Nova programska shema XL HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
iaasm
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 2. Sep 2007 ob 11:19
T-2: Že imam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a iaasm » 1. Maj 2013 ob 13:50

Tudi M shemo so oklestili za BBC World, TV Polonia, Extreme Sports, ki so sicer še vedno našteti v programski shemi na uradni strani. Tudi Kino je bil mišljen za M shemo, saj so ga v shemo M najprej dodali, 2 dni nazaj pa vrgli ven.

FC Bayern
Faca
Prispevkov: 114
Pridružen: 10. Jun 2007 ob 00:09
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL T3 + telefon
Kraj: Celje

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a FC Bayern » 1. Maj 2013 ob 18:21

matjaz1 napisal/-a:do oktobra imam vezavo nato pa iskanje boljšega ponudnika, žal. Iz podjetja, kjer so nekaj dali na naročnike ste postali navadna ciganarija in to lažniva.
Mislim da ta trditev čedalje bolj drži

optikat2
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 7. Feb 2013 ob 17:45
T-2: Že imam
Paket: t4 mega

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a optikat2 » 1. Maj 2013 ob 18:29

Prosim pišite na fb,je javnost bolje obveščena!

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 18:57

Se strinjam! Zastonj je tu nekaj jokat ,ker še tisti ki delajo tu se jim pošteno hebe za vse te pritozbe in jokanja.

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Jaka » 1. Maj 2013 ob 19:04

Ali ima še kdo težavo z novo programsko shemo xl hd? Da določeni programi ne delujejo.

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 19:06

Je Romana ze napisala na FB, da se zaradi ureditve XL sheme pojavljajo tezave danes. Tudi tiste programe (NG WILD,MTV ROCK IN DANCE,GINX in ostale) bodo nazaj odprli. Napaka pač!

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Jaka » 1. Maj 2013 ob 19:10

Upam, da se bo čim prej uredilo.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Maj 2013 ob 20:15

Krištof, Animal HD in Discovery HD zaenkrat še ne bosta vključena v XL shemo. Lp, Romana


Cel mesec je bila rekalama, da ta dva kanala bosta v XL shemi ko jo človek naroči pa dobi tak odgovor. Tole je za moje pojme kraja.
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 20:25

Kitl tale odgovor si skopiraj.V kolikor ti posljejo drug mesec račun za popolno xl shemo, brez kakega popusta se lepo izgovori tudi ti kot oni da ni delovala popolna XL shema in da zavracas račun.V primeru komplikacij se obrni s tem kopiranim obvestilom na primerno institucijo, ki obravnava natege oziroma zavajanja potrosnikov. Inštitucija sama sproži postopek proti podjetju. Tako je enkrat nekdo naredil pri amisu in dobil popravljeno poloznico za celih 6 €, kar pa vseeno je nekaj. V kolikor nebi znizali poloznice jim je grozila baje kazen 2000 €! Pa naj jih izsolajo kazni če že delajo šlamparsko!! :nevem:

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a cslesce » 1. Maj 2013 ob 20:36

kitl napisal/-a:Krištof, Animal HD in Discovery HD zaenkrat še ne bosta vključena v XL shemo. Lp, Romana


Cel mesec je bila rekalama, da ta dva kanala bosta v XL shemi ko jo človek naroči pa dobi tak odgovor. Tole je za moje pojme kraja.
imaš printscreen dokazov? -> prijava.
Slika

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 1. Maj 2013 ob 20:38

Ginx Tv je nazaj viden v L shemi
Slika

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 20:41

Evo fantje dokoncno razocaranje! Romana si je premislila! Kaj pa sedaj? Da smo ostali brez NG Wilda???Ta program imajo ppovsod drugod v normalni shemi edino T2 mora nekaj izstopat a ne!!!!!! :grr: :grr:

U rit naj si gredo vsi skupaj! NG Wild je slabo gledan program al kaj?? Naj mi dokazejo to! Zdaj ji bom napisal nazaj naj mi prosim poda kontakt od odgovorne osebe, ki je določila , da mora NG Wild v XL!

T-2 d.o.o. Tadej, želeli bi vam sporočiti, da bodo TV programi NGC Wild, TV Polonia in Extreme Sports bodo od danes dosegljivi v XL shemi. Ostali programi ostanejo v L shemi. Lp, Romana
Like · Reply · about an hour ago

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8494
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Maj 2013 ob 20:44

Sprot si izmišljujejo in krojijo sheme. Tole je res nateg stoletja. Pa da ne omenim, da mi Sporklub vrti krogec v prazno in ligo prvakov bom lahko gledal kje? Na Siol-u hvala bogu.
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 20:53

Evo še odgovor Romane zakaj so dali Oto program v shemo XL. Ona je odgovorila nekomu, da je tak pogoj za ta program, da se uvrsti v XL shemo. Na direktno vprašanje kdo je postavil tak pogoj oz ali je za to kriv pro plus je odgovorila:

T-2 d.o.o. Tadej, ni pogojeno s strani ponudnika. Odločitev je bila seveda naša. Je pa odločitev pogojena v skladu s ponudbo, ki smo jo prejeli. Lp, Romana

Torej tu ni izsiljeval PRO PLUS ampak je T2 dal pogoj PRO PLUSU , da bo njihov program vzel v ponudbo ampak samo v primeru, če ga lahko T2 da v XL shemo!!!

Bravo Romana svaka ti čast....pravkar si priznala, da zna tudi T2 izsiljevati egoistično! Zato pa tudi po moje ni programa SK Prime, ker je T2 tisti , ki izsiljuje in igra umazano in ne vodstvo Sportkluba kot se je to predpostavljalo tu!!

Odlična politika T2! Kmalu ne bomo vec ponosni, da imamo T2 ampak nas bo sram!

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2768
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Jaka » 1. Maj 2013 ob 20:56

Jaz sem jih danes popoldne klical in opisal težavo s programi. Nekaj je potem spreminjal in so se programi vrnili. Trenutno mi ne delujejo določeni hd programi. Mi je pa to zanimivo da imam na stb vmesniku označeno, da sem naročen na xl hd in na l shemo. Sem 100% prepričan, če bi se prijavil še na T-2 HD paket bi začeli delovati še drugi HD programi.

Zaklenjeno