Kako zanesljiva je TV na optiki?

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Odgovor Napisal/-a BOBI » 20. Feb 2007 ob 11:06

DixieFlatline napisal/-a:Ja men se tud zdi da zna bit Amino tu problematičen, ker na računalnku je kockic veliko manj, jih skoraj ni.

Da ne bo kdo narobe razume, slika je glede na prej, ko smo bili pri kabelskem operaterju, veliko bolj ostra.
Vsekakor je na iptv slika bolj ostra!
Včeraj sem gledal sliko od telemacha na istem lcd tv-u kakor ga imam sam in razlika je občutno slabša kakor na mojem.

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Odgovor Napisal/-a markoggg » 20. Feb 2007 ob 16:43

Danes je bil serviser pri meni! Seveda ni ostal pri meni dokler ne odpravi napake! :lol:
Ugotovil je samo, da pri meni ni nobenih problemov! :P Problem je pri T2 in da odpravljajo ta problem kockanja!!! :? Tako sedaj vsaj vem, da ni z mano kaj narobe ker vidim kocke! :lol:
Upam, da boste to napako čim prej odpravili, da bomo uporabniki še bolj zadovoljni! :!: :!:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Feb 2007 ob 16:47

Jao! Kako pa to, da pri meni ni kockanja, pa sem lih tko iz Dravelj, kot ti? :lol:
Optika 100/10

Uporabniški avatar
markoggg
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 21. Jan 2007 ob 22:12
T-2: Že imam
Paket: 1/1, 1-IPtv, 1-telefon
Kraj: Ljubljana-Dravlje

Odgovor Napisal/-a markoggg » 20. Feb 2007 ob 17:01

Ne vem? :roll:
Serviser je reku, da bojo to napako pač oni porihtal!! Danes je res manj kock, kot jih je bilo med vikendom! Mogoče so imel pa na T2 kakšne problemček! Jaz verjamem, da ste na T2 zaposleni sposobni ljudje zato vam tudi zaupam! Bomo počakal, da vi naredite kar morate naredit, verjetno se trudite, da izkoreninite te preklete kocke!

roscha
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 22. Avg 2006 ob 20:59
T-2: Že imam
Paket: 10/10 FTTH 3xTV 1xTEL
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a roscha » 20. Feb 2007 ob 17:02

Zato, ker maš veze? (Joke)

V resnici se na optiki slika zakockava vsake toliko. In namesto da bi bilo bolje se mi zdi da je vse huje. Problem BWja na linku ljubljana-Kranj?! Bo treba več €€€ pljunit za zakupljeno optično povezavo pri T-1 ali končno zmigat rit in potegnit svojo hrbtenico? Načrte in dovoljenja za LJ-KR kolikor vem že imate.

No če ni to, kaj pa potem? Extremi tudi niso najbolj low cost roba, tako da pomoje to ni...

PŠT. Večni problemi z Reality Zone. Fuknite že tiust reciever v kanto in nabavite nekaj spodobnega. Ali pa nabavite programabilno uro, da vam ga bo 1x dnevno resetiralo.

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a dal » 20. Feb 2007 ob 22:13

Cobane napisal/-a:Edit: Še trace route... pa naj mi en razloži kaj pomenijo hopi od 9. - 30.
8 8 ms 3 ms 3 ms 84.255.208.134
9 * * * Request timed out.
10 * * * Request timed out.
...
Zvezdice pomenijo, da deveti računalnik na poti od tebe do cilja ne odgovarja z ICMP. Ker traceroute ne more vedeti, ali ti bo računalnik 10 morda odgovoril, poizkusi dobiti odgovor tudi od njega. In tako naprej do 30, potem pa Windows tracert obupa (če rad gledaš zvezdice, lahko uporabiš parameter -h in probaš še naprej).

Mislim pa, da iz T-2 omrežja noben računalnik na svetu ni oddaljen več kot 30 hop-ov. :wink:

Odgovori