Ima T-2 res opazno boljšo sliko kot ostali operaterji?
Objavljeno: 27. Jun 2026 ob 17:49
Živijo!
Trenutno sem v fazi menjave operaterja in veliko poslušam o tem, kako naj bi imel T-2 med vsemi najbolj čisto sliko na TV programih (baje zaradi manjše kompresije in višjega bitrata).
Zanima me, kakšne so vaše izkušnje v praksi – predvsem tisti, ki ste preklopili iz Telekoma ali Telemacha. Se ta razlika opazi na kakšnem večjem 4K TV-ju ali so to bolj debate za tehnične navdušence? Hvala za mnenja!
Trenutno sem v fazi menjave operaterja in veliko poslušam o tem, kako naj bi imel T-2 med vsemi najbolj čisto sliko na TV programih (baje zaradi manjše kompresije in višjega bitrata).
Zanima me, kakšne so vaše izkušnje v praksi – predvsem tisti, ki ste preklopili iz Telekoma ali Telemacha. Se ta razlika opazi na kakšnem večjem 4K TV-ju ali so to bolj debate za tehnične navdušence? Hvala za mnenja!