Nova paketna ponudba + ostalo - Tako, kot mora biti.

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 377
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a darkdog » 8. Sep 2012 ob 18:43

Ali akcija "Več nas je, ceneje je!" velja še naprej? Na uradni strani tega nikjer ne zasledim

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 8. Sep 2012 ob 18:46

Mislis Mobilno ? več sim kartic ? ja, če se ne motim gre vsaka simka več -5%

darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 377
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a darkdog » 8. Sep 2012 ob 18:50

Ja mobilno sem mislil. A ni bilo sprva nekako tako: prva dodatna simka -15%, druga dodatna - 30% in tretja dodatna -50%

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 8. Sep 2012 ob 18:52

ja v starih paketih, v novih je drugače.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a roCkY » 8. Sep 2012 ob 21:02

kaj pa 2 SIM 1 cifra?

Mobitel mislim da sem nekje videl da uvaja

pri Si imam pa eno še aktivno iz starih časov
trenutno ne vem če imajo v ponudbi?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9160
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 8. Sep 2012 ob 21:19

za t-2 ni podatka o tej storitvi.

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a nemo » 9. Sep 2012 ob 08:11

Mark napisal/-a:
Dalmatinc napisal/-a:vseeno bi bilo lepo vedeti specifikacije routerja ;)
Kaj konktetno? A WiFi standard? Zaenkrat ti natančno težko kaj povem, je pa oprema že na testu :) Vsekakor boš pravočasno obveščen. Cilja se na 802.11bgn, kaj več pa ko bo uradno. Glej še 1x prejšnji post.
Po moje lahko tukaj že odpremo temo "Zakaj mi wifi ne dela?", ker se zelo bojim, da bo tole katastrofa. Ponujate pakete z opremo, ki jo šele testirate!?! A se niste nič naučili iz težav z roamingom po uvedbi mobilne telefonije, pa težav s prvimi hd stb, pa težav z motorolo 1910, ki do konca ni znala pravilno nastavit razmerja na hd programih ...
:jao:
Plačaš 100, dobiš 90.

Dalmatinc
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 31. Avg 2006 ob 15:38
T-2: Že imam
Paket: PRD - Brezčasni paket + 1 HDTV
Kraj: Ljubljana Center

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a Dalmatinc » 9. Sep 2012 ob 11:01

Pa ne moreš ponujat paketa z wifi, ki ga stranka kupi in ji obljubititi - router pa dobite, ko ga dobite (no očitno lahko :P), ampak fantje, dejte no ;)

A veš kaj me pri routerju zanima:
- število žičnih izhodov
- ali ima USB vhod (za printer, disk)
- standard
- kolkiko brezžičnih naprav istočasno podpira
- kakšen ima doseg WI-FI.ja (izredno pomembno)

....... itd ;)

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1488
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a Skorc » 9. Sep 2012 ob 11:37

Odgovorni v marketingu T-2 so padli na celi črti. Menim, da je z neizpolnjevanjem obljube "Tako, kot mora biti" narejeno več škode kot koristi. Le kdaj bodo "Paketi, kot morajo biti" paketi, kot morajo biti? Gre seveda za retorično vprašanje.
Osebno ne verajamem (to je pač moj problem, če ne verjamem), da je odziv odjemalcev velik in (pomanjkljiva) novost sprejeta z navdušenjem. Lahko pa, da se prekleto motim in se folk z velikim veseljem spušča v nakup "mačka v žaklju", katerega bo dobil čez X dni. Večina naj bi bila novih odjemalcev - sodeč po izjavah, da so stari paketi cenovno ugodnejši. OK, stvar odločitve posameznika, glede na potrebe, želje ter pripravljenoti žrtvovati X denarnih enot za Y storitev.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3148
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a Mark » 9. Sep 2012 ob 13:22

Kakšen maček v žaklju? Saj je natančno napisano kaj novi paket vsebujejo. Če pa misliš WiFi, pa osnovno delovanje bo zagotovljeno, morda še kak feature. Če pa si kak zahteven uporabnik in ti "klasičen WiFi" ne zadošča pa sem prepričan, da že imaš vrsto let svoj router s kakšnim custom FW in nastavljenega po lastnih potrebah. Ne samo pljuvat :namrec:

Paketi vključujejo skoraj vse in so sestavljeni po najnovejših smernicah, da se omogoči udobno uporabo T-2 storitev novim in tudi nekaterim obstoječim strankam.

