(NE)profesionalnost?

Splošni pogovori o T-2
shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

(NE)profesionalnost?

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 12. Feb 2007 ob 09:12

Jst ne vem... Ali sem jst nora ali me delajo noro... Sva uporabnika T-2 storitev. Televizija in internet. Do tukaj vse ok, čeprav sva čakala en mesec in pol. A sva mislila, da se splača....

Pred novim letom sva javila, da nama TV zmrzuje dvakrat na teden in takrat tudi nimava dostopa do interneta. Nakar po dveh (!!!) mesecih pošljejo tehnika k nama domov. PREDEN je vstopil v stanovanje je oboje delovalo. Ko je ODŠEL ne dela več nič... Kaj je delal ne vem. Oboje je po njegovem odhodu ostalo gluho..

Kličem, prosim, skušam ohraniti mirni kri - a ne gre več. Jst jim govorim eno, oni meni drugo nazaj. Primerljivost: jst vam govorim o vremenu - vi meni odgovarjate koliko konjev ima vaš avto!!! Kdo je potem nor?!?

Krivdo (seveda) prevalijo na Telekom, kljub temu, da jim govorim, da je prej delalo, čeprav s kratkimi prekinitvami. Ko vidijo, da se me ne bodo znebili zlahka, postanejo nesramni, zdaj jih imam celo na sumu, da so me popolnoma izklopili. Priznavajo, da če mi pojačajo linijo, da bo delalo - a tega ne storijo. Potem kličem na Telekom. Dobim informacijo, da napaka še ni javljena in da se jim ne zdi logično da ne dela, ker če dela Siol mora tudi T-2. KDO POTEM LAŽE?????

Kaj mi preostane?? Jih prijaviti? Ja, vsaka pravljica se enkrat konča - in jst sem spet brez TVja in interneta.

Kak NASVET?

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Odgovor Napisal/-a Cobane » 12. Feb 2007 ob 09:20

Ni čakat, takoj pošlji ZS uporabniku Navadni Nimda z opisom težav (lahko pripneš zgornje besedilo skupaj z naročniško številko). Če poznaš imena teh "nesramnih" operaterjev, jih tudi posreduj njemu.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Feb 2007 ob 09:22

Takoj ko dobim podatke, se bo ukrepalo!
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Malkec » 12. Feb 2007 ob 09:24

Ok, zamrznitev slike dvakrat na TEDEN se meni ne sliši kot hud problem :? Kaj pa je tehnik delal pri vama pa pojma nimam :o

shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 12. Feb 2007 ob 09:29

Cobane napisal/-a:Ni čakat, takoj pošlji ZS uporabniku Navadni Nimda z opisom težav (lahko pripneš zgornje besedilo skupaj z naročniško številko). Če poznaš imena teh "nesramnih" operaterjev, jih tudi posreduj njemu.
Ne zastopi narobe: NE ČAKAM... Norim. Ker mam že dosti vsega...
Ostajam optimist... Hvala.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 12. Feb 2007 ob 09:35

Ko ti bo 30x dnevno zmrznilo boš norela :wink: še bolj pa, ko ti reče tehnik iz t-2 gospod ni nam jasno zakaj modem neha stream sprejemat.

P.S.

Daljinc mi je začel crkavat :lol: (je*emti poceni kitajsko robo)
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Feb 2007 ob 09:44

Madpanter, jaz imam daljinec že od 15.2. lani, pa se nič ne zatika. S temi rečmi je potrebno delat z občutkom, ne pa kot en drvar. :D
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 12. Feb 2007 ob 09:46

Ja jaz mam pa manj cajta pa crkuje. Če ne verjameš prid men pa boš vidu. Oz bom se tako izrazil blede se mu. Ker včasih deluje kakor bi moral drugič pa ne :? skratka cheap roba :wink: pomoje bom šel kar KAMELEON-a kupit :wink:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 12. Feb 2007 ob 09:48

Kaj je delal tehnik?? Ja, če bi to vedela, bi bilo pol rešeno. Ker dokler ni "prčkal"... je pa res, da je bil edina prijazna oseba do sedaj!!! Žal mi je edino, da sem ga spustila notri, predvsem potem, ko je priznal da ne ve kje je problem in kako ga odpravit!

