[Imam] Brezčasni baker+IPtelefon

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: [Imam] Brezčasni baker+IPtelefon

Odgovor Napisal/-a kekoke » 2. Nov 2011 ob 11:22

Očitno sem vprašanje narobe zastavil.

Torej mogoče kdo ve ali se centrala seli toliko bližje, da bom lahko sedaj naročil HD TV, na helpdesku mi ne znajo povedat.

ja nč. pol bom pa jutr ob štirih zjutri po gameljnah iskal T-2 kombije
Slika

WEB100 Enabled Statistics:
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
checking for firewalls . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client-to-server [C2S]) . . . . . 525.0kb/s
running 10s inbound test (server-to-client [S2C]) . . . . . . 7.63Mb/s

Odprto imam 8/1, tako da po uploadu se bo verjetno vidlo, kaj so naredili. Ko sem zrihtal napeljavo tako kot je sedaj (2 leti nazaj) je bil upload okoli 750kb/s, sedaj pada konstantno v večjih in manjših korakih z raznimi posodobitvami in optimizacijami. Download upam da ne bo padu pod 8 (sedaj naj bi bil okol 10)
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: [Imam] Brezčasni baker+IPtelefon

Odgovor Napisal/-a kekoke » 3. Nov 2011 ob 08:11

očitno so se selili v sosednjo stavbo, TV ne kocka nič bolj, za HD pa tud ne bo ;)

Slika

WEB100 Enabled Statistics:
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
checking for firewalls . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client-to-server [C2S]) . . . . . 445.0kb/s
running 10s inbound test (server-to-client [S2C]) . . . . . . 7.64Mb/s
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: [Imam] Brezčasni baker+IPtelefon

Odgovor Napisal/-a kekoke » 24. Jan 2012 ob 11:53

kekoke napisal/-a:T-2 mobilno gostovanje
Sranje (vsaj z mojim telefonom)
do sedaj na hrvaškem in v italiji nisem opazil nobenih težav, ker nisem izklapljal telefona. Tokrat sem šel prvič na t-2 roaming za čez noč in mam navado ugašat telefon ponoč. Napaka. Zjutraj prižgem, preden dobim opreraterja pa Refreshing SIM data in zmrzne na belem ekranu, please wait, telefon ne zmzne čist, v zgornji vrstici se vid da se dogaja, kar ukažeš s tipkovnico, samo ekran je bel in please wait. Naslednji zagon celotne naprave (samsung sgh i600) -isto, in tako naprej, dokler enkrat ne dobi operaterja in zgleda da dela normalno, če pa nisem kmalu ročno prestavil na roaming 2 pa se je lahko zgodba ponovila. Skratka vsako jutro sem zaganjal zadevo tudi po 10 krat ( v povprečju 3x), vsakič sem zgubu seznam zadnjih klicov (ob ubičajnem ugašanju in prižiganju na zgine), včasih se je isti ekran (refresing SIM data v zg. vrstici in please wait v polju) prižgal tudi sredi dneva in zginu čez par sekund. Zaprn če uporabljaš zadevo za navigacijo.
Torej t-2 roaming deluje normalno sam z nokiami al kako?
Tale zadeva z "Refreshing SIM data" je dosegla nov vrhunec. Tokrat niso zginile le zadnje klicane številke, tokrat so zginile vse številke shranjene na SIM kartici (cel imenik). Vsi kontakti so sicer še v imeniku, samo noben nima številke :grrpc: . Tale roaming s t-2 aplikacijo r1, r2 očitno še ne dela. Sicer še upam, da se bodo številke tako čudežno prikazale, kot so izginile, ker si sploh ne predstavljam kako bom vesel, ko se bom zavedel da ne morem nobenega poklicat.

Pa še mim grede tistim, ki mislijo da dela npr v Italiji T-2 samo z roaming 2, lepo je cel dan delal telefon na roaming 1 v večih gostovanjih. Težave se pojavijo, ko prižgem telefon v tujini in ne nela ne v roaming 1 ali 2 in ga zaganjam po petkrat, da odmrzne tist bel ekran in loh preklopim v roaming 2
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori