((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Tukaj notri so teme, ki so odslužile svojemu namenu
Zaklenjeno
dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a dule17 » 18. Dec 2009 ob 11:21

če opravljaš dejavnost je to takoj javni servis.

Vsakemu prostoru, kjer opravljaš kakršnokoli dejavnost, se reče javni prostor. Enako je pri storitvah. Tako da to JE javni servis.

Kakšna je politika podjetja je pa povsem stvar podjetja samega. Bolj konstrutkivno bi tekla debata, če bi se osredotočili na predloge kaj narest da bo boljš, ne pa sam razpravljat a T2 dela prov al ne. Mogoče pa še ponucajo kakšen predlog. :nevem:

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a Fry » 18. Dec 2009 ob 12:34

Od prvega kontakta s T-2 jem ugotavljam, da ima neverjetne težave v komuniciranju s svojimi uporabniki.
V bistvu se obnaša kot kaka "tajna loža".
Že to, da je vsa komunikacija z uporabniki zreducirana na eno telefonsko številko pove veliko.
Da ne govorimo o tem, da je že skoraj "mission impossible", kadar je treba uveljaviti kako reklamacijo.
In ko že misliš, da je zadeva rešena, pa ponovno naredijo isto napako .......

Na tak, blago rečeno, "čuden" odnos do uporabnikov, sem opozoril že večkrat na forumu, pa očitno se do sedaj ni nič spremenilo na bolje.
Zato ne pričakujem da se bo tudi v bodoče kaj spremenilo, ker očitno ni nobene volje in želje s strani T-2, da bi kaj spreminjali.

Do spoznanja, da je tudi komunikacija z uporabniki del storitev bo očitno še dolga pot.

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a arturo » 18. Dec 2009 ob 12:44

dule17 napisal/-a:če opravljaš dejavnost je to takoj javni servis.

Vsakemu prostoru, kjer opravljaš kakršnokoli dejavnost, se reče javni prostor. Enako je pri storitvah. Tako da to JE javni servis.

Kakšna je politika podjetja je pa povsem stvar podjetja samega. Bolj konstrutkivno bi tekla debata, če bi se osredotočili na predloge kaj narest da bo boljš, ne pa sam razpravljat a T2 dela prov al ne. Mogoče pa še ponucajo kakšen predlog. :nevem:
Zanimivo kako tvoj diskurz se spreminja a ne razumem od česa je to odvisno. Sumim pa ne od novih spoznavanj... Tvoje mnenje glede predloga v temi "Prihodnosti T-2" ni ravno v stilu "Bolj konstrutkivno bi tekla debata, če bi se osredotočili na predloge kaj narest da bo boljš.." ki, ga tukaj zagovarjaš ampak, bi rekel, ravno nasprotno in sicer" a komu kaj ne dela? jamrite ko ne bo delal."

P.S: moj namen s to opombo ni, da bi začeli debato o tem... samo se mi je zdelo zanimivo ti na to opozoriti. Bodi lepo pozdravljen!
Zadnjič spremenil arturo, dne 18. Dec 2009 ob 12:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
peroa
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 09:22
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a peroa » 18. Dec 2009 ob 12:45

@Fry
No, saj to je verjetno večini jasno, da je ta odnos do uporabnika "malce čudaški", žal.
Velja pa kot vedno, če nisi zadovoljen, "take your buisness elsewhere".

Edino takole po mojem lahko "naučiš" firmo. Je pa res, da v Sloveniji tole ne pali glih najbolje oz. podjetja izkoriščajo to slovensko iracionalno lojalnost.
Slika

Everybody lies!

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 18. Dec 2009 ob 12:51

Fry napisal/-a:Od prvega kontakta s T-2 jem ugotavljam, da ima neverjetne težave v komuniciranju s svojimi uporabniki.
V bistvu se obnaša kot kaka "tajna loža".
Že to, da je vsa komunikacija z uporabniki zreducirana na eno telefonsko številko pove veliko.
Da ne govorimo o tem, da je že skoraj "mission impossible", kadar je treba uveljaviti kako reklamacijo.
In ko že misliš, da je zadeva rešena, pa ponovno naredijo isto napako .......
Včasih so tudi želje nerealne. Kar se tiče telefonskih, če sem pravilno obveščen, naj bi se to (vsaj v delu) v kratkem spremenilo... ampak saj veste, vsak hoče direktorja :jao: in pri 100.000 naročnikih, mora bit nek filter.

Reklamacija je odobrena, kadar je upravičena. Ostalo se zavrne, logično kajne :hmm: :beri: :aa:
:rtmT2:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a kekoke » 18. Dec 2009 ob 13:58

peroa napisal/-a:@Fry


Edino takole po mojem lahko "naučiš" firmo. Je pa res, da v Sloveniji tole ne pali glih najbolje oz. podjetja izkoriščajo to slovensko iracionalno lojalnost.
Nič iracionalnega pomoje ni v Slovencih, gre za racionalni razmislek ob stanju na našem trgu, ki je spet tak kot je zaradi popolnoma racionalne ocene njegove velikosti. A boš pri ponudniku, pri katerem ti ni všeč njihova komunikacija s tabo, ali boš pa pri ponudniku, kjer ti ni nič včeš. Vsaj na DSL trgu je tako. Mene so tako telekom, tuš in amis že tako ali drugače nategnl (noben z DSL). T-2 me nateguje sicer tud že pol leta več kot sem naročnik, ampak vseen raje vidim, da me nekdo ornk nateguje, ker nima dobrega sistema komunikacije znotraj podjetja in z uporabniki, kot pa da me nekdo načrtno čist mičken nategne.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a Fry » 18. Dec 2009 ob 14:13

@Hevidi
Jutri ti pošljem na ZS "moj problem", ki ga je že Nimda reševal in je "100% rešen", reklamacija pa upoštevana......, pa očitno ni, ker se zgodba nadaljuje kot da nikoli nič ni bilo rešeno ... (nimam uporabniške številke tukaj...)

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a dule17 » 18. Dec 2009 ob 14:50

arturo napisal/-a:
dule17 napisal/-a:če opravljaš dejavnost je to takoj javni servis.

Vsakemu prostoru, kjer opravljaš kakršnokoli dejavnost, se reče javni prostor. Enako je pri storitvah. Tako da to JE javni servis.

Kakšna je politika podjetja je pa povsem stvar podjetja samega. Bolj konstrutkivno bi tekla debata, če bi se osredotočili na predloge kaj narest da bo boljš, ne pa sam razpravljat a T2 dela prov al ne. Mogoče pa še ponucajo kakšen predlog. :nevem:
Zanimivo kako tvoj diskurz se spreminja a ne razumem od česa je to odvisno. Sumim pa ne od novih spoznavanj... Tvoje mnenje glede predloga v temi "Prihodnosti T-2" ni ravno v stilu "Bolj konstrutkivno bi tekla debata, če bi se osredotočili na predloge kaj narest da bo boljš.." ki, ga tukaj zagovarjaš ampak, bi rekel, ravno nasprotno in sicer" a komu kaj ne dela? jamrite ko ne bo delal."

P.S: moj namen s to opombo ni, da bi začeli debato o tem... samo se mi je zdelo zanimivo ti na to opozoriti. Bodi lepo pozdravljen!
No in povej v čem spreminjam svoj "diskurz"? :nevem:

"a komu kaj ne dela? jamrite ko ne bo delal." se še enkrat podpišem
"Bolj konstrutkivno bi tekla debata, če bi se osredotočili na predloge kaj narest da bo boljš.." samo nadaljevanje, če te že vse mot, pol povej kaj nej PO TVOJE naredijo da bo boljš. Zarad mene ga ne rabjo dajat, podal sem samo mnenje v debati in se, za razliko od tebe, nisem spuščal na osebni nivo ampak sem komentiral splošno.

Še enkrat - kaj naj naredijo boljš v TVOJIH očeh.

Sicer pa, če sem tako zašel s poti, argumentiraj, bom vesel da bom lahko popravil svoje napake. Sam nisem opazil spremembe "diskurza"

hvala

P.S.: Nikol nisem razumel poslancev DZ, da so se obkladali med sabo namest da bi bli konstruktivni (kar sicer radi omenjajo). Zdaj jih. Vse kaže je to nacionalen šport.

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a arturo » 18. Dec 2009 ob 15:10

dule17:
moj namen s to opombo ni, da bi začeli debato o tem... samo se mi je zdelo zanimivo ti na to opozoriti. Bodi lepo pozdravljen!

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a Fry » 18. Dec 2009 ob 17:35

dule17 Napisal/-a:
"a komu kaj ne dela? jamrite ko ne bo delal." se še enkrat podpišem
Mislim da jamramo ravno glede tistega "ki ne dela" oziroma ne dela dobro. To pa je komunikacija!
Morda se tebi zdi, da to ni pomembno, pa ni tako.
Ko so težave, se tudi popolnoma banalne stvari ne morejo rešiti brez dobre komunikacije.

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a dbx » 19. Dec 2009 ob 08:50

Hypo zavarovala posojila pri T2

Banka Hypo Alpe Adria je v začetku decembra vpisala zastavno pravico na deležih mariborske družbe T2 za zavarovanje milijonskih posojil. Slednje podjetje še ni vrnilo

Banka Hypo Alpe Adria je v začetku decembra vpisala zastavno pravico na deležih mariborske družbe T2 za zavarovanje milijonskih posojil, ki jih podjetje še ni vrnilo, piše Dnevnik. Hypo banka se jepo pojasnilih Dnevnikovih virov pri zavarovanju vpisala na drugo mesto, po dostopnih podatkih pa se je za to odločila ob podaljšanju posojil.

To pomeni, da bo ob morebitnih težavah T2 poplačana šele po poplačilu Zvona Dva Holdinga, ki ima zastavno pravico na večinskem deležu T2, Nove Ljubljanske banke (NLB), ki ima zastavno pravico na okoli 25-odstotnem deležu T2, in po poplačilu Banki Celje ter Novi Kreditni banki Maribor [KBMR 11,86 +3,76%] (NKBM), ki imata zastavno pravico na manjših deležih T2.

http://www.finance.si/266773/Hypo-zavar ... ila-pri-T2
Slika

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 20. Dec 2009 ob 15:00

Fry napisal/-a:@Hevidi
Jutri ti pošljem na ZS "moj problem", ki ga je že Nimda reševal in je "100% rešen", reklamacija pa upoštevana......, pa očitno ni, ker se zgodba nadaljuje kot da nikoli nič ni bilo rešeno ... (nimam uporabniške številke tukaj...)
Že odpravljamo, maš ZS.
:rtmT2:

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a dule17 » 21. Dec 2009 ob 11:55

arturo napisal/-a:dule17:
moj namen s to opombo ni, da bi začeli debato o tem... samo se mi je zdelo zanimivo ti na to opozoriti. Bodi lepo pozdravljen!
Dober argument :plosk:

arturo
Uporabnik
Prispevkov: 48
Pridružen: 14. Dec 2009 ob 12:30
T-2: Že imam
Paket: brezčasni VDSL

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a arturo » 21. Dec 2009 ob 15:49

dule17:
:pivo:

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: ((T-2)+stečaj*(n+1))/spam

Odgovor Napisal/-a dule17 » 21. Dec 2009 ob 16:22

arturo:
:pivo:

Zaklenjeno