Stran 1 od 1

T2 TV in naročnina za RTV

Objavljeno: 7. Jan 2007 ob 10:00
Napisal/-a Blade
zanima me sledeče

Živimo v hiši pri tašči in imamo skupno gospodinstvo
sedaj imamo kabelsko TV "nit ne vem od koga in me nit ne zanima"
RTV naročnina se tudi že plačuje

sedej pa mene zanima če se odločim da bi zase naštimal T2 TV ali bi potem moral jaz posebej plačevati še RTVju naročnino
jaz mislim da glede na to da imamo skupno gospodinstvo NE.

ali ima kdo enako situacijo?
ker to se bi meni zdela totalna bedarija 2x RTV naročnina za eno gospodinstvo.

Objavljeno: 7. Jan 2007 ob 10:06
Napisal/-a Balonar
Če je prijavljeno skupno gospodinjstvo potem ne boš še enkrat plačeval ... celo tako, jaz sem v isti hiši s starši .. in imamo prijavljena dva gospodinjstva .. vsak v svojem štuku. Ampak elektrika je pa ena .. in zato en prispevek za RTV.
Pripsevek se plačuje na električni priklop v hiši

Objavljeno: 7. Jan 2007 ob 10:09
Napisal/-a Blade
super se prav da pol ni problema sploh
pol morm pa hitro poslat zahtevek za TV

Objavljeno: 7. Jan 2007 ob 10:58
Napisal/-a Jerry
RTV se placuje na gospodinjstvo. Ne bos dobil se ene poloznice lahko pa da te zvohajo. Mene so, (sm placeval se rtv na en XY ime) ko sm dobil T-2 TV, potem sem takrat popravil na svoj ime in je bla zadeva resena. Imas pa na tem papirju tudi spodaj opcijo, da zivis v skupnem gospodinjstvu in da ze placujes, pa napisat moras kdo placuje.(ceprav to bi lhk sami vidl po naslovu).

Edit: Pred tem sem placeval lj-kabel na uno isto ime kot rtv prispevek. Potem pa so zgleda opazili novega narocnika nek ko sem presaltal na T-2. Mogoce sem pa dobil tist od RTV slucajno lih takrat ko sem dobil T-2 TV.

Objavljeno: 7. Jan 2007 ob 22:42
Napisal/-a Blade
evo še uraden odgovor
Spoštovani!


Kot že rečeno v prejšnjem mailu: Plačati boste:

1 rtv
1 t-2
1 kabelsko!


Lepo Vas pozdravlja Petra

T-2 Služba za naročnike