Dalmatinc
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 31. Avg 2006 ob 15:38
T-2: Že imam
Paket: PRD - Brezčasni paket + 1 HDTV
Kraj: Ljubljana Center

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a Dalmatinc » 9. Sep 2012 ob 13:51

Glej, če je to na me letelo (delno) - ne pljuvam, pohvalno je, da migate :car: , vendar ali imam prav, da bi bilo lepo vedeti KAJ dobimo in predvsem KDAJ ;)

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2091
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a NoName » 9. Sep 2012 ob 15:29

Kar se tiče wifi opreme - bo slednja v najemu pri stranki in ne bo last stranke. Naj vas pa potolažim, da bo čisto soliden wifi router, ki bo imel možnost nastavljanja šifriranja, gesla, port forwardinga (virtual server) in podobnih stvari. Več po oglasih :)
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Dalmatinc
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 31. Avg 2006 ob 15:38
T-2: Že imam
Paket: PRD - Brezčasni paket + 1 HDTV
Kraj: Ljubljana Center

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a Dalmatinc » 9. Sep 2012 ob 15:56

superca, kdaj bo na voljo - okvirno?

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1488
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a Skorc » 9. Sep 2012 ob 18:40

Mark napisal/-a:Kakšen maček v žaklju? Saj je natančno napisano kaj novi paket vsebujejo. Če pa misliš WiFi, pa osnovno delovanje bo zagotovljeno, morda še kak feature. Če pa si kak zahteven uporabnik in ti "klasičen WiFi" ne zadošča pa sem prepričan, da že imaš vrsto let svoj router s kakšnim custom FW in nastavljenega po lastnih potrebah. Ne samo pljuvat :namrec:

Paketi vključujejo skoraj vse in so sestavljeni po najnovejših smernicah, da se omogoči udobno uporabo T-2 storitev novim in tudi nekaterim obstoječim strankam.
Žal mi je, da si moj prispevek razumel kot napad in pljuvanje. To še zdaleč ni bil moj namen. Ponovil bom kar sem zapisal pred dnevi (glej par strani nazaj) - po mojem mnenju ne bi bilo nič narobe, če bi T-2 najavil prihod novih paketov, ki vsebujeo ABC in bo cena XYZ, paketi bodo na voljo od DD.MM.LL dalje. Kar je pa dejansko naredil, oglaševanje na veliko in pri tem prodaja "nepopolno vsebino paketov", je po moje zgrešena poteza in posledično povzročena poslovna škoda. Nenazadnje večina novih paketov vsebuje WiFi. Ja, maček v žaklju je WiFi. Popravi me, če se motim, nikjer v oglasih oziroma opisih vsebine paketov nisem zasledil, da je objavljeno pojasnilo glede WiFi (jumbo plakati ali na spletnih straneh T-2). Pri tem ni pomembna zahtevnost in pričakovanje odjemalca (priznam, osebno sem pričakoval napredno napravo - pred meseci neuradno napovedana novica glede WiFi, o paketih takrat ni bilo govora). Dejstvo je, ponavljam se, T-2 skuša (nehote) prodajati mačka v žaklju. In še enkrat, marketing T-2 je padel na celi črti. Tako se ne pridobiva zaupanje odjemalcev. To je le moje mnenje.
Kar se pa tiče vas, tehničnega osebja, pa že veliko krat ponovljeno, kapo dol.
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Dalmatinc
Model
Prispevkov: 202
Pridružen: 31. Avg 2006 ob 15:38
T-2: Že imam
Paket: PRD - Brezčasni paket + 1 HDTV
Kraj: Ljubljana Center

Re: Nova paketna ponudba - Tako, kot mora biti

Odgovor Napisal/-a Dalmatinc » 9. Sep 2012 ob 20:13

pa sej tehnikov nikoli ni noben pluval. Pomoje majo celo od vodstva prepoved povedati za kakšne naprave gre ...

Odgovori