Mediaset jupii

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
dusan321
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 20. Mar 2006 ob 11:18
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Ribnica

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a dusan321 » 2. Jul 2007 ob 14:00

Obstaja rešitev za gledanje teh športov.T-2 naj vključi vse tri švicarske programe.Poligloti bodo lahko gledali in poslušali v treh jezikih.Za nemško govoreč del lahko rečem,da so komentarji izvrstni.Na satelitu je vse odklenjeno.

lp

gio
Faca
Prispevkov: 149
Pridružen: 3. Jul 2006 ob 23:19
T-2: Že imam
Paket: Internet + TV + telefon
Kraj: Izola

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a gio » 2. Jul 2007 ob 18:12

Na obali je še ena rešitev (vsaj za nekatere) za gledanje Berlusconijevih programov in sicer stara tehnologija z anteno.

Zraven dobiš še 30+ programov zastonj, ki so sicer neuporabni, ampak kogar zanima količina ... ;-)

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a tonimona » 2. Jul 2007 ob 20:19

To tehnologijo sem trenutno primoran uporabljat, :cry:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a maxus » 2. Jul 2007 ob 22:02

To tehnologijo bom začel uporabljati tudi jaz...na srečo nisem odmontiral antenskega droga,pa bom kupil eno antenco,malo koaksialca ter zmontiral.Račun za material(brez mojega dela)pa bom lepo odbil pri računu od T-2 kot reklamacijo :twisted:
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 2. Jul 2007 ob 23:34

Maxus, Tonimona, o čem govorita?! :o
Optika 100/10

spirit1
Faca
Prispevkov: 123
Pridružen: 23. Mar 2007 ob 01:47
T-2: Že imam
Paket: FTTH 20/20, 2xTV (1xHD), VOIP
Kraj: Koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a spirit1 » 3. Jul 2007 ob 01:33

O navadni hišni anteni. :D

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a maxus » 3. Jul 2007 ob 10:27

Navadni Nimda napisal/-a:Maxus, Tonimona, o čem govorita?! :o
Da ponovim kar sem že enkrat rekel: formulo in motorje redno spremljam že od konca šestdesetih let(Od uradnih treningov,kvalifikacij in pri motorjih vse kategorije).Od začetka sem imel svoje antene z ojačevalci,ko pa so mi kablaši ponudili še več sem koristil njihovo uslugo.Dostikrat pa sem gledal tudi dobre filme na italijanskih programih(mi je njihova sinhronizacija bolj všeč kot naši podnapisi).
Iz Siola sem prešaltal na T2,vendar sem TV vzel šele ko se je v shemo dodal Mediaset.In jaz,osel stari,sem bil prepričan,da bom moje priljubljene stvari lahko gledal še naprej,kajti nikjer me nihče od T2 ni opozoril da bodo italijanski programi blokirani :evil: Bil sem prepričan,da bom na slabšem samo za Euro News,ki mi ga je kablaš predvajal v italijanskem jeziku :( Motijo me pa tudi teletekstovi podnapisi ,ki se pojavljajo,kadar ni črnine :?
Pravijo,da je potrpljenje božja mast;kdor pa se z njo maže,je revež....in jaz sem iz dneva v dan večji revež..

Kadar bom prikrajšan za gledanje TV-ja,bom prišel na ta forum brontolat (upam,da Komar ne bo uporabljal Faustove metode :twisted: )
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a tonimona » 3. Jul 2007 ob 10:39

Poleg zgoraj naštetega pa jaz trenutno uporabljam dobro staro klasiko zaradi demonov, ki so se mi naselili na liniji. :twisted:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

shocK
Faca
Prispevkov: 190
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 18:01
T-2: Že imam

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a shocK » 19. Avg 2007 ob 11:28

Nimda:

Kako je zdaj z zatemnitvami? Več kot mesec dni je okoli pa še vedno nič. Pravkar sem hotel gledat motociklizem in ugotovim, da je še vedno tema.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Avg 2007 ob 11:55

V sosednji temi sem reiteriral - oprema se namešča in bo na voljo v naslednjih tednih.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Re:

