Najem dodatnega STB vmesnika

Vse o T-2 IP televiziji
doban
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 09:11
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1 + TV + telefon
Kraj: Kranj

Najem dodatnega STB vmesnika

Odgovor Napisal/-a doban » 15. Jan 2007 ob 21:37

Sicer smo zadovoljni uporabniki :lol: (kmalu bo eno leto, od sept 06 na optiki), danes so nam poslali še obvestilo, da so preračun na eure zaokrožili navzdol POHVALNO... ampak

Konec decembra smo v pisarni v Kranju želeli prevzeti še 1 STB vmesnik, pa je bilo rečeno, da so v skladišču v Ljubljani in da jih bo možno dobiti takoj po praznikih.....

Sedaj nam vsak teden obljubljajo, da bo, bo, bo, pa nič.
OK jih pač ni, ampak ne ti mene .......

Na 0590 00002 govorijo eno, v Kranju drugo, pa še tja moraš iti, čeprav so nam celo tel. št. dali, pa tudi takoj povedali, da telefonov ne dvigujejo. HALO - a niso podjetje, ki se ukvarja s telekomunikacijami....

Mogoče mi bo pa tukaj kdo znal povedati a ti STB sploh:
- še kdaj bodo
- a jih ne bo

Saj ni taka kriza bol me muči to nategovanje. Naj rečejo 1 mesec jih ne bo, pa bomo dal mir. Take napake delajo že od vsega začetka. Naj povejo: NI, ne pa nategovanje folka.... :evil:
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 15. Jan 2007 ob 21:45

A se ni govorilo, da je T-2-ju zmanjkalo STB-jev in da se čaka neke šleparje, da jih pripeljejo. To se je meni zgodilo nekoč na Siolu in sem čakal 2 meseca na STB.
Slika


Lp, Kitl

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 15. Jan 2007 ob 21:53

V petek so bili na Brniku. Jutri do 15h pridejo s Carine v skladišče... 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Odgovor Napisal/-a Tedy » 16. Jan 2007 ob 15:06

meni enega na stran!!!!!!!!!
Slika

Uporabniški avatar
skokec
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 13:05
T-2: Že imam
Paket: 10/10+2IPTV+1HDTV+TEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a skokec » 16. Jan 2007 ob 15:19

doban:

Tudi mi čakamo na dva dodatna amina. Med tem so mi že odklopili Tele-tv, tako da je v hiši že nekaj časa dolgočasno. V kranjski pisarni t-2 me sprehajao iz tedna v teden. Zaradi razočarane žene, sem moral kupiti dodatni dvd player, da je v hiši mir.

Tudi jaz zadovoljen uporabnik, čeprav čakam na dva dodatna amina že od konca decembra. V kranjski pisarni so uredili spisek čakajočih, tako da nisva edina. Če še niste na spisku se prijavite.


NN:
Resnično se veselim vašega podatka. Upam, da je tokrat točen. Pa še eno nagajivo vprašanje:

Kako lahko med tem časom, ko ni aminov priklapljate nove uporabnike na tv(kranj-optika)?? Ali je mogoče, da za nove uporabnike aminoti so, za redne plačnike in uporabnike od februarja pa le teh ni(tržna politika)???

Lep pozdrav v upanju, da bom kmalu lahko gledal televizijo " še v ostalih prostorih."

Dodal za vas, ki berete med vrsticami. Pa brez zamere.
Zadnjič spremenil skokec, dne 16. Jan 2007 ob 19:22, skupaj popravljeno 6 krat.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 16. Jan 2007 ob 16:07

Danes ni bilo Aminov na Brnčičevo, po novem so napovedani za jutri dopoldne... 8)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 16. Jan 2007 ob 18:18

skokec napisal/-a:Kako lahko med tem časom, ko ni aminov priklapljate nove uporabnike na tv(kranj-optika)?? Ali je mogoče, da za nove uporabnike aminoti so, za redne plačnike in uporabnike od februarja pa le teh ni(tržna politika)???
Čemu si odpovedal televizijo (Tele TV)? To odpoveš šele, ko si zadovoljen z novo (T-2) in ne že takoj, ko pošlješ prošnjo na T-2. Če je moja domneva pravilna, potem si čisto po svoji krivdi v televizijskem mrku. Pa brez zamere.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Krypto » 16. Jan 2007 ob 19:53

Lahko da je na pogodbi označil da T-2 opravi to namesto njega. To je popolnoma svobodna izbira posameznika, a bo na zadnji strani pogodbe pooblastil T-2, ali pa storil to sam. Kar se tiče aminotov, seznam se dela že v skladišču, tako da kdor je brez ga bo že dobil. Jutri je dan D kot je napisal NN :)

