Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
janbuc
Uporabnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 27. Sep 2007 ob 17:20
T-2: Že imam
Paket: Osnovna programska shema
Kraj: Šmartno pri Litiji

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a janbuc » 17. Avg 2012 ob 13:41

janbuc napisal/-a:
klaudi777 napisal/-a: Moje mnenje je,da ima Sportklub dovolj programskega prostora na svojih starih dveh programim-SK in SK+..ter,da gre za golo izsiljevanje,sploh na škodo nas ljubiteljev športa!
poglej si spisek lig:

- Liga Prvakov
- Liga Evropa
- Premier League
- Championship
- La Liga
- Segunda Division
- nizozemska liga
- portugalska liga
- belgijska liga
- argentinska liga
- škotska liga
- avtrijska liga
- švicarska liga
- danska liga
- ukrajinska liga
- ruska liga
- FA Cup
- TIM Cup

Pa še tukaj so tenis, Evroliga, speedway.. itd. Pa še kaj bi se našlo. Za toliko športnega programa na ŠK ni dovolj programskega prostora za stalni SK in SK+. Sej imajo na Telemachu tudi še SK2, 3, 4 in 5.
Seveda sem pozabil še ligo EBEL...
DownTaker napisal/-a:Vsi vemo da se izsiljuje...
Zaradi 6 tekem na teden pa se ne splača imet dodatnega programa.

Ja poleti je res 6 tekem na teden.... zdaj ki ob takem izboru lig (začenja se nogometna sezona) ne bo 6 tekem na teden, ampak vsaj na teh 3 programih 3-4 na dan.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 17. Avg 2012 ob 14:38

Od kje vam toliko časa vse to gledat :shock:
Slika


Lp, Kitl

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 17. Avg 2012 ob 15:06

Večino teh lig se ne gleda, to je zapolnitev prostora. Ve se katere so lige 5 in sicer španska, nemška, italijanska, angleška in francoska. Šport tv ima italijansko in francosko, SK angleško in špansko (prime, ki ga uporabniki t-2 nimamo), eurosport pa nemško. Pa še tukaj se ne spremlja vseh tekem. Ponavadi kadar je čas si izbereš eno ali dve in v miru pogledaš.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 17. Avg 2012 ob 20:05

janbuc napisal/-a: Ja poleti je res 6 tekem na teden.... zdaj ki ob takem izboru lig (začenja se nogometna sezona) ne bo 6 tekem na teden, ampak vsaj na teh 3 programih 3-4 na dan.
6 tekem na teden je mišljeno v povprečju in še to tiste bolj zanimive
Slika

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2340
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a webmaher » 17. Avg 2012 ob 21:22

kitl napisal/-a:Od kje vam toliko časa vse to gledat :shock:
Gleda se res samo TOP tekme, vse ostalo se da naenkrat :mrgreen:
Recimo Liga prvakov v torek in sredo gledaš na Dirreta Gol HD in vidiš vse gole takoj ali celo v živo...isto potem recimo italijansko ligo v nedeljo, če te pač mal bl zanima kaka tekma, kjer recimo igra Iličič ali Handanovič pač preklopiš...
imaš pa še dva kanala na Sky Italia, ki ti nenehno kažeta vse gole v vseh pomebnejših evropskih ligah... če imaš v sobi kjer to gledaš še kako tekalno stezo si pa sploh zmagal in nisi več kavčar :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

blackmack
Navdušenec
Prispevkov: 682
Pridružen: 7. Okt 2008 ob 20:14
T-2: Že imam
Paket: T4 optika

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a blackmack » 18. Avg 2012 ob 11:07

Tele 5 nazaj, in dodajte še SIXX.
Slika

sakrabolt
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 18. Sep 2011 ob 20:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a sakrabolt » 18. Avg 2012 ob 13:27

Jaz sem lepo aktiviral nazaj Sat Tv, se priključil na server in vidim praktično bilo katero tekmo in to v HD-ju. Nisem več mogel gledati SK, ki ima izredno slabo sliko. Sedaj ima spremljanje tekem dodaten čar. Pa še naših pristranskih komentatorjev ni potrebo poslušati
Zadnjič spremenil sakrabolt, dne 18. Avg 2012 ob 14:34, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 18. Avg 2012 ob 13:42

Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 18. Avg 2012 ob 18:59

ne vem sicer kako veliko naročnikov imajo, ampak ponudbo imajo pa boljšo kot ET v Celju in še nekaterih krajih... :roll:
Slika

