Nova programska shema XL HD

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Maj 2013 ob 20:56

OTO me ne moti, ker je bilo že od prvega dne belo na črnem, da gre v XL. Ne mi pa nekaj obljubljat pol pa ko je treba dati hitro spreminjat. A vam SK dela?
Slika


Lp, Kitl

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 21:02

Kitl na vlc dela SK!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 1. Maj 2013 ob 21:03

No še tole preberte iz FB-ja. Pa če je tole res pol je pa tole noro

Bogomil Poharec
Danes sem klical Info službo za prijavo napak v Shemi XL HD,se pravi ker se je vrtel krogec in mi je prijazen možakar napako odpravil.Sem ga pa še malo povprašal zakaj še ni v tej programski shemi programov:Adult TV,Hustler HD,Fashion One,BBC Entertainment in Travel Channel Explorer HD,pa sem dobil presenetljiv odgovor,da teh programov sploh ne bo v programski shemi,ker so jih pomotoma oglaševali.Zelo čuden nateg,ki je trajal en mesec.
Slika


Lp, Kitl

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2771
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a Jaka » 1. Maj 2013 ob 21:06

Jaz sem tudi klical. Problem so delno rešili. Za HD programe, ki niso delovali. Me pa bodo poklicali.

Mi je pa to zanimivo da imam na stb vmesniku označeno, da sem naročen na xl hd in na l shemo. Sem 100% prepričan, če bi se prijavil še na T-2 HD paket bi začeli delovati še drugi HD programi.
Zadnjič spremenil Jaka, dne 1. Maj 2013 ob 21:22, skupaj popravljeno 2 krat.

perplexer007

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 1. Maj 2013 ob 21:09

kitl napisal/-a:No še tole preberte iz FB-ja. Pa če je tole res pol je pa tole noro

Bogomil Poharec
Danes sem klical Info službo za prijavo napak v Shemi XL HD,se pravi ker se je vrtel krogec in mi je prijazen možakar napako odpravil.Sem ga pa še malo povprašal zakaj še ni v tej programski shemi programov:Adult TV,Hustler HD,Fashion One,BBC Entertainment in Travel Channel Explorer HD,pa sem dobil presenetljiv odgovor,da teh programov sploh ne bo v programski shemi,ker so jih pomotoma oglaševali.Zelo čuden nateg,ki je trajal en mesec.

Hahaha pa to ni res ej...človek ne ve ali se če smejat ali zjokat! Kakšne mučke se oni igrajo z nami ej....če je to res potem upam, na kako kazen , ki naj bo zasoljena fajn!!!

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9181
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Maj 2013 ob 23:28

perplexer007 , umiri se malo prosim....

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a jst1 » 1. Maj 2013 ob 23:38

Jaz sem tudi jezn, ne samo Perplexer. Oglaševali,da bi čim več ljudi nategnili in jih privabli. Potem se zgovarjali na težave v promo obdobju. In s 1.majem nam vzamejo v L shemi še to kar smo imel dobrega in še bodo razredčili. Zbežite čim dlje od t2 in bog ne dej se vezat!!! Na to pri t2 računajo. Skratka nateg, ki mu v telekomunikaciji ni para.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Maj 2013 ob 00:00

Problem je v tem, kdor se je naročil na XL shemo mu ne deluje več kot 60% kanalov. Vrtenje krogca v nedogled. Kanali delujejo samo v TS načinu. Da bi klical help desk in mi bi priklapljali zraven še L shemo mi niti na pamet ne pride, ker vem, da bo potem problem pri obračunu. Takrat se ne bo noben spomnil, da kaj ni deloalo in bodo računal obe naročeni shemi.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a jst1 » 2. Maj 2013 ob 00:17

Hočeš reči, da to da so v L shemi izklopili nenapovedano par dobrih programov.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Maj 2013 ob 00:31

perplexer007 napisal/-a:Evo še odgovor Romane zakaj so dali Oto program v shemo XL. Ona je odgovorila nekomu, da je tak pogoj za ta program, da se uvrsti v XL shemo. Na direktno vprašanje kdo je postavil tak pogoj oz ali je za to kriv pro plus je odgovorila:

T-2 d.o.o. Tadej, ni pogojeno s strani ponudnika. Odločitev je bila seveda naša. Je pa odločitev pogojena v skladu s ponudbo, ki smo jo prejeli. Lp, Romana

Torej tu ni izsiljeval PRO PLUS ampak je T2 dal pogoj PRO PLUSU , da bo njihov program vzel v ponudbo ampak samo v primeru, če ga lahko T2 da v XL shemo!!!

Bravo Romana svaka ti čast....pravkar si priznala, da zna tudi T2 izsiljevati egoistično! Zato pa tudi po moje ni programa SK Prime, ker je T2 tisti , ki izsiljuje in igra umazano in ne vodstvo Sportkluba kot se je to predpostavljalo tu!!

Odlična politika T2! Kmalu ne bomo vec ponosni, da imamo T2 ampak nas bo sram!
po

Zopet bereš med vrsticami. Tako kot tebi paše. Valda ne pogojuje PRO Plus kam bodo vtaknili OTO ampak je cena važna kakršno zahteva PRO Plus od T2 potem pa T2 uvrsti kanal v tisto shemo s katero pokrije ta strošek.Tako, da se je tukaj Romani zareklo jaz ne vidim tega. Ker to, da bi PRO Plus pogojeval se vidi že pri Telemachu in Amisu, da ne pogojuje. Telemach ima vse tri kanale v osnovni shemi Amis pa Kino v tadragi shemi. Pač vsak operater preračuna kaj se mu bolj izplača.
Slika


Lp, Kitl

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2340
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a webmaher » 2. Maj 2013 ob 00:39

no če bi se ta večji ponudniki dogovorili bi jim POPovci morali plačati za vse svoje programe...a ker se jim "sladko sniva in živijo dobro od ožemanja nas raje bogaboječe" bo to tako in nič drugače :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a kitl » 2. Maj 2013 ob 00:42

To je pa druga zgodba. Sam očitno je tale OTO vroča roba za tiste, ki imamo doma mularijo. Pri nas smo samo zaradi tega na XL shemi tako kot smo bili začasa timeshifta redni naročniki porpadlega PNS.
Slika


Lp, Kitl

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2340
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a webmaher » 2. Maj 2013 ob 00:53

ja ta OTO je bil zadetek u polno in raja zdaj, ko je paket POP NON Stop neslavno propadel to plačuje na malce drugačen način... mi pa veliko znancev, ki ima mularijo pravi, da le ta obvlada angleško u nulo samo zaradi gledanja Cartoona, Boomeranga, Disneya ...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

optikat2
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 7. Feb 2013 ob 17:45
T-2: Že imam
Paket: t4 mega

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a optikat2 » 2. Maj 2013 ob 07:41

kaj,če se zmenimo za kolektivni odstop od t-2 tisti seveda,ki smo brez vezave?

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Nova programska shema XL HD

Odgovor Napisal/-a cslesce » 2. Maj 2013 ob 08:33

če so možnosti in opcije, zakaj pa ne :)
Slika

Zaklenjeno