se nebi kdo kj preveč bunu, sm tut povedu da v pogojih piše da se obvešča preko strani, ne pa zdj preko pošte ko velik folka hoče (pač vsak tadrug ko nas pokliče zarad tega se začne bunit zakaj ni po pošti pa da nikjer ne piše da se obvešča preko strani). Navajal sem pa prej teleingove pogoje ne naše iz T-2.

Emm ti samo nekaj čisto minimalnega pozabljaš, preden boš reku da ti NN da kak "vratolomen" odgovor ti ga jst povem, računaj na dejstvo da je to teleing in ne t-2. Torej mi smo obvetili, ko smo zvedeli - čeprav mej v mislih da nam ni potrebno obestiti če rge to za drugega operaterja - (da dejansko smo vsaj mi v klicenmu zvedeli za zadevo 1.7 ob 7:30), če pa shema ni naša potem pa bog pomagaj ane, torej konkretno če se gremo za teh 15 dni tko si sam navedu bi moral teleing obvestiti uporabnike, ker je bila uporabljena njihova storitev, torej t-2 ne krši nič in če gremo še globje vrtati prvo pravilo ko so bili kanali za odrasle sklenjeni je bilo to da se strinjate z teleingovimi pogoji in ne t-2jevimi...

voyager2: ne potrebujem se jaz delat idiot iz vas, nekateri to sami delate z izjavami, kot so te, ker se vam na 30tih straneh foruma neda dopovedat da ma to teleing čez in ne t-2. Konkretno vam govorimo že nevem kolk časa enainisto in se vam preprosto neda nič dotajčit.

P.S. Da nebo kdorkoli domneval tele moje poste kot napadale ali pa karkoli ampak res bi blo fajn če se bi folk pozanimu prej, oz. sj je forum zato da se praša sam če vsak enainisto sprašuje samo malo stavek okoli obrne je pa nadležno...

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Šport TV 1, Šport TV 2

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Jul 2008 ob 17:28

Potrjeno: Teleing, kot kabelski operater, ima v svoji programski shemi tudi pogodbo za Šport 1 TV in Šport 2. Vklapljajo ga, ali ga bodo vklopili v naslednjih par dneh. Danes je bil dvojček Š1 / Š2 priklopljen prek optike na omrežje in je slika "nekoliko" boljša. V 2-3 tednih se bo namestilo še sprejemnike pri VPK, tako da bo baje slika "takorekoč fenomenalna". Upajmo, da bo temu res tako. :)
Optika 100/10

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1002
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 4. Jul 2008 ob 17:33

shorto: tonimona ni napisal nobene laži v tistem delu posta, ki si ga quotal. Imaš pač preveč časa in si prišel podjebavat naprej, da se ja nebi zadeva umirila. Tudi prav, ti bom pripravil par sočnih postov.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 4. Jul 2008 ob 17:44

Navadni Nimda napisal/-a:Kokica2000, sem preveril pri odgovornih: če naročiš Teleing-Maxi, lahko vzameš T-2 osnovni paket kot dodatek. Edino obratno ne gre - na T-2 priključku ne sme biti pr0n vsebin.

Torej te bo koštalo 5,50 EUR več. Svetla plat je, da imaš na obeh oboje.
No, to sem hotel slišat. Hvala. Torej je vendarle mogoče gledati vse kanale. :D

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Jul 2008 ob 17:48

V splošnem to ni res: če imaš T-2 TV priključek, pr0n programov ne boš mogel gledati. Če imaš pa pri Teleingu, pa lahko vzameš T-2 programe kot dodatno veselje. Obstaja substancialna razlika tlele. Predpostavljam, da jo opaziš! :D
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a Fry » 4. Jul 2008 ob 17:51

shorto,
odgovor, da je to pač Teleing in T-2 nima nič skupnega sem sicer pričakoval od JPS (NN), ampak nič ne fali.
Ista šola, isti gospodarji.
Jaz nikdar nisem podpisal nobene pogodbe s Teleingom. Torej s Teleingom nimam nič.
Teleing je zame kvečjemu lahko vaš "podizvajalec", "hčerinsko podjetje" ali pa karkoli drugega.
To ni moj problem!
Seveda je tudi zgovarjanje, da s Teleingom nimate nič, zgolj dober izgovor.
Morda bi ga celo vaši pravniki uspeli dokazati na našem "neodvisnem" sodstvu, vendar pa vsak povprečno inteligenten Slovenec (brez opranih možganov) ve, da je to zgolj krinka.
Zato bom kot Primorc rekel: Ne me met za mono!

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 4. Jul 2008 ob 17:51

NN, sorry, ampak ne opazim. Obe shemi skupaj mi namreč data vse razpoložljive programe (ne upoštevaje dodatno plačljivih HBO in Discovery HD, ki pa se ju menda tudi da naročiti na Teleingu).

voyager2
Legenda
Prispevkov: 1002
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 4. Jul 2008 ob 17:53

Ne moreš na začetku imeti osnovni T2 paket in povrh naročiti še Teleingov maxi, da dobiš še xxx kanale.
Lahko pa naročiš maxi paket, s tem te odjavijo od T2 osnovne sheme, lahko pa jo nazaj naročiš kot dodaten paket. Tako sem jaz razumel :razz:
Zadnjič spremenil voyager2, dne 4. Jul 2008 ob 17:56, skupaj popravljeno 1 krat.

kokica2000
Legenda
Prispevkov: 1286
Pridružen: 17. Sep 2006 ob 12:58
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO na FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a kokica2000 » 4. Jul 2008 ob 17:56

Navadni Nimda napisal/-a:To je samo testno tam. Danes je bil sicer priklopljen Šport TV 1 na optiko. Slika je malo boljša, ampak še vedno ni tista prava. To bodo uredili predvidoma v naslednjih 2 tednih (dopusti odgovornih :roll:) na licu mesta.
Slika je OGROMNO boljša, 720*576 sedaj proti 360*288 prej.

DaG1
Znanec
Prispevkov: 64
Pridružen: 1. Okt 2007 ob 22:20
T-2: Že imam

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a DaG1 » 4. Jul 2008 ob 18:14

Dejensko se ne bo tu nič rešilo, saj bodo odgovorni na T2 in posledično tudi njihov PR gonilo svoje naprej.

Mene čudi samo vaš sprenevedanje, da vi nimate nič z Teleingom. Malce mi je čudna vaša trditev iz enega samega dejstva: podpisal sem pogodbo z T2 in sem kar čez noč (nevede) postal uporabnik Teleinga. Seveda brez, da bi druga pogodbena stranka - T2 imela kaj pri tem. Res nenavadno in zanimivo. Kdo pa je imel, če ne vi?

shorto: lahko bi vedel, da ni vse kar ti rečeš sveto. Ljudje pač razmišljamo s svojo glavo, so pač drugi časi, čeprav bi nekateri radi, da bi se stari vrnili. Le z zasukom v kontra smer. Smešno mi je, da imaš vse, ki slepo ne verjamejo tvojim pravljicam za bebce.

Nimda: vsi smo razumeli poanto T2, čeprav je še tako nesmiselna in neprofesionalna. Čeprav po drugi strani: učili so nas, da je A+B=B+A. Si me razumel?

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Jul 2008 ob 18:16

Ja, govoriš o komutativnosti operatorja +. :)

Uradno ni nihče rekel, da T-2 nima nič s Teleingom. Je pa Teleing svoja firma, ki je na trgu že od leta 1995. Kdor bo reku, da je to bypass firma od T-2, je en navaden vosu z nenavadno temeljito opranimi možgani.
Optika 100/10

alamar
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 2. Jul 2008 ob 13:13
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika
Kraj: Ljubljana

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a alamar » 4. Jul 2008 ob 18:19

Ob treh izpolnil Teleing maxi obrazec - čez dve uri že urejeno in sem že na Teleing. :razz: Opaznih razlik v kvaliteti slike ni. T-2 shema je že avtomatsko zaklenjena. Upam le, da ne bo dvojni račun za TV za mesec julij.
Kot zanimivost - imel sem številko zahtevka nekaj pod tisoč. Se pravi, da je v par dneh že 1000 ljudi prešlo na Teleing-maxi? :shock:

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8500
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Teleing in njihove fore

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Jul 2008 ob 18:25

Slika je boljša in še Š2 imamo tako, da zdaj za tiste, ki pravijo da dajejo 4 EUR-e za dva kanla po novem za isti denar dobiš tri Š1 Š2 in TV1000.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno