Predlogi za TV programe

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 19. Feb 2013 ob 19:22

najbolj žalostno je da imamo še vedno dost programov, ki so slovenski ali pa so prirejeni za slovenski trg (podnapisi) pa jih ne moremo gledat in so povečini vsi (dovolj) kvalitetni
mislim da bi mogla bit prioriteta vseh ponudnikov, da v svoje sheme uvrsti vse te programe
naj bi imeli prednost pred ostalimi, ki so tujejezični, niso za zamejce in nimajo podnapisov

pa naj kdo reče da je malo teh programov...
Slika

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nemo » 19. Feb 2013 ob 20:41

perplexer007 napisal/-a:Logično je razmišljati in pričakovati, da se v podjetju, ki ponuja IPTV , programska shema redno posodablja- jaz in večina uporabnikov mislim, da bi bili zelo zadovoljni, če bi se shema posodobila s kakimi petimi zanimivimi normalnimi,dobrimi programi vsaj 2x letno( 3 v prvem polletju in 2 okoli božiča oziroma vice versa).

Vem, da se bo javil sedaj tu kdo iz T2 in rekel da živim-o v sanjah ampak tako pač dejansko je in bi moralo bit!

Zaenkrat v Sloveniji se trudi to čimbolj izpolnjevat samo Telemach, ki močno prednjači v dodajanju novih programov-kvalitetnih seveda.
Prav, če tako misliš. Ampak a te kdo drži za vrat in sili, da ostaneš pri t2? Raje kot da butaš z glavo v zid, zamenjaj ponudnika. Bodo na t2 bolj jasno razumeli, da si nezadovoljen.
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3980
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a KoMar » 19. Feb 2013 ob 20:50

Če je pa tako fino težit po forumu in bit užaljen potem...

perplexer007

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a perplexer007 » 19. Feb 2013 ob 21:55

nemo napisal/-a:
perplexer007 napisal/-a:Logično je razmišljati in pričakovati, da se v podjetju, ki ponuja IPTV , programska shema redno posodablja- jaz in večina uporabnikov mislim, da bi bili zelo zadovoljni, če bi se shema posodobila s kakimi petimi zanimivimi normalnimi,dobrimi programi vsaj 2x letno( 3 v prvem polletju in 2 okoli božiča oziroma vice versa).

Vem, da se bo javil sedaj tu kdo iz T2 in rekel da živim-o v sanjah ampak tako pač dejansko je in bi moralo bit!

Zaenkrat v Sloveniji se trudi to čimbolj izpolnjevat samo Telemach, ki močno prednjači v dodajanju novih programov-kvalitetnih seveda.
Prav, če tako misliš. Ampak a te kdo drži za vrat in sili, da ostaneš pri t2? Raje kot da butaš z glavo v zid, zamenjaj ponudnika. Bodo na t2 bolj jasno razumeli, da si nezadovoljen.

Nemo ni problem iti nekam drugam, fora je v temu, da sem z ostalimi storitvami zelo zadovoljen pri t2, internet ga seka, imam paket 20/2 pa mi vleče dol 24 in gor 2,5.....tega ne dozivis povsod.

Tudi s tv sem zelo zadovoljen, predvsem s sliko in casovnim zamikom ker ga imam dobesedno na vsakem kanalu.

Problem je edino v tem, da se premalo naredi na področju programske sheme. Leta nazaj dokler sem bil na amisu se je kar dostkrat slisalo,prebralo kako T2 dodaja nove programe itd itd, zdaj pa drzi tista znana: piši kući propalo!

Pa ne krivit zdaj krizo za to, kriza je prizadela vse,ampak vseeno nekateri dodajajo novitete redno! T 2 pa doživlja same neuspehe in klofute ene za drugimi. Zdaj so nazadnje še zgubili 130 milijonski odškodninski zahtevek proti telekomu, same slabe stvari torej.

Poleg tega še ljudje množično bemtijo zaradi stvari okoli programske sheme, ker se odgovorni (Romana) na Fb strani delajo norca iz naročnikov itd itd itd

Skratka res je zgleda kot nekateri pravijo najbolje imeti svojo sat anteno doma in si sam svoj gospodar neba, gledaš kar želiš, kadarkoli zelis in povrhu še "zastonj".

Najde se celo kaksen dobrosrcen monter Total tv, ki je znancu poleg normalne montaže total tv paketa namontiral zastonj še multiholder za 16 satelitov in človek sedaj uziva na veliko!



ps: Komar ne provociraj, ker jih bos dobil na rit! :namrec: :D

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 19. Feb 2013 ob 23:34

Joj sem na hitro prebral pa sem misli, da si napisal V RIT :owned:
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 25. Feb 2013 ob 10:50

govori se... v petek pa novi programi... :mrgreen:
Slika

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4646
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a atepej » 25. Feb 2013 ob 12:35

kitl napisal/-a:Joj sem na hitro prebral pa sem misli, da si napisal V RIT :owned:
zdej vidite zakaj se vsaka druga tema v kateri se javi kitl zaklene, za tašne stvari obstaja ena lepa funkcija, ki se ji reče ZASEBNA SPOROČILA :hudicek:
Slika

nik2
Navdušenec
Prispevkov: 535
Pridružen: 12. Sep 2008 ob 13:57
T-2: Že imam
Paket: 10/10 optika
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nik2 » 25. Feb 2013 ob 17:32

http://ctc-tv.md/index.html
DownTaker napisal/-a:govori se... v petek pa novi programi... :mrgreen:
upan da bo to uresničilo. Želim si kakšen progrm iz držav Romunija Ukrajina Latvija.

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a jst1 » 25. Feb 2013 ob 17:59

nik2 napisal/-a:http://ctc-tv.md/index.html
DownTaker napisal/-a:govori se... v petek pa novi programi... :mrgreen:
upan da bo to uresničilo. Želim si kakšen progrm iz držav Romunija Ukrajina Latvija.

Hudo...mrbit bomo lahko prenose iz drzavnih zborov gledali...

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 25. Feb 2013 ob 22:10

bom kratek da ne bom off
eni se ne zavedate da se t2 zaveda za svoj programski manjko, in slej ko prej bo moral kaj naredit za to, če ne bo začel zgubljat naročnike...

in zakaj sem napisal tisto za 1.3.13, zato ker je nekdo napisal na forumu da je izvedel od osebja T2 da bodo spremembe
o tem kakšne pa bomo videl...
Slika

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a jst1 » 25. Feb 2013 ob 22:38

Saj to je ze 1000krat bilo na tem forumu napisano. Ni fora v tem da je manjko v shemi ampak v odnosu do nas narocnikov. Podajanje informacij s pridihom arogance, nategovanje uporabnikov v smislu: kmalu bo, samo ne vemo se datuma. Ta kmalu je ze pol leta in vec.

Skorc
Legenda
Prispevkov: 1490
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 11:12
T-2: Že imam
Paket: Malo mešano
Kraj: Pince

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Skorc » 25. Feb 2013 ob 22:46

Kanček korektnosti ne bi bilo odveč. To kar izvemo na tem forumu (napovedi z veliko verjetnosti) še zdaleč ni obvezujoče za družbo T-2. Čisto nekaj drugega pa je, če pride info oziroma napoved iz uradnih virov (spletna stran, reklamno gradivo, izjava predstavnika družbe v medijih, ....).
Lep pozdrav,
Škorc

Slika

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a jst1 » 26. Feb 2013 ob 06:24

Skorc sej na to sm mislu. Na T2 uradne kanale sporocanja. Na forumu je bilo 1000krat napisano da ni problem samo b shemi ampak u T2-jevem odnosu.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8509
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 26. Feb 2013 ob 17:25

Kar sanjajte, da bo v petek kaj drugače. Bo potrebno počakati vsaj še dva meseca, da bo kaj sprememb.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
jst1
Nergač
Prispevkov: 805
Pridružen: 10. Sep 2012 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: T3 TERA

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a jst1 » 27. Feb 2013 ob 06:17

Saj mogoce bo v petek, vprasanje pa kateri petek:evil:

Zaklenjeno