IPTV Recorder

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
damjanmi
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 7. Sep 2006 ob 17:58
T-2: Že imam
Kraj: LJ

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a damjanmi » 18. Sep 2007 ob 22:12

Link za download ne dela. Ali ima kdo kaksen drugi link?


LP

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 21. Okt 2007 ob 10:17

Ej Andi, a se kaj dogaja na recorderju za Ubuntu, VLC je tko svinsko štorast za snemat....
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

vijavaja
Model
Prispevkov: 317
Pridružen: 14. Nov 2006 ob 17:35
T-2: Že imam
Paket: paket štirica na 10/10 optiki
Kraj: Koper

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a vijavaja » 7. Dec 2007 ob 22:51

Andi, odličen program! :) Hvala.
Imam pa majhno prošnjo ali željo, ki bi prišla prav za nočna snemanja - in sicer opcijo izklopa računalnika, ko je snemanje končano.
Slika

Andi
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 24. Avg 2006 ob 20:55
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a Andi » 10. Dec 2007 ob 23:46

Na naslovu:
http://www.dennisbabkin.com/wosb

dobiš programček, ki naredi prav to, pa še zbuditi iz standby in hibernate stanja zna.
Deluje tudi na Visti, čeprav avtor pravi da ne.

Andi

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a shorto » 12. Dec 2007 ob 11:12

Andi, nimam kj drugega rečt kot legenda si! Res deluje program u nulo z njim non-stop snemam in je res, zakon!!!!!

Vse pohvale!

Drulovčan
Novinec
Prispevkov: 8
Pridružen: 10. Dec 2007 ob 12:24
T-2: Že imam

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a Drulovčan » 12. Dec 2007 ob 12:52

Evo zdej k mi je ratal tv usposobt me neki zanima. Če je kaka opcija da bi program k ga gledaš, in vidš naprimer na MTV en dobr videospot, in bi ti omogočilo takojšne smenamje, da bi bila tipka RECORD in bi takoj začelo snemat v že prej nastavljeni direktorij?

Tud to bi znala bit uporabna funkcija.

HVALA

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a NoName » 12. Dec 2007 ob 14:33

tle bi prav prsla tud opcija bufferja.. recmo da rezerviras 1GB na disku pa ti sproti snema... pol pa se odlocis.. to je pa to kar bi js rabu.. pa k stisnes record, ti posname od trenutka k si dal snemat.. plus se ene par minutk pred tem...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

yoo
Znanec
Prispevkov: 90
Pridružen: 2. Sep 2006 ob 09:25
T-2: Že imam
Paket: 10/10
Kraj: Kranj,SLO

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a yoo » 12. Dec 2007 ob 14:34

Drulovčan napisal/-a:Evo zdej k mi je ratal tv usposobt me neki zanima. Če je kaka opcija da bi program k ga gledaš, in vidš naprimer na MTV en dobr videospot, in bi ti omogočilo takojšne smenamje, da bi bila tipka RECORD in bi takoj začelo snemat v že prej nastavljeni direktorij?

Tud to bi znala bit uporabna funkcija.

HVALA
Aditeya TV;)

Andi
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 24. Avg 2006 ob 20:55
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a Andi » 13. Dec 2007 ob 11:26

To imaš. Dodaš npr. timer za MTV, gledaš z gumbom <Ogled>, snemaš s <Snemaj zdaj> in prekineš s <Prekini zdaj>. Ko delaš ročno z gumbi se seveda časovne nastavitve timerja ignorirajo.

Andi
Drulovčan napisal/-a:Evo zdej k mi je ratal tv usposobt me neki zanima. Če je kaka opcija da bi program k ga gledaš, in vidš naprimer na MTV en dobr videospot, in bi ti omogočilo takojšne smenamje, da bi bila tipka RECORD in bi takoj začelo snemat v že prej nastavljeni direktorij?

Tud to bi znala bit uporabna funkcija.

