Težave z linijo (telefon,internet,tv)

Splošni pogovori o T-2
Odgovori
svabacar
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 6. Dec 2006 ob 12:26
T-2: Že imam
Paket: 1/256 + IPTV
Kraj: Ljubljana

Težave z linijo (telefon,internet,tv)

Odgovor Napisal/-a svabacar » 21. Mar 2007 ob 10:23

Pozdravljeni,

odkar sem naročil T2 imam stalne težave,tudi tukaj sem prosil za pomoč in na številki T2 za pomoč,serviserji so bili že ene 3X krat pri meni in NIČ niso odkrili oz.popravili,telefon še vedno ne dela(včasih dobi prebliske in CELO dela),tako da še na T2 zastonj št. ne morem poklicati in opisati problemov,ki sem jih že neštetokrat!Tv mi zamrzne nenormalno velikrat na dan in ob teb tudi internet pade(cel modem se resetira),tako da je nemogoče na internetu nekaj delati če ti linija pada vsakih 15 min ali pou ure!!in to ni 24ur na dan zagotovljen internet kar jamčite,ker ko ga najbolj potrebujem me pusti na cedilu,položnica pa seveda prihaja v polni ceni..resno že razmišljam o SiOLu ponovno ker tole je neznosno!!prosim če se potrudite okoli primera ki ne dela,ne pa da pride serviser in vsakič reče da ne ve kaj je to da bo povedal v centrali in potem je spet use po starem ali še hujše! :roll: :(

LP

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 21. Mar 2007 ob 11:30

Dej mi številko priključka na Zasebna, da preverim kako stojijo reči. Čeprav, če so serviserji že bili trikrat, potem si lahko prepričan, da je tvoj primer pri telekomu. Stalno prekinjanje linije je problem, ki ga morajo oni urediti.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
scythe
Faca
Prispevkov: 105
Pridružen: 2. Okt 2006 ob 10:32
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Odgovor Napisal/-a scythe » 21. Mar 2007 ob 11:31

Pošlji NN številko priključka :) Pa ti bo pomagal! :!:
Slika

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Težave z linijo (telefon,internet,tv)

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 23. Okt 2007 ob 17:02

V zadnjem tednu opažam, da mi pade linija in se nato takoj postavi in to večkrat na dan. Pa tudi opazil sem, da mi ne delujejo odhodni in dohodni klici na določena območja po Sloveniji v Telekomovo omrežje. Sem klical včeraj na tehnično službo pa se noben ni javo (je bilo pred 22.00).
Kličem danes spet, razložim glede klicev, začnem nekaj glede nestabilnosti linije pa mi med pogovorom pade linija.
Kličem nazaj dobim seveda drugega, povem, da sem se pogovarjal, pa s kom, pa mi je reko, da me bo poklical nazaj.
Vendar povratnega klica še ni bilo!
Dogajat se pa je začelo, ko sem povišal paket iz 8/1 na 10/4, upam da se bo problem dal rešit in da bo mogoče obdržat ta paket, ker namreč DL in UL je ok.
Če pa obstaja kdo na tem forumu, ki lahko pomaga (NN ;-) ),ga prosim za pomoč.
Ker mi zelo dost pomeni,da sem dejansko seznanjen kako stvari stojijo ne samo odgovor bomo predali zadevo našim tehnikom ....(saj razumem da imajo na HD dela čez glavo).


Lp,Ika13
lp, Ika13

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Re: Težave z linijo (telefon,internet,tv)

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 23. Okt 2007 ob 17:36

Ika13 napisal/-a:(saj razumem da imajo na HD dela čez glavo). Lp,Ika13
A to je teb opravicljiv razlog, ker majo oni "tok" dela na HD, da ti cakas v vrsti kot en drugorazredni uporabnik. Kot sm ze reku enkat, ce ne morjo sfolgat vseh, naj povecajo kader al pa nehajo sprejemat nove narocnike. Placujemo vsi isto, zakaj bi pol eni cakal eni mel pa takoj postiman.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Težave z linijo (telefon,internet,tv)

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Okt 2007 ob 18:07

Ika13 - zmanjšaj paket hitrosti. Sem ti rekel, da če je modem preveč odprt, da lahko pada linija. Sicer si pa prav naredil, da si prijavil na tehnično.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Ika13
Navdušenec
Prispevkov: 552
Pridružen: 29. Apr 2007 ob 20:50
T-2: Že imam
Kraj: Kidričevo

Re: Težave z linijo (telefon,internet,tv)

Odgovor Napisal/-a Ika13 » 23. Okt 2007 ob 18:48

Navadni Nimda napisal/-a:Ika13 - zmanjšaj paket hitrosti. Sem ti rekel, da če je modem preveč odprt, da lahko pada linija. Sicer si pa prav naredil, da si prijavil na tehnično.
NN nič ne bo z zmanjšanjem paketa, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ni potrebe, je modem zadost dobro sinhroniziran (sem dobil info, da je celo še TV mogoč, sem pa še vedno na vdsl1, tako da..... :twisted: ).
So mi resetirali linijo in kot pravi zdaj naj ne bi bilo več problemov, vmes pa sem preveril pri svojem bratu, ki ima tudi T2, in njemu tudi ne gre klicat na iste številke kot meni tako, da je problem drugje, ne pri meni.
Kljub temu, da mi je med klicom na HD padla linija, so urgirali in kot zgleda je linija stabilna vsaj do zdaj je bp.

lp,Ika13
lp, Ika13

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Težave z linijo (telefon,internet,tv)

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 23. Okt 2007 ob 19:05

Na katere številke pa ne gre klicati? (Ne pisati cifre tlele)
Optika 100/10

Odgovori