[Imam] 1/1 + telefonija

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 29. Sep 2006 ob 09:08

Zdaj pa bom res izgubil živce pri T2! Danes kličem na T2, če vejo datum priklopa in mi gospa lepo odgovori, da so 27.9 (pred dvema dnevoma) oddali pogodbo oz. nekaj pač na telekom in da imajo oni sedaj 14 dni časa da me priklopijo jaz komaj zadržim jezo in se poslovim. Naj povem, da je danes točno 7 delovnih dni minilo od takrat ko sem izvedel, da čakam še samo na preklop iz Telekomove strani. Jaz pa celi veseli, da je polovica čakanja že za mano zdaj pa tole...
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Sep 2006 ob 09:49

Antrax zdej prosim umiri saj čakaš komaj 22 dni glasen si pa tako kot bi čakal najman eno leto. T2 ni poslal nobene pogodbe na Telekom ampak predlog za priklop na katerega boš zdaj čakal v najslabšem primeru 14 delovnih dni, kar pomeni še 3 tedne do takrat pa lepo mirno in čakat.
Slika


Lp, Kitl

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 29. Sep 2006 ob 09:56

Sem že povedal glede tega čakanja, da jaz nisem tak tip človeka, da bi čakal eno leto na neko storitev<- ne hvala! Če si ti čakal xy mesecev je tvoj problem oz. tvoja dobra volja, da se nisi pizdil na T-2 oz. TK, da bi tako pospešil priklop! In ker si ti čakal ne vem kak dolgo potem bi morali vsi?

Naj ti povem, da je T-2 dobil pozitiven odgovor na poizvedbo že 20.9! Da pa T-2 rabi 7 dni, da odda predlog za priklop pa čista malomarnost!


Še zmeraj hvalim T-2 in ga predlagam drugim ampak jim sedaj, ko lahko govorim iz izkušenj povem tudi, da naj se pripravijo na čakalno dobo, ki pa ni kratka!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 29. Sep 2006 ob 10:23

Antrax takim razvajencem kot si ti se ponavadi zgodi sledeče:

Čaka maksimalne roke
Ko pride do priklopqa ima 101 problem.

Poslušaj me dobro ta tvoj moto nisem tak tip človeka, da bi čakal je zmotno. Vsi ljudje čakajo in tudi ti boš čakal tako kot ostali če ti je prav ali ne. Pa še en nasvet ne gnjavi telekomovcov, ker imajo oni za take kot si ti še poseben recept, ki se imenuje nalog za priklop vrži na dno čakalne vrste in ga bomo obrravnavali zadnji možni dan. Kakorkoli hočeš to ti samo svetujem tebi v dobro. Pa še nekaj te prosim ne spamaj nam po forumu iz težavami, ki jih sploh še ni.

Hvala!
Slika


Lp, Kitl

Dalmatinc
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 31. Avg 2006 ob 15:38
T-2: Že imam
Paket: PRD - Brezčasni paket + 1 HDTV
Kraj: Ljubljana Center

Odgovor Napisal/-a Dalmatinc » 4. Okt 2006 ob 02:45

nasvet....če maš kakšnega prijatelja odvetnika ga obišči pa naj jim on poslje kakšno pošto ;) ... to se vsi zmigajo :lol: :lol:

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Odgovor Napisal/-a subsubl » 4. Okt 2006 ob 11:12

T-2 ima na voljo od dneva ko prejme pozitivni odgovor na poizvedbo in do dne ko odda naročilo na TS je 30 delovnih dni.... Podjetje pa se trudi zadevo oddati v čimkrajšem času in se res samo v extremih poslužuje roka...

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 5. Okt 2006 ob 14:36

Danes je zadnji rok, da me telekom preklopi saj je bila poizvedba oddana 27.9 in od takrat je že preteklo 7 delovnih dni (danes je 7 dan!) od telekoma pa še dobenega klica pravtako ne iz T-2. Na koga se zdaj obrniti? Če pokličem na T-2 mi bodo rekli, da je to v rokah TS!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Krypto » 5. Okt 2006 ob 15:10

Stay put, sit down and look preety! 8)

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 5. Okt 2006 ob 15:25

:mrgreen:
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 9. Okt 2006 ob 16:20

