Kaj pa iz kompa na amino?

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Howdee
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 06:54
T-2: Že imam
Paket: po 20 gramov naekrat LOL
Kraj: Ganjaland

Kaj pa iz kompa na amino?

Odgovor Napisal/-a Howdee » 12. Jan 2007 ob 07:06

Ola amigos! Ej, ful pišete o povezavi amino->komp, kaj pa obratna varijanta? Recimo, da bi rad tastarim naredu, da si lohk ogledajo "popolnoma legalne" - hehe - filmčke, k jih snamem iz neta kr na njihovem TVju? Sn probu najdt kak thread za to zadevo, pa vedno dobim sam razlage za obratno pot. Pa lahko ste uber tehnični, mi IT stvari ne povzročajo glavobolov LOL je pa res, da se še nisn kej dost z aminotom hecu (TV spored mi povzroča prebavne motne) . Kako bi to naredu na kompu me ne zanima ravn preveč (streamat na omejene IPje ni kaka velka frka), bolj, kaj se nastav na aminotu in če se sploh da (al je amino "zaklenjen" na določen IP range?) THX & Have Phun LOL

Uporabniški avatar
brixie11
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 10. Jul 2006 ob 13:01
T-2: Že imam
Paket: 10/2 +IPTV +Telefon
Kraj: Šoštanj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brixie11 » 12. Jan 2007 ob 07:52

Hi Howdee.

Najboljša varianta glede tega pa je TV-OUT na grafični kartici via S-VIDEO.

Ali pa če ti to kej pomaga:

http://t-2.rula.net/viewtopic.php?t=221

Lp., Andrej

Howdee
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 06:54
T-2: Že imam
Paket: po 20 gramov naekrat LOL
Kraj: Ganjaland

Odgovor Napisal/-a Howdee » 12. Jan 2007 ob 13:48

Ah ne! Nisi šteku, mene ne zanimajo PC osnove in to... Jasno, da lohk povežem moj komp na TV, to ni frke (kake 1/2 minute dela) sam če je amino že lih IP player (MPeG2 streami), zakaj za vraga ne bi meu možnosti, da mu nastavm še kak dodatn IP source? Sej delat bi moral isto, k če dodam ročno nov TV program, a ne? Pol se pa na kompu špilam IP-TV providerja hehe. Pa aminota sn kupu (ne najel) in bi moru bit unlockan, če pa ni bom pa komu v javnosti gate sneu!

mte
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 00:56
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a mte » 12. Jan 2007 ob 17:02

To je že bilo v eni temi tukaj, poišči malo. Gre lepo če iz vlcja streamaš na kak prazen kanal, recimo Parlamenternega.

AMPAK trenutno se ubadam s tem, kako podnapise dodat zraven. Za razne divxe pa to mi je jasno, da ne gre tako lepo (če ne prej hard zakodiraš v film), medtem ko pa za dvd-je se baje najde novejši firmware za aminota, ki zna to predvajat. Nisem sprobal in tudi ne bom, ker ne bi rad česa uničil, zato bi kar tu vprašal če in kako ste to naredili ostali...
hvala,
lp matej

Odgovori