[Naročila sem] IP tel, internet, tv

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
aurora
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 09:05
T-2: Še nimam
Kraj: LJ

[Naročila sem] IP tel, internet, tv

Odgovor Napisal/-a aurora » 14. Feb 2007 ob 09:21

Decembra 2005 sem se obrnila na T2 z željo, da bi imela njihov internet, Tv in telefonijo. Februarja 2006 so mi sporočili, da je priklop možen in tako je tega meseca prišel njihov monter oz. delavec, ki mi je prinesel vse potrebno za naročeno. Rekel je, da bodo čez teden dni prišli iz Telekoma in naredili preklop. Mi smo se odjavili od Telemacha(kabelska tv) in čakali in čakali in čakali. Ker po mesecu dni Telekom še vedno ni naredil preklopa, sem urgirala na T2, kjer so mi odgovorili, da preklop ni možen. Zakaj so mi iz T2 prinesli vso opremo in najprej rekli, da ni problema, mi še do danes ni jasno. Minilo je eno leto in še vedno imam njihove stvari-za tel, tv,internet in ne vem, kaj naj z njimi počnem. Naj povem še to, da pri sosedih ni bilo nobenega problema in so storitve T2 pridobili po 14 dneh od zahtevka.

jurcek
Navdušenec
Prispevkov: 631
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 18:03
T-2: Že imam
Paket: 20Mbps / 2Mbs
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a jurcek » 14. Feb 2007 ob 09:26

poslji nimdi na ZS podatke pa bo zagotovo uredil

lp jure
Slika

shizo-cat
Uporabnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 12. Feb 2007 ob 08:58
T-2: Že imam
Paket: TV+internet 4MB
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a shizo-cat » 14. Feb 2007 ob 09:32

Se strinjam z Jurčkom.

Sicer ne vem kdo ti je rekel, da pride Telekom odklopit v enem tednu, ker oni imajo uradno tri tedne za odklop (+ teden za odgovor ali je možna razvezava). Kar se T-2 tiče, fantje odreagirajo hitro - še isti dan.
Slika

aurora
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 09:05
T-2: Še nimam
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a aurora » 6. Mar 2007 ob 11:58

T2 mi je sporočil, da ni možen priklop, ker ja na eni parici priklopljenih več uporabnikov. Ali mi lahko kdo pomaga, da pridobim svojo parico? Prej sem imela svojo parico, pa je Telekom, ko je drugim priključil isdn, mene dal drugam, da je pridobil prosto parico... to sem zvedela od nekega znanca, ki dela na siolu. Edina rešitev je, da me nekdo nelagalno fizično premesti na svojo parico. Če bi naročila isdn, bi dobila prosto parico. Glede na to, da isdn-ja ne želim, tudi ni mogoče pridobiti internet povezave, razen preko kabelskega Telamacha, kar pa ne pride v poštev. Ali ima kdo kakšno rešitev, saj to kar je naredil Telekom sploh ni zakonito.

Odgovori