Heh zdaj pa me res že glava boli od T-2! Kličem, danes na telekom (9 delovni dan) in vprašam kdaj me mislijo preklopit in veste kaj mi je tip rekel? VAŠE POIZVEDBE PA ŠE MI NISMO PREJELI! Naštel mi je nekaj priimkov med katerimi je tudi en kolega mojega pa ne! Vloga za preklop je bila poslana 26.9 ! Razburjen kličem na helpdesk (nisem pizdaril na študenta, ker on ni nič kriv) in mi reče, da si skorajda upa trditi, da je telekom prejel vlogo saj je bila oddana na zgoraj omenjeni datum! Pa sem rekel in kaj naj zdaj? Kje je moja vloga? Sem vprašal kako oni oddajo te vloge telekomu in je rekel, da gre vse preko elektronske oblike tako, da pošta nima s tem dobene veze (ker mi je na telekomu rekel "ŠE nismo prejeli") pa sem mislil, da se je kaj zgubilo na pošti! Tak da ne vem kaj je krivo, da moja vloga še ni tam kjer bi morala biti! In ne mi zdaj spet pridigat kaki razvajenec sem in ne vem kaj vse, ker če bi mirno sedel in čakal sploh nebi dočakal!
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 9. Okt 2006 ob 16:42

Antrax saj ti ne privoščim samo še enkrat moj post preberi katerega sem ti napisalč pred 14 dnevi in to sigurno velja verjemi mi, evo en delček posta


Pa še en nasvet ne gnjavi telekomovcov, ker imajo oni za take kot si ti še poseben recept, ki se imenuje nalog za priklop vrži na dno čakalne vrste in ga bomo obrravnavali zadnji možni dan.

Drugače pa upam, da boš čimhitreje prikloplen.
Slika


Lp, Kitl

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 9. Okt 2006 ob 16:50

Antrax - 14 delovnih dni je po RUO. Sej ne, da se bo Nacionalni operater prej zmigal, ampak toliko cajta si je sam zadal. Pa študent ti je narobe rekel - nima še "podanega predlaganega datuma preklopa", kot ga morajo nacionalni operatorji dat. Torej ne paničari, prosim! :D
Optika 100/10

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 9. Okt 2006 ob 18:03

Prepisano iz RUO:
6.1.3 Izvedba
Telekom Slovenije izvede prevezavo z ranžirno parico med vertikalno in horizontalno letvico in prevezave v omrežnih priključnih točkah. Delo ne vsebuje internet inštalacije in inštalacijskega kabla med horizontalno letvico in opremo operaterja. Telekom Slovenije bo izvedel naročilo v roku sedmih (7) delovnih dni od prejema popolnega naročila. Telekom Slovenije sme iz razlogov višje sile podaljšati, o čemer je dolžan po nastanku razlogov nemudoma obvestiti operaterja.


Operater ob naročilu navede datum izvedbe priklopa, ki ga predhodno uskladi s končnim uporabnikom. Rok za izvedbo prične teči od datuma prejete popolne vloge. Datum izvedbe je lahko najmanj dva (2) delovna dneva od prejema popolne vloge in največ sedem (7) delovnih dni od prejema popolne vloge. Telekom Slovenije preko spletnega mesta (spletni portal za operaterje) operaterja obvesti o uri vključitve in s tem potrdi dogovorjeni termin. Operater preko spletnega mesta potrdi predlagano uro izvedbe oz. v kolikor se s predlogom ne strinja predlaga nov termin. ki vsebuje vsaj tri predloge datumov in ur izvedbe. Telekom Slovenije bo potrdil enega od predlaganih terminov.

Telekom bo ravnal s skrbnostjo dobrega gospodarja, da uporaba storitve ne bo onemogočena za več kot tri (3) ure.
Nimda pa tip na Telekomu ni bil študent ampak malo več :cry:
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

Antrax
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 8. Maj 2006 ob 23:56
T-2: Še nimam
Paket: Telemach 6/1+3xDTV(1xHD)+tel
Kraj: Lenart
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Antrax » 15. Okt 2006 ob 21:00

Komaj čakam na ta teden saj v torek preteče 15 delovnih dni od kar je t2 dal predlog za priklop na telekom! Tak, da upam da bom v sredo že v novem omrežju :)
Slika <- Čakal sem 47 dni!
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 15. Okt 2006 ob 21:02

Jutri mi boš nedvomno napisal svojo številko priključka, da grem pogledat kako in kdaj, a je tko? :)
Optika 100/10

Odgovori