Uporabniški avatar
bushi
Faca
Prispevkov: 103
Pridružen: 4. Okt 2007 ob 19:57
T-2: Že imam
Paket: VDSL (4/1)+TV+Telefon

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a bushi » 1. Sep 2012 ob 15:26

nemški Eurosport 2, Bundeliga Konferenz
Slika FTTH (100/10) + 6x TV + Telefon

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 2. Sep 2012 ob 11:44

DownTaker napisal/-a:ne vem sicer kako veliko naročnikov imajo, ampak ponudbo imajo pa boljšo kot ET v Celju in še nekaterih krajih... :roll:
No, no, počasi. Če z ET misliš Elektro Turnšek, čigar signal imamo tudi pri nas na Koroškem, potem se o shemi malo motiš. ET ima poleg teh naštetih, še cel kup drugih, zelo kvalitetnih programov, po moji klasifikaciji. To so poleg Fox Life še Fox Crime, Sci-Fi, BBC Entertainment, Universal Channel in Disney channel. Vsi so angleški s slovenskimi podnapisi, Razen Disneya, ki ni podnaslovljen. Takšno shemo si želim tudi na IPTV z dodatkom TS-ja. Minus pri ET je to, da ni TS-ja, minus IPTV-ja pa ta, da je programska shema za en drek. Res komaj čakam ponudnika, ki bo znal vse to združiti skupaj....
Aja, res pa je, da športnih programov ne gledam in kakšno shemo teh ima ET, ne vem, niti ne poznam kvalitete. Mogoče te ravno to moti pri ET-ju. Ampak kot pravim, jaz sem opisal stanje po mojih preferencah, ki pač športa ne zajemajo. Tisti, ki imate radi šport, pa verjamem da pogrešate še kakšen šport HD program...

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 2. Sep 2012 ob 13:53

Če je ET konkurenca TM potem bi morala biti ponudba dokaj podobna, in to v programski shemi ni.
Poglej programsko ponudbo obeh... omenjene programe ima poleg TM in Siola tudi T2, tako da nič posebnega...
Da ne omenjam TS in snemalnikov...

ET je zelo zaostal za konkurenco.
Slika

Uporabniški avatar
Bad_CRC
Faca
Prispevkov: 110
Pridružen: 23. Jul 2012 ob 21:49
T-2: Že imam
Paket: T4 20M

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Bad_CRC » 2. Sep 2012 ob 15:50

Aha, pardon, gledal sem shemo Teleinga, ki je objavljen en post višje od tvojega predzadnjega in ne sheme Telemacha. Tako da imaš kar prav. Telemach res prednjači v programski shemi, tu ni kaj za reči. Omenjenih programov, ki sem jih omenil višje, pa T2 vseeno nima. Tudi Siol nekaterih ne. T2 je pravzaprav najbolj na dnu kar se tiče programske sheme in to me res žalosti. Počasi že razmišljam o menjavi ponudnika, prav iz tega razloga, ampak na žalost TM pri nas ni dosegljiv, Siol pa po programski shemi ni konkurent ET, čeprav je še vseeno boljši kot T2. Glede na to, kaj jaz pričakujem, bi rekel, da ima T2 daleč najbolj zanič shemo, sledi Siol, ET in seveda najboljši TM, kjer vidim zelo dobro migajo na tem področju. Časovne funkcije pa so seveda spet druga stvar in so največji plus k ponudbi, kar si ga lahko operaterji domislijo. In glede na to, da ET nima časovnih funkcij, je to en dodaten ogromen minus za ET.

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 2. Sep 2012 ob 17:14

edino kar ima ET je SciFi in recimo ES2 HD, to pa niti T2 niti Siol nimata
no v glavnem veliko je kar nima T2 pa bi si želeli, in še več kaj manjka ETju da bi bil vsaj blitu recimo TMu
no da ne bom več off bom s te zaključil
Slika

nik2
Navdušenec
Prispevkov: 535
Pridružen: 12. Sep 2008 ob 13:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optika
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nik2 » 10. Sep 2012 ob 19:31

To je vse kar zaenkrat predlagam. Programi so brezplačni. TPV Kultura poljski program o kulturi http://www.onastra.si/189538/channelfin ... VP-Kultura, Montange tv francoski http://www.onastra.si/189538/channelfin ... ontagne-TV , Pro tv http://www.onastra.si/189538/channelfin ... 857-Pro-TV , bnt world http://www.onastra.si/189538/channelfin ... -BNT-World vsi so brezplačni razen enega, ki je plačljiv. Program je samo za odrasle v 3d tehniki http://www.onastra.si/189538/channelfin ... nthouse-3D

Zaklenjeno