Stran 1 od 1

Gmail problem

Objavljeno: 10. Apr 2007 ob 22:57
Napisal/-a ervins
Včeraj se mi je pri odpiranju priponke v gmailu izpisalo naslednje:

Googlov Gmail

Zaklep v sektorju 6!




Sistem nam kaže nenavadno uporabo Vašega računa. Ker želimo uporabnike Gmaila zaščititi pred potencialno nevarno rabo, bo račun onemogočen za največ 24 ur.
Verjetno je razlog to, da uporabljate z Gmailom še programsko orodje zunanjega izdelovalca.

Če uporabljate programsko opremo zunanjih proizvajalcev, ki posega v račun Gmail, jo onemogočite ali prilagodite tako, da bo njena uporaba skladna z Gmailovimi pogoji uporabe. Če menite, da Gmailov račun že uporabljate skladno s pogoji uporabe ali tudi sicer normalno, nam pišite.


Prosim za pomoč in rešitev tega problema.

Objavljeno: 10. Apr 2007 ob 22:58
Napisal/-a KoMar
Ali kdo ve geslo od tvojega mejla?

Objavljeno: 10. Apr 2007 ob 23:00
Napisal/-a Anubis
A uporabljas tole?

Objavljeno: 10. Apr 2007 ob 23:30
Napisal/-a ervins
KoMar napisal/-a:Ali kdo ve geslo od tvojega mejla?
V službenem računalniku je shranjeno,dostop pa imam samo jaz in zjutraj je delovalo BP.Doma pa tole.

Objavljeno: 10. Apr 2007 ob 23:34
Napisal/-a ervins
Anubis napisal/-a:A uporabljas tole?
Sicer ne zastopim prav dobro,vendar mislim da je to-se pravi gmail račun,pošto pa prebiram direktno iz spleta brez outlooka(pop)

Objavljeno: 11. Apr 2007 ob 22:54
Napisal/-a ervins
Danes pa vse deluje.Upam da bo tako tudi ostalo.

Objavljeno: 12. Maj 2007 ob 12:21
Napisal/-a Bench
Hja..
Men so ga 1x čisto zaklenili in mi je nekak uspelo nek online obrazec najdit za prijavo napake. Sem ga izpolnil, jih pohvalil kako sem bil do tedaj zadovoljen z njihovo storitvijo itd itd..
Nakar čez 4 dni dobim mail na drug e-mail da sem pač kršil njihove pogoje uporabe. Pripisali so mi tudi da so mi omogočili račun in da me bodo opazovali. Celo napisali so mi kaj sem kršil :)
Eden izmed problemov je bil da mi je outlook na 5 minut čekiral če je kj nove pošte in sem mogu nastavit na 10 minut...

Objavljeno: 12. Maj 2007 ob 12:24
Napisal/-a Razor
Meni Gmail Notifier (addon za FF) cekira vsako minuto, pa mi niso se nc poslali :)

Objavljeno: 12. Maj 2007 ob 12:28
Napisal/-a weby
Isto kot Razor :D (tako nastavljen Gmail Notifier imam že vsaj 1 leto, če ne še več!)

Objavljeno: 12. Maj 2007 ob 13:05
Napisal/-a Tody
očitno je notifyer drugačen :) jest mam kr njihovega defolt pa je kr cool :)