Res je tudi, da je blok star, ampak DELALO JE, sedaj pa ne... Jst mislim, da so težave pri njih, a ne maram sodit dokler nisem 100%. Poleg tega sosedi dela internet BP (brez imen, da ne delam reklame!!!), ko mi pojačajo linijo tudi dela...

Ni mi logično; vem, da dela Telekom težave - a mislim, da tokrat nima nič zraven.

Kar se pa nesramnosti tiče: sama sem delala svoje čase na reklamacijah in servisu, pa si tega NIKAKOR nisem smela privoščit, čeprav bi koga skozi slušalko nalomila. Poleg tega pa si fantje in dekleta na T-2 napačno razlagajo naše sitnarjenje in mogoče ne vejo, da lepa beseda dela čudeže!!

Skratka, jst ostajam optimist.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3495
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a madpanter » 12. Feb 2007 ob 09:54

Ja čez HD mam tudi jaz par pripomb. Če človek ni sposoben poslušat jamranje naj ne dela na HD simple as that. Meni je prva 3-4 mesece tudi super delalo vse razen pač odmev v telefonu. Potem se je telefon porihtal tv pa je polom zadnje cajte. Se pa podpišem pod tvojo izjavo shizo-cat, da so težave pri njih. Ker če je delalo na začetku zakaj zdaj pol nemore. Naj bi danes celo tehniki k nam prišli, že drugič. Me prav zanima kaj bojo odkrili spet :roll:

P.S.

Da nebom sam pljuvu po T-2. Danes nam siol na šihtu dela kur*evo :?
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 12. Feb 2007 ob 10:00

madpanter napisal/-a:Ko ti bo 30x dnevno zmrznilo boš norela :wink: še bolj pa, ko ti reče tehnik iz t-2 gospod ni nam jasno zakaj modem neha stream sprejemat.

P.S.

Daljinc mi je začel crkavat :lol: (je*emti poceni kitajsko robo)
30x dnevno??? Pol sva medva še ok... Zdej mam slabo vest, ker sploh tečnarim...

Kar se pa modema tiče bom pa raje tiho.

shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 12. Feb 2007 ob 10:05

Tehniki ne bodo po mojem nič odkrili. Preveč okoliških šumov... (to je bil odgovor na moje vprašanje tehniku, ko je priznal da nima pojma). Jst bom pa tudi dobro premislila, preden jim bom sploh kej dovolila prčkat po bajti. Če ne znaš - pač ne znaš. Prepusti nekomu, ki to zna.

Sicer pa upam, da bodo "porodne" težave minile, čeprav trajajo nekam dolgo. :twisted:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 12. Feb 2007 ob 10:09

"Okoliški šumi" pomenijo, da so od omarice do tvojega doma slabe žice, razpadajoče izolacije, zeleni volk, slabo pričvrščeni spoji. To ima za posledico seveda slab signal, ki ga valovanja iz okolice hitro vržejo iz tira. Tu je potem še problem interne inštalacije (v stanovanju). Seveda pa je pomembna tudi kvaliteta parice od centrale do omarice v tvoji bajti, na kar pa ima vpliv edino telekom, kamor se da prijavo v takih primerih, ko se povezava prekinja ali sploh ne vzpostavi. :roll:
Optika 100/10

shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 12. Feb 2007 ob 10:15

Sej razumem bolje kot si mislite... Vem tudi, da ne sme monter T-2 posegat v omarice Telekoma. Vem tudi, da se nekateri trudite, a vam v centrali otežujejo delo zaradi "dolgih jezikov". In tu je največji del problema.

Samo jezi me, kar je razumljivo. To je vse.

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 12. Feb 2007 ob 10:17

To je še en primer, ko ljudje ne razumejo da je pomembna tudi njihova inštalacija od omarice do priključka v stanovanju!

Odgovori