Odgovor Napisal/-a maxus » 19. Avg 2007 ob 16:00

Navadni Nimda napisal/-a:
maxus napisal/-a:Bobi,še preveč se zadržujem po betulah,se bom pa še več,kajti športni prenosi na laški nacionalki in mediasetu so čisto vsi zatemnjeni :evil: :evil: na uradni T-2 shemi pa nikjer nič ne piše o temu :evil: Če bi to kje pisalo,se nas velika večina na novo naročenih ne bi prijavilo :( ...danes sem bil prisiljen poslušati špikerja na pop tv,ki mi dvigne vse dlake po telesu ob njegovem "genijalnem" komentiranju :shock: ...pa ne reci mi zdaj,da bi lahko kakšne jodlarje poslušal,ker jih razumem še manj kot ti makaronarje :twisted: ...da me boš bolje razumel-formulo sem začel redno gledati že konec šestdesetih,motorje pa malo kasneje...
Nimda,gledanost v obmejnem področju italijanskih programov bi bila še krepko večja,če ne bi ob športnih prenosih padel mrak na naše ekrane ;-)

PS
Dragi primorci ki se želite priključiti na T-2 TV,opozoril sem vas 8) ...
Maxus, hoteli smo igrati po pravilih. Lahko bi šel kdo od nas v Trieste v trafiko in kupil dekodirne kartice za 300 Lire in bi imeli vse oddaje nezatemnjene. Ampak to ni fajn, zaradi nespoštovanja pravil. Hoteli smo videti, koliko je zanimanja za Mediaset, zato se je nekaj cajta laufalo v takem načinu. Če se ti in drugi krajani ne bi priklapljali, Mediaseta ne bi bilo, saj ga ne bi nihče gledal... Ampak ste bili tolk pametni, da ste naročili storitev televizije T-2 (ki ima največ programov). Zato je sedaj izginila (P), kar pomeni, da bomo lahko oddajali vse oddaje. Pričakujemo nove dekodirne kartice v naslednjih dneh.

Sam ne mi jamrat neki tlele, ker res ni potrebe! :D
:? v juniju je bilo obljubljeno da bodo kartice prišle v parih dneh.Sedaj,po preteku dveh mesecev se je rok podaljšal na nekaj tednov :? ....če te podatke dobi v roke kakšen matematik bo sestavil formulo in izračunal datum :( ...ker jaz nisem matematik,lahko izračunam na oko:to bo takrat,ko bo stoner osvojil osmi zaporedni naslov v moto GP-ju :twisted: (nekdo bi rekel temu času četrtinka trenutka :mrgreen: )

PS
Bom odpovedal eno od dveh televizij in se zopet naročil na KATV ;-) ,s fasade pa demontiral anteno z drogom vred :twisted:
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Avg 2007 ob 16:14

Naredi, kot se ti zdi prav. Ko bodo inšptektorji prepovedali katv-ju prenašati Mediaset, pa ne boš mogel nazaj k T-2, saj boš vezan za 2 leti. ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
maxus
Guru
Prispevkov: 770
Pridružen: 17. Nov 2006 ob 20:16
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant hbo
Kraj: Izola

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a maxus » 19. Avg 2007 ob 18:23

Navadni Nimda napisal/-a:Naredi, kot se ti zdi prav. Ko bodo inšptektorji prepovedali katv-ju prenašati Mediaset, pa ne boš mogel nazaj k T-2, saj boš vezan za 2 leti. ;-)
;-) Nimda,na T-2ju imam trenutno naročeni dve televiziji,odpovedal bom samo eno.Od KATV pa imam še vedno napeljavo v stanovanju,le na šufitu me mora monter nazaj priklopit.Pa vezave pri njih tudi ni,cena pa se je od moje odpovedi pri njih znižala iz 9,20 ojrotov na 9 ojrotov :) Inšpektorji pa do osvojenega Stonerjevega osmega pokala v moto GP ne bodo uspeli s prepovedjo :twisted: Lih do takrat pa bo T-2ju uspelo urediti vse zadeve v zvezi z Mediasetom in RAI :mrgreen: Volk bo sit,koza cela,Maxus pa kontent :lol:
Še EuroNews bom začel nazaj gledati,oziroma poslušati,ker ga predvajajo v italijanščini ;-) :mrgreen:
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 19. Avg 2007 ob 19:38

OK, meni je argumentov zmanjkalo. Pomembno je, da so stranke zadovoljne! :mrgreen:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
uccio72
Uporabnik
Prispevkov: 42
Pridružen: 22. Sep 2007 ob 10:37
T-2: Že imam
Paket: T4 MEGA VDSL
Kraj: koper

Re: Mediaset jupii

Odgovor Napisal/-a uccio72 » 22. Sep 2007 ob 11:13

se zdaj Italia1 (skoraj vsak dan) rai2 (takrat kot so risanke ob 20,00) i.t.d. sploh ne moram gledat. :twisted:
Kdaj bo resano ta problem? (crna slika oz. kriptirana)?

Odgovori