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 16. Jan 2007 ob 20:40

Če je pa tako, potem je pa T-2 kriv... ne morete odpovedati starega ponudnika, če mu storitve takoj ne morete ponuditi (v tem primeru zaradi Aminotov).
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Lime
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 12. Jul 2006 ob 21:11
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Lime » 17. Jan 2007 ob 00:11

Veseli bodite, da potrebujete samo dodatne aminote. Meni je crknil edini že decembra pred prazniki in sem torej brez televizije že skoraj en mesec. Prav tako me "nategujejo" v kranjski poslovalnici in spreminjajo datum dobave iz tedna v teden. Informacije pa dajejo samo osebno, ne po mailu ali telefonu. Tudi meni so rekli, da telefonov ne dvigajo, da niso namenjeni strankam, da imajo preveč dela, čeprav sta bila vedno v poslovalnici samo dva zaposlena in nič strank, telefoni pa zvonijo v prazno. Kranjčanom ne preostane drugega, kot da dnevno letaš k njim in sprašuješ kdaj bo. Zadnjič mi je eden tam z nasmeškom na obrazu rekel, da enkrat do marca pa bodo. Sem mu mislil poriniti aminota v gobec (se opravičujem, ampak brez TV ni fletno, sploh če še žena in otroci dnevno nate pritiskajo in ti očitajo, da je prej 20 let vse brezhibno delalo in kaj je bilo treba menjati ponudnika).
Večkrat sem že klical tudi na 05900000, razložil, da sem zelo težko brez televizije in so mi sveto zatrdili, da v celotni firmi ni niti enega aminota. Na moje presenečenje pa so prejšnji teden vklopili net, telefon in TV mojemu sosedu. Torej se je za novega naročnika našel amino, da bi pa ugodili moji reklamaciji pa ne.
Že pred dnevi sem se odločil da počakam do petka 19.1. (en mesec od defekta), drugače pa grem nazaj na kabelsko.

Drugače nisem tečnoba po karakterju ampak brez televizije pa je kar težko. V taki situaciji ugotoviš, da smo kar odvisni od nje. Sploh pa so bili prazniki bolj turobni zaradi tega.

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Odgovor Napisal/-a Tedy » 17. Jan 2007 ob 07:03

Soseda hipnotiziraj in mu zamenjanj aminota.

Splošno je znano, da T-2 se ne potrudi dovolj za obstoječe naročnike ampak samo za nove...zgleda, jim je kvantiteta res bolj pomembna od kvalitete.
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 17. Jan 2007 ob 07:29

@Lime: Tole je pa res svinjarija od T-2. Glede na to, da Aminoti crkujejo kot po tekočem traku, bi jih morali imeti na rezervi za obstoječe uporabnike... novi bodo že počakali s televizijo in jo bodo lahko gledali kot so jo do sedaj... stari smo pa to storitev pač odpovedali, ker je nesmisel plačevati dvojno!

NIMDA, MALKEC, KRYPTO... V MOJEM IMENU BRCNITE ODGOVORNE ZA TOLE SVINJARIJO! ČE SE MENI TOLE ZGODI VERJEMITE, DA VAM NAREDIM PIZDARIJO NA BRNČIČEVI!!!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

doban
Novinec
Prispevkov: 22
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 09:11
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1 + TV + telefon
Kraj: Kranj

Seznami ???

Odgovor Napisal/-a doban » 17. Jan 2007 ob 07:51

Mene pa zanima zakaj se delajo seznami za STB in to že v skladišču. Ali to pomeni, da količina STB ne bo zadostna???

Jaz bom danes, ko sem včeraj bral, da se delajo seznami, seveda danes tekel na T-2, da se vpišem ....HALLLOOOOOO.... :roll: na seznam in potem verjetno milostno čakam, da me kdo pokliče.....
Slika

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 17. Jan 2007 ob 08:49

Očitno je ista zgodba kot je bila na Siolu pred dvema letoma. Jaz sem pri njih prišel do amina po 2 mesecih in še to iz zvijačo, da sem šel osebno tja in rekel, da so me poklicali iz HD-ja, da lahko dvignem amina. Po treh urah prepričevanja so le enega našli v skladišču samo zame :D
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
subsubl
Model
Prispevkov: 288
Pridružen: 19. Jun 2006 ob 07:44
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2TV + 1Tel + HD
Kraj: LJ-Vevče

Odgovor Napisal/-a subsubl » 17. Jan 2007 ob 09:40

Za vse, ki potrebujete Aminote, so od danes 17.januarja od 10:00 ure dalje navoljo v poslovni enoti Ljubljana. V Kranju bodo jutri...

Vsem bodo dostavljeni, vendar jih lahko prevzamete tudi osebno.

P.S. @Cobane Aminoti ne crkujejo!!!!!

Odgovori