HVALA

hgard
Znanec
Prispevkov: 53
Pridružen: 12. Nov 2007 ob 15:18
T-2: Že imam

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a hgard » 14. Dec 2007 ob 13:16

Jaz v svojem programu uporabljam circular buffer in imam vedno pripravljeno za 10-20 sekund podatkov. Ko stisnem gumb za snemanje, se najprej zapiše na disk ta buffer, potem pa nadaljujem s tistim kar prihaja sproti. Super za posnet kakšen gol ali pa video spot :)

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a shorto » 26. Dec 2007 ob 15:30

Oprosti, ker zdj dodajam tole, amapk dones sm prvič snemal tak da nisem bil prisoten in bi samo prašu kaj bi blo nareobe ker se mi program sesuje ko bi moral nehat snemat. Posname vse ok, sam je pa d*** k mam več stvari naštimanih za snemanje in če me ni doma je dokaj nadležno če se program sesuje.

Še vedno ti dam 100% 5ko za program samo zanima me če se da to poštimat...

Uporabniški avatar
MiKi
Model
Prispevkov: 228
Pridružen: 18. Maj 2006 ob 20:21
T-2: Že imam
Paket: FTTH 100/10Mbit + TV + Tel
Kraj: Ljubljana

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a MiKi » 4. Jan 2008 ob 15:52

Živijo.
Jaz imam IPTV Recorder 1.4 verzijo
in me moti, ker mi vedno snema samo 1. stream. Zakaj to dela? A se ne da, da bi snemal original, tako kot dobi? Ker totalna glupost je, da ti nekaj snema, pa sploh veš ne kaj.
Moti me namreč pri snemanju ZDF kanala, kjer je vedno 3. sled tudi DD (5.1) a se je s tem programom ne da posnet.
Če ima kdo kako rešitev, se lepo priporočam.

Uporabniški avatar
kolja1
Novinec
Prispevkov: 15
Pridružen: 19. Maj 2006 ob 20:07
T-2: Že imam
Paket: 2x TV + 1/1
Kraj: Moja dežela

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a kolja1 » 5. Jan 2008 ob 12:16

MiKi napisal/-a:Živijo.
Jaz imam IPTV Recorder 1.4 verzijo
in me moti, ker mi vedno snema samo 1. stream. Zakaj to dela? A se ne da, da bi snemal original, tako kot dobi? Ker totalna glupost je, da ti nekaj snema, pa sploh veš ne kaj.
Moti me namreč pri snemanju ZDF kanala, kjer je vedno 3. sled tudi DD (5.1) a se je s tem programom ne da posnet.
Če ima kdo kako rešitev, se lepo priporočam.

Enake pripombe!! Ali je na vidiku mogoče popravek?? Drugače je program daleč najbolj enostaven in uporaben tako da varianta s schedule taski itd.. ni glih user frendly!! Pozna kdo rešitev!

Andi
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 24. Avg 2006 ob 20:55
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a Andi » 7. Jan 2008 ob 08:15

Bom pogledal, kaj se da narediti. Snemanje "raw" podatkov pa je problem, ker potem ne dela cel kup funkcij, npr. ogled med snemanjem, pa pretvarjanje, ...

Andi
kolja1 napisal/-a:
MiKi napisal/-a:Živijo.
Jaz imam IPTV Recorder 1.4 verzijo
in me moti, ker mi vedno snema samo 1. stream. Zakaj to dela? A se ne da, da bi snemal original, tako kot dobi? Ker totalna glupost je, da ti nekaj snema, pa sploh veš ne kaj.
Moti me namreč pri snemanju ZDF kanala, kjer je vedno 3. sled tudi DD (5.1) a se je s tem programom ne da posnet.
Če ima kdo kako rešitev, se lepo priporočam.

Enake pripombe!! Ali je na vidiku mogoče popravek?? Drugače je program daleč najbolj enostaven in uporaben tako da varianta s schedule taski itd.. ni glih user frendly!! Pozna kdo rešitev!

mihic
Novinec
Prispevkov: 14
Pridružen: 7. Jan 2008 ob 19:15
T-2: Že imam
Paket: T4 20M
Kraj: Sevnica

Re: IPTV Recorder

Odgovor Napisal/-a mihic » 9. Jan 2008 ob 20:24

Jaz bi pa dodal en majčken predlog; da ko program odprt še vedno ostane ikona tray (Če je proram odprt tray ikona zgine), tako kot pri recimo MSN ko ga odpreš, v tray-u ikona ostane...
Slika

Odgovori