Celje

Vse o FTTH in Gratelu
Odgovori
shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a shorto » 13. Dec 2008 ob 04:09

Preprosto počakaj da določene osebe ki so v sodnemu postopku zaprejo in bo se pričela izgradnja, mislim da vsak Celjan ve na koga je tole letelo :P.

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a Abigor » 13. Dec 2008 ob 08:23

A zdaj vas že Yankovic pumpa proti celjskemu županu :hudicek: :hudicek: :hudicek: .

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 14. Dec 2008 ob 15:29

Spet sem prebral 3 strani novih postov o optiki T2 v CE, misleč da se le kaj premika na bolje.
Potem pa preberem vse in ugotovim da sem grdo rečeno izvedel ku***. :jao:
T2 se kr mal že norce dela s svojimi odgovori. To nič ne pomaga k temu da bi kdaj imel v CE T2 optiko.
Sploh me ne gane retorika in manipuliranje, ampak konkretno ni NIČ napisanega o tem zakaj še zdaj nimamo optike T2 v CE.
Konkretnost vam manjka. A ste brez jajc al kaj? Če ste konkretno stopili na trg sodobnih komunikacij v SLO se temu primerno vedite in nadaljujte to kar ste si začrtali v začetku.
Mene res mineva počasi tole o optiki. Že od maja letos. V bloku nas je še vsaj 5 (kolker jaz vem) ki bi imeli vašo optiko. Pa če dodam še ostala blokovska naselja v moji okolici...
Mislim denar vam dobesedno beži iz rok, vi pa se lepo tu greste manipuliranje in ovinkarjenje, bravo :plosk:
Slika

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a Abigor » 14. Dec 2008 ob 15:51

Se bo kaj hitro začel v Celju špilat naslednji komad : :hudicek: :hudicek:

Don't speak to me about T-2
Don't speak to me
about T-2 FTTH
Don't speak to me about T-2
Don't speak to me it's
just a fucking lie!

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a Mark » 14. Dec 2008 ob 15:57

Malo bi se lahko umirili v tej temi in ponovno prebrali zadnjih par postov od NN. Včasih bi bolj zaleglo, če bi pritiskali na druge dobro znane organe.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Dec 2008 ob 16:48

Abigor, DownTaker: tole povem ZADNJIČ. Vlagali prošnje in moledovali so Gratelovci že od leta 2005 (dvatisočpet) pri celjskih "bandolerotih" za pravice za služnost. Pa so jih baje ovirali, zavirali, se zgovarjali, zmišljevali, zavlačevali, mutibariče špilali in svirali kyrcu. Dokler se bodo tako šli svoje igrice, boste verjetno nategnjeni le krajani. Plačevali boste več denarja za inferiorne storitve pri "njihovih prijateljčkih", ki baje prečrpavajo velike denarja iz državnega proračuna na račun gradnje "kao" optike, ki je petkrat dražja po priključku kot Gratelova (konzervativna ocena). Kdo bo to plačal prek davkov? Vprašanje je seveda retorično.

Torej: T-2 hoče že dolgo graditi optiko v Celju in okolici, tolovajriši bandolerosi pa na vse možne načine zavirajo. Podkupnine pa ne bomo talali - denar bo bolj koristno porabljen v krajih, kjer si Gratelove optike FTTH (edine prave optike) želijo ne le na besedah, ki jim nekateri tako nekritično nasedate, pač pa tudi dejansko.

Zato vam predlagam, da na naslednjih lokalnih volitvah izvolite ljudi, ki bodo delovali v dobro krajanov. :namrec:

Samo še eno grdo laž slišim, češ da T-2 želi graditi optiko povsod po Sloveniji razen v Celju - pa bom temo zaklenil. Laži ne ne bom podpiral tule, tole je splošni forum, ne pa državna lastnina v rokah nekih privatnikov. :aa:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Dec 2008 ob 17:41

tam nekje na vrhu sem sicer rekel, da ne bom več sodleoval v tej temi, vendar se ne morem zadržati.

Nimda .. v tvojem sestavku je kar nekaj "baje"-jev .. baje jih nekdo zavira.

Imam pa samo eno .. ZADNJE vprašanje. Ali bo T2, sedaj, ko so na OBČINSKIH STRANEH napisali, da Gratela nihče NE ovira, kaj storil v smeri kakšne tožbe? Laganja, zavajanja .. ker samo tako, bom res dobil občutek, da bi Gratel/T2 radi delali v Celju .. do takrat pa žal .. me s tvojimi "yurlabučami, tolovajariši, paradajzarji" in kaj jaz vem s kakšnimi izjavami še, sploh nisi prepričal .. eno samo izmikanje. Lahko tudi zakleneš.

@Downtaker: podpis :pivo:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Dec 2008 ob 17:47

Balonar, a moram tudi tebi povedati, da mi je čisto vseeno kaj so napisali v svoje cajtunge, ki jih plačujejo z vašim denarjem?
Optika 100/10

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 14. Dec 2008 ob 21:13

NN če je res kar sam trdiš, sej veš da obstajajo ustanove ki preprečujejo zaviranje konkurence.
Trenutno je v CE takole. Največ ulic ima Telekomovo optiko. Turnškova je nekje v oblakih, čeprav je kr dosti položene. Uradne ponudbe (še) ni! S T2 pa tak sami veste kako je.
Torej če povzamem je trenutno bolj ali manj Telekom monopolist pri optiki v CE.
Vam to ne pove dovolj o kaki pritožbi, tožbi,... ? Ali pa imate dovolj optike že po SLO in CE pač ni tak pomembno v tem trenutku...?

Pa še to. Tole je neuradni forum, kar že sami tako zvesto poudarjate vseskozi, in potem se niti ne upate odgovarjat na tako enostavna vprašanja kot smo jih tu postavljalo vse skozi. To da bi zaprli ta topic, samo govori o tem da slabo prenašate kritike. Pa brez zamere.
Z vašimi dosedanjimi storitvami, ki jih imam, sem zadovoljen. Želim pa si seveda več. In tako najbrž mislijo ostali Celjani.
Torej omogočite nam da uporabljamo vse tisto kar imajo že vsa večja mesta. CE noče bit izjema.
Hvala.
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Dec 2008 ob 21:17

Zakaj bi se izčrpavali v tožbah, prijavah, papirnatemu palamudenju? Če gradimo optiko v cirka 40 slovenskih krajih, kjer so nas pričakali s korektnimi zahtevami in predlogi, ni razloga, da temu tudi v Celju ne bi bilo tako. Prebivalci Celja ste na potezi. Kdaj imate lokalne volitve?
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Dec 2008 ob 21:30

dej nehi s temi volitvami no, dobr veš, da imate marsikaj v rokah pa se vam ne da riti dvignat .. nič osebnega

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a Malkec » 14. Dec 2008 ob 21:37

Balonar zdaj se pa umiri.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 14. Dec 2008 ob 21:38

Ti resno misliš, da nimamo interesa ali kaj :D
malkec chill :D

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a Balonar » 14. Dec 2008 ob 21:40

no pa takle, da zaključimo s to debato.

Verjamem, da vas več kot očitno nekdo štopa. Ampak ne morem pa verjeti, da tako velika firma kot je T2 ali pa Gratel, ne sproži določenih postopkov proti določenim inštancam, če se ve kaj in kako. Simpl .. Samo toliko ;-)

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Celje

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Dec 2008 ob 21:46

Jaz pa povem še tole: v interesu T-2 je graditi povsod po Sloveniji. To seveda velja tudi za Celje!
Optika 100/